چشم صورتی صورتی نیکولا کاگلان نشان می دهد که روند سایه چشم تک رنگ بازگشته است

[ad_1]

سایه چشم تک رنگ. آنها را به خاطر می آورید؟ زمانهایی که کیف آرایش شما از سه یا چهار مورد تشکیل شده است ، هرکدام به مناسبتهای مختلف ، خاطره ای دور به نظر می رسد. برای چند سال گذشته ، همه چیز در مورد پالت ها بوده است ، همه به لطف پالت برهنه اصلی Urban Decay (RIP) ، که باعث شده تک آهنگ فروتن بسیار retro احساس کند.

تا زمانی که دیدیم نگاه خیره کننده صورتی نئون ستاره Bridgerton به دنبال گلدن گلوب است ، فهمیدیم که روند “یک رنگ” با قدرت دوباره بازگشته است و به این زودی ها به جایی نخواهد رسید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

چگونه می توان رنگ چشم صورتی نئون گلدن گلوب نیکولا کاگلان را بدست آورد

نیل یانگ ، آرایشگر نیکولا ، محصولاتی را که استفاده می کرد پایین آورد.

نیل یانگ ، آرایشگر نیکولا ، محصولاتی را که استفاده می کرد پایین آورد. “برای ایجاد ظاهر چشم نیکولا ، من با رنگ Kryolan Aqua Color در رنگ صورتی UV (8.90 پوند) به عنوان پایه ای در سراسر درب از خط مژه تا چین چشم شروع کردم و هر لبه سخت را به سمت استخوان ابرو مخلوط کرد. این به منظور ایجاد ضربه و شدت بیشتر به سایه چشم است ، با این حال ، آغازگر یا کانسیلر سایه چشم نیز به همین روش کار می کند.

سپس با سایه چشم نئون دنبال کردم تا شدت بیشتری پیدا کنم. من عاشق رنگدانه صورتی MAC Neon Pink (17.50 پوند) هستم زیرا به سرعت کدری ایجاد می کند اما هر سایه صورتی روشن همان اثر را ایجاد می کند. برای اینکه مدرن به نظر برسد ، رنگ آن را فقط به درب بالایی نگاه داشتم و چندین لایه ریمل دنبال کردم تا خط مژه را دوباره تعریف کنم و سفیدی چشم را تمیز کنم. “

از سایه چشم مرجانی روشن گرفته تا گلم کلاسیک هالیوود: این بهترین جلوه های زیبایی از گلدن گلوب 2021 است

ایجاد یک حالت سایه چشم تک خنثی تر

روند سایه چشم تنها نباید رنگی باشد ، ما عاشق یک ظاهر خنثی با صدای متوسط ​​در سراسر درب هستیم و برای زندگی در زیر چشم سیگار می کشیم ، نگاه “کیف چشم” که همچنین در حال حاضر بسیار سایه هایی مانند Wedge از MAC (16 پوند) را برای لحن خنک یا Tulum از NARS (17 پوند) را برای آن رنگ خردل “مدفوع کودک” که سالهاست بسیار محبوب است ، امتحان کنید. یا با مالچ از MAC (16 پوند) دود بخورید ، یک برنز خنثی عمیق تر با براق کننده که در نور خاصی به زیبایی ابعادی به نظر می رسد.

می توانید به نظر برسد که یک سایه چشم به نظر می رسد انگار که خیلی بیشتر از آنچه که در آن انجام داده اید تلاش کرده اید و آن را به هک آرایش نهایی 5 دقیقه ای تبدیل کرده و فوق العاده چاپلوس است!

مداد رنگی زیبایی روش دختر تنبل است که باعث می شود آرایش شما آس شود. ما به اینها امتیاز می دهیم …

نیل می گوید: “گرفتن هر رنگ از خط مژه فوقانی تا چین و چروک چشم و مخلوط کردن لبه برای همه اشکال چشم کاملاً چاپلوس است ، زیرا فضای اطراف چشم را گسترش می دهد. برای یافتن چین و چروک طبیعی خود ، به آینه نگاه کنید و به آرامی ابروهای خود را بالا بیاورید. چین و چروک طبیعی شما ظاهر می شود ، نشان می دهد که در آن رنگ باید متوقف شود. با استفاده از یک برس نرم و ترکیبی ، هر لبه سخت را دور کنید. “

“رنگهای تند و منفرد یک روش مدرن برای آرایش چشم است. آنها برای تمام اشکال چشم چاپلوس هستند و در صورت استفاده بر خلاف رنگ چشم ، یک اثر روشن کننده سریع و ساده دارند. من عاشق رنگ صورتی ، پرتقال برای چشمهای آبی ، بنفش و یاسی برای چشمهای سبز و آبی و سبز برای چشمهای قهوه ای / فندقی هستم. ”

سایه چشم یک رنگ به نظر می رسد که ما عاشق آن هستیم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ما عاشق این ظاهر پاستلی یک رنگ برای بهاری هستیم که درsophfloyd مشاهده می شود ، با همان شکل گرد و بدون ترکیب 60 ساله. با استفاده از سایه چشم تک Mac در ‘Girlie’ نگاه کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اگر به دنبال ظاهری بی دردسر ، “در زندگی” هستید و کمی چشمان گردتری دارید ، برای الهام بخشیدن از افسانهjamiegenevieve استفاده کنید. از مارک شخصی جیمی Vieve استفاده کنید یا برای یک سایه چشم تنها ، آناستازیا بورلی هیلز را در ‘Caramel’ امتحان کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

سایه خود را به سمت پل بینی خود بیاورید تا ظاهری مبهم داشته باشد ، و در عین حال دارای خطوطی باشد. برای یک ظاهر روز فقط با ریمل استفاده کنید و شب را با مژه مصنوعی تقویت کنید. ما فکر می کنیمjordanlipscombee این روند را میخکوب کرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>