چشمان شما می تواند آفتاب سوختگی پیدا کند

[ad_1]

عینک آفتابی شما ممکن است شیک باشد ، اما آیا بررسی کردید که در واقع محافظ هستند؟

خبر تازه در: چشمان شما می تواند در زیر آفتاب بسوزد. متاسف.

آسان است که مطمئن شوید از آفتاب شدید به خوبی مراقبت می کنند – آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

شیک ترین عینک آفتابی برای خرید اکنون که حداقل احساس کند تابستان در راه است

دکتر تیوی ماروتاپو ، متخصص پوست و سخنگوی بنیاد پوست انگلیس ، به ما می گوید که ناحیه چشم به دلیل نازک شدن پوست حساس است.

“پلک های شما مطمئناً می توانند آفتاب سوختگی پیدا کنند ، پوست در اینجا نازک تر و لطیف تر است ، بنابراین به محافظت نیاز دارد.

“علاوه بر این ، چشم خود می تواند نوعی آسیب خورشید به نام” فوتوکراتیت “یا” برف کوری “را تجربه کند. انعکاس نور ماورا snow بنفش از برف و آب به خصوص دردسرساز است. برای محافظت از چشمان خود حتما از عینک آفتابی و کلاه لبه دار استفاده کنید. او می گوید

Babylon GP ، دکتر Claudia Pastides ، این شرایط را اضافه می کند که روی لایه خارجی کره چشم (قرنیه چشم) تأثیر می گذارد “ممکن است بسیار دردناک باشد ، و باعث تورم ، آبریزش و قرمزی چشم شود.

وی افزود: “معمولاً علائم به سرعت برطرف می شوند و هیچ صدمه ای پایدار ایجاد نمی كنند اما اگر چشم شما بیش از حد طولانی در معرض اشعه ماورا بنفش قرار گیرد ، خطر آب مروارید و سایر بیماری های چشم مرتبط با سن وجود دارد.”

این زن با عکس های باورنکردنی خود قبل و بعد از عکس های آسیب خورشید ، اینترنت را متحیر کرده است

هریت دالوود از انجمن متخصصان پوست انگلیس به ما می گوید ، مطالعات نشان می دهد که هنگام استفاده از کرم ضد آفتاب ، ناحیه چشم معمولاً از دست می رود.

وی ابراز همدردی می کند: “این کاملا طبیعی است ، زیرا افراد معمولاً سعی می کنند از کرم ضد آفتاب در چشم خود جلوگیری کنند.”

بین ساعات 11 صبح و 3 بعد از ظهر این موضوع بسیار مهم است ، زیرا این در حالی است که خورشید در بالاترین حد خود قرار دارد – و بنابراین بیشترین آسیب را می زند.

هنگام خرید عینک آفتابی ، دکتر کلودیا به راهنمایی های ارائه شده توسط بیمارستان چشم مورفیلد اشاره می کند.

وی می گوید: “آنها می گویند كه در سن 18 سالگی بیش از نیمی از عمر اشعه ماورا بنفش توسط چشم كودك جذب می شود ، بنابراین برای محافظت از چشم هرگز زود نیست.”

بیمارستان چشم مورفیلد به شما توصیه می کند که عینک آفتابی شما حداقل 99 درصد از نور UVA و UVB را فیلتر کند و به همه توصیه می کند هنگام انتخاب عینک آفتابی خود به دنبال علائم CE یا BS EN 1836: 1997 باشند – این نکته را هنگام خرید از ASOS بخاطر داشته باشید.

عینک می تواند لباس را درجه یک بالا ببرد و از همه مهمتر محافظت از چشم شما است. بنابراین واقعاً یک برد-برد است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>