چرا Hyperplanning روند جدید پس از قفل شدن است

[ad_1]

دوشنبه 12 فروردین کجا بودی؟ شاید شما در حال نشستن در یک میز مطبوع در باغ آبجو محلی خود با دوستان خود بودید ، و اولین پیمانه مناسب سال را به اشتراک می گذاشتید. یا شاید می توانستید در آرایشگاه وقت بگیرید و مشغول پخش کارهای جدید و براق خود در اینستاگرام باشید. یا شاید شما هم دقیقاً مثل بقیه ما بودید: روی مبل خود در خانه نشسته اید ، زیرا وقتی کار غیرممکن برای تهیه میز یا قرار ملاقات می شد ، قایق را از دست می دادید ، خوب ، در هر کجا.

در آنچه که به عنوان “The 12 با شکوه” شناخته شده است – به عبارت دیگر ، روزانه میخانه ها و رستوران ها ، سالن ها و مغازه ها در انگلستان مجاز به افتتاح شدند – به نظر می رسید که هر تراس ، صندلی مانیکور و بار با عجله در آن مستقر شده است گوشه ای از خیابان مملو از مشتریانی خوشحال بود. اما اگر از قبل برنامه ریزی نکرده بودید و در ژانویه رزرو نکرده بودید ، امیدی به روزی خود به خودی نبود. به ملاقات با همسران این آخر هفته فکر می کنید؟ اگر هفته هاست که با سختگیری یک ژنرال ارتش سازماندهی نشده اید ، این اتفاق نمی افتد.

در حین قفل کردن ، همه ما حداقل یک نفر را می شناسیم که به عنوان یک Smugsolater واجد شرایط است: کسی که در یک مکان لوکس با دوست پسر داغ خود ، حیوانات خانگی شایان ستایش و فضای بیرونی زیادی قرنطینه می کرد ، که شروع به پخش تجربه # برکت خود در رسانه های اجتماعی کرد. اوه خیلی قابل تعویضه ، درسته؟

ما دارای مشکلات اعتماد پس از قفل هستیم: کمتر از یک چهارم ما به بوریس اعتماد داریم تا ما را با سلامتی به زندگی عادی برگرداند … و چه کسی می تواند ما را مقصر بداند

اکنون که قفل به تدریج برداشته می شود ، ما با هیبریدی جدید و حتی بیشتر تحریک کننده روبرو هستیم: Hyperplanner ، که از زمان اعلام نقشه راه شروع به برنامه ریزی کرد. از امروز تا سپتامبر که توسط دفتر خاطرات پر از مشاغل خود آسان است ، Hyperplanner دارای مکان های رزرو سه گانه در هر تراس است تا “به آنها گزینه دهد”. آنها روز دوشنبه را با نشان دادن مدل موی خود ، مانیکور ، ماساژ ، رنگ ابرو و اسپری برنزه در یک سری پست تحریک کننده Insta در مورد “آماده بودن برای بازگشت به آنجا” نشان دادند. در همین حال ، بقیه با عصبانیت برای یک میز میخانه کنار سطل های زباله مانده و فکر می کنند که آیا حتی ترک خانه با موهایی که بیش از شیک شیوباکا است ، اشکالی ندارد؟

اگر به فکر رزرو محل اقامت هستید ، مطمئن باشید که Hyperplanner ابتدا به آنجا رسیده است ، در هر آخر هفته تابستان پتو را برای هر اتاق در Cotswolds رزرو می کند – و می دانید که فقط دو اتاق خواهد شد. وقتی سرانجام رستوران ها برای رزرو در فضای داخلی باز می شوند ، Hyperplanner هر میز خوب یک شنبه شب را تأمین می کند. و باشگاه ها؟ حتی به آن فکر نکنید: Hyperplanner در لیست های VIP بیشتر از کندال جنر است.

اگر به اندازه کافی خوش شانس نیستید که چند برنامه Hyperplanner را در اینستاگرام دنبال کنید ، برای هجوم پست های “خارج از خانه” آماده شوید ، همراه با داستان هایی از آنها و همزبانانشان که در حال تماشای گل رز در یک بار پشت بام هستند در حالی که مشغول تماشای مجدد Bridgerton هستید برای پنجمین بار و به طور پنهانی به امید باران می بارد. خوراک شبکه های اجتماعی شما به دو نیمه تقسیم می شود: کسانی که رزرو کرده اند و کسانی که هنوز در حال تهیه مایه هستند و فکر می کنند آیا می توان آنها را در Pizza Express در ماه سپتامبر فشرده کرد.

TikTik Tok ربات شکسته یا رمانتیک گوشه گیر؟ شما در کدام قبیله پس از قفل قرار می گیرید؟

احضار همدردی شما ممکن است دشوار باشد ، اما برای Hyperplanner فکر نکنید. Lockdown گرچه برای بسیاری آشفته و آزمایشی بود ، اما به بیشتر ما فرصتی داده است تا آنچه را که برای ما مهم است ارزیابی کنیم – از جمله افرادی که می خواهیم در زمان بازگشت به شرایط عادی ببینیم و چگونه می خواهیم اوقات فراغت خود را سپری کنیم. اکثریت قریب به اتفاق متوجه شده اند که دوستانی وجود دارند که آنها را از دست نمی دهند ، شبهایی که ترجیح می دهند از آنها صرف نظر کنند و استرس های اجتماعی را که می توانند با لذت بیشتری از آنها اجتناب کنند ، پیدا کنند. در همین حال ، هایپرلانرها بدون تأمل برای آنچه در این بین یاد گرفته اند ، مستقیماً به زندگی قبل از قفل برگشتند. اگر در حال حاضر رزروهای خود را از دست داده اید ، به یاد داشته باشید که خارج شدن از قفل کردن به همان اندازه که انجام می شود یک تنظیم است – چیزی که ممکن است هایپرپلنرها متوجه آن نشده باشند. قدم برداشتن کودک به سمت طبیعی بودن چیز بدی نیست.

6 ایده لباس بهاری برای کسانی که از کمد لباس رنج می برند پس از 12 ماه صرف لباس راحتی

علاوه بر این ، سرگرمی های فراوانی ارائه می شود که نیازی به رزرو ماهها قبل ندارد – تابستان امسال ، هرچقدر هم که برنامه ریزی نکرده باشید ، می توانید با دوستان خود به مغازه ها بروید و سایدرها را داشته باشید. بنابراین اگر احساس می کنید بازگشایی بزرگ این هفته را از دست داده اید ، نگران نباشید: همه ما قرار است با یک تابستان عالی در دفتر خاطرات خود قرار بگذاریم ، بدون نیاز به رزرو.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>