چسب ابرو NYX: چرا TikTokers و تأثیرگذارهای زیبایی این ژل را به صورت ویروسی ارسال می کنند

[ad_1]

ما باید آن را به تأثیرگذاران زیبایی TikTok تحویل دهیم ، آنها با یافتن آرایش برای تغییر بازی می دانند. آنها بخاطر مومیایی کردن Good Apple Skin-Perfecting Foundation KVD وحشیانه عمل کردند ، آنها موفق به فروش موفقیت آمیز Elf’s 16 Hour Concealer شدند و حتی ما را با چند فنجان صورت وسوسه کردند (بله ، واقعا)

در واقع ، اگر این یک محصول زیبایی ویروسی Tik-Tok باشد ، می دانید که خوب خواهد بود.

در حال حاضر ، یک ژل ابرو جدید وجود دارد که به دلیل توانایی آن در ایجاد ابروهایی کاملا پرزدار و پر با قدرت ماندن جدی ، ذهن Tik-Tokers را در همه جا دمیده است. محصول مورد نظر = چسب ابرو NYX. و بهترین قسمت؟ فقط 6.50 پوند است!

خرید در حال حاضر با چکمه خرید در حال حاضر در SUPERDRUG خرید در ASOS

“من بی زبان هستم ، این داروخانه است ؟!” گفتglamzillaxo. “چه کسی به شما اجازه این کار را داده است؟! این است آتش داغ! من SHOOK هستم! ”

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

“من شخصاً عاشق ظاهر ابروهای کرکی هستم … وای خدای من ، این واقعا چسبناک است ، و من ژل های ابرو را که واقعا چسبناک هستند دوست دارم!” Tik-Toker @ ling.kt قبل از استفاده از انگشتان خود برای آرام فشار دادن ابروها به سمت پایین برای تنظیم محصول گفت.

بعداً در کلیپ ، لینگ اضافه می کند: “من چند ساعت است که این را می پوشم و عاشقم. ابروهایم افتاده نیست ، قطعاً محصول خیلی خوبی است. 10/10!”

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در جای دیگر آنلاین ، بازرسان NYX Brow Glue نیز از تحریک آن برای تحکیم قدرت ، با یک نوشتن: “نگه داشتن متوسط ​​تا قوی است ، و ابروهای من در تمام روز در جای خود باقی ماندند تا زمانی که به طور تصادفی دستم را مسواک بزنم آنها “

اگر نگران اتمام چنین چسب غلیظی هستید ، نترسید زیرا این محصول هیچ پوسته پوسته ای باقی مانده یا بقایای گچی بر جای نمی گذارد.

این بازرسان می گوید: “به محض خشک شدن ، پس مانده چسبنده ای باقی نمی گذارد و همچنین باعث نمی شود که موهای ابروی من” ترد شود “. “همچنین ، من درک می کنم که این موضوع واضح است. من در گذشته با ژل های ابرو رنگی خوش شانس نبودم و با داشتن یک محصول شفاف ، لازم نیست که از جنبه تطبیق رنگ چیزها نگران باشم.”

این هک برنامه رژگونه ویروسی کاملا فرم صورت شما را تغییر می دهد

چسب ابرو آرایش فوری NYX Professional Makeup Brow Styler در خرده فروشان مختلف از جمله Boots ، Superdrug و ASOS با قیمت فقط 6.50 پوند در دسترس است ، و این گزینه را به گزینه ای مقرون به صرفه برای سایر خریدهای فرقه ای مانند REFY’s Brow Collection و Glossier’s Boy Brow تبدیل می کند.

خرید در حال حاضر در چکمه خرید در حال حاضر در SUPERDRUG خرید در ASOS

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>