چهره جدید Max Factor رونمایی شد: مصاحبه پریانکا چوپرا جوناس

[ad_1]

پریانکا چوپرا جوناس به عنوان تنها بازیگرانی که از بالیوود به هالیوود انتقال پیدا کرده است ، به یکی از زنان فاضل آسیای جنوبی در صنعت تبدیل شده است. پریانکا به مناسبت مشارکت جهانی جدید خود با Max Factor ، که با مبارزات انتخاباتی وی برای بنیاد جدید Facefinity All Day Flawless Airbrush Finish 3-in-1 آغاز می شود ، شروع به کار می کند و در برابر Emily Maddick از GLAMOUR در مورد رابطه او با اعتماد به نفس ، سلامت روان و توصیه های شگفت آور زندگی که او با آن زندگی می کند.


“من احساس اعتماد به نفس می کنم. من به اعتماد به نفس من اعتماد نمی کنم ، “پریانکا چوپرا جوناس ، زنی که به خاطر متانت ، عزت ، قدرت و اعتماد به نفس قابل توجه خود شهرت جهانی دارد ، اظهار می کند. “فکر می کنم با گذشت زمان فهمیدم که شما هر روز به اعتماد به نفس احتیاج ندارید. شما می توانید آسیب پذیر باشید ، می توانید غمگین باشید … اما وقتی نیاز به احساس اعتماد به نفس دارید ، باید بتوانید از شر همه سر و صدا خلاص شوید و روی آنچه روی میز می آورید تمرکز کنید – این یک مهارت است. ”

اعتماد به نفس یکی از اولین مواردی است که من و پریانکا در حالی که در یک صبح آفتابی در لندن بیش از زوم را ملاقات می کنیم بحث می کنیم تا درباره نقش جدید وی به عنوان سفیر جهانی مکس فاکتور بحث کنیم. “حضور در این همکاری با آنها بسیار هیجان انگیز است ، من احساس می کنم کارهای سرگرم کننده ای را با هم انجام خواهیم داد!” او می گوید

هنگام گفتگو ، شنیدن اینکه حتی زنی با این وضعیت و بیش از 70 فیلم زیر کمربندش ، در کنار یک فعالیت کوتاه موسیقی و کار به عنوان یک خیرخواه ، هرگز می تواند لحظاتی را تجربه کند که در خود احساس امنیت نمی کند -ارزش. وی اعتماد می کند: “من فکر می کنم به عنوان یک انسان ، نمی توانیم ایرادهای خود را متوجه شویم و به جای شناخت نقاط قوت ، گرفتار شکست های خود می شویم.”

همانطور که در مورد همکاری جدید خود با Max Factor صحبت می کنیم ، این خانم 38 ساله به من می گوید که قدرت آرایش برای تبدیل شدن چیزی است که او مدتهاست به نفع خود استفاده می کند. “آرایش ، چه برای آقایان و چه برای خانم ها ، می تواند چیزی باشد که به شما کمک می کند تا اعتماد به نفس داشته باشید. شما می توانید از آن به طرق مختلف استفاده کنید. می توانید برای بیان خود استفاده کنید. می توانید از آن برای احساس خوب بودن استفاده کنید. شما می توانید از آن برای پنهان کردن نقص و احساس اعتماد به نفس بیشتر استفاده کنید. ” او با خنده به یاد می آورد: “من از چهار سالگی آرایش را شروع کردم زیرا انگشتانم را به تمام رژهای مادرم فرو کردم و آن را روی صورتم قرار دادم.”

پریانکا چوپرا جوناس در حالی که از بالیوود به هالیوود نقل مکان کرده و برای احقاق حقوق زنان می جنگد ، به عنوان بازیگر تغییر سال زنان GLAMOUR انتخاب شده است

پریانکا در جامدشپور هندوستان و از پدر و مادر پزشک متولد شد ، در اوایل دهه 2000 پس از پیروزی در میس هند ، و سپس دوشیزه جهان ، قبل از تسلط بر بالیوود ، در هندوستان شناخته شد. او در سال 2015 به لس آنجلس نقل مکان کرد و یکی از اولین بازیگران آسیای جنوبی بود که هالیوود را شکست ، قبل از اینکه با موسیقی دان نیک جوناس در سال 2018 ازدواج کند. آخرین مگایت Netflix او در سال 2021 ببر سفید نامزد اسکار شد ، و او نه تنها در آن بازی کرد ، بلکه به عنوان تهیه کننده اجرایی نیز خدمت کرد.

اما در هند در حال رشد بود که پریانکا با شروع وسواس اولیه خود در زمینه آرایش و زیبایی اعتبار خود را می داند. “هند به زنان زیبا مشهور است. من فکر می کنم رابطه من با زیبایی قطعاً توسط میراث من بزرگ شده است. ” خاطرنشان می کنم که پوست خودش بی عیب است ، و همچنین به دلیل اعتبار میراث خود ، “این کمی ژنتیکی است. منظورم این است که قهوه ای اخم نکن! ” او می گوید ، دوباره می خندد.


پریانکا به عنوان یک زن هندی در هالیوود از پروفایل خود برای نادیده گرفتن کلیشه ها استفاده کرده است ، بنابراین من تعجب می کنم که او در سال های اخیر چه تغییراتی را از نظر تنوع و نمایندگی دیده است؟ او می گوید: “من احساس می کنم تغییری که در صنعت دیده ام این است که یک گفتگو وجود دارد.” “اکنون تصدیق عدم تنوع وجود دارد ، که من در صنعت می بینم ، و این اولین قدم عالی است. ما باید مسیری طولانی را طی کنیم که بتوانیم برای مردم قسمت بنویسیم و سایر قومیت ها را در سرگرمی های اصلی بگنجانیم. ”

این یک سال سخت برای همه با شورش علیه نابرابری های نژادی در سراسر جهان است که در پس زمینه همه گیری ویروس کرونا وجود دارد ، بنابراین من می پرسم که چگونه پریانکا سلامتی ذهنی خود را مدیریت کرده است. او می گوید: “این آسان نیست ، اما آنچه واقعاً به من کمک کرده است احساس قدردانی است.” “من واقعاً سپاسگزارم که از امنیت ، خانواده ام و داشتن خانه و شغل در امان هستم.”

پریانکا از نوامبر سال گذشته در لندن مستقر است و درام عاشقانه ای را فیلمبرداری می کند متن برای شما و یک مجموعه تلویزیونی جدید آمازون استودیو به نام ارگ. گفتگوی ما در مورد یک سال گذشته باعث می شود که من بپرسم چه زمانی وی احساس می کند قدرت شخصی خود بیشتر از همه به چالش کشیده شده است؟ او می گوید: “من معمولاً بسیار قوی هستم ، اما به عنوان مثال ، وقتی پدرم حال خوبی نداشت [he died in 2013] و این چند ماه گذشته بود ، من هیچ قدرت شخصی نداشتم. حتی اکنون با دیدن آنچه که در هند با کوید اتفاق می افتد ، چنان احساس درماندگی وجود دارد که احساس می کنم قدرت من بسیار به چالش کشیده می شود. “

پریانکا چوپرا: “شما نیازی به ترسیدن از کیستی ندارید”

با پایان یافتن وقتم با پریانکا ، می پرسم بهترین توصیه ای که به او شده است چیست ، و پاسخ او تا حدی تعجب آور است. وی با یادآوری زمانی که با جیمی آیوین تهیه کننده موسیقی افسانه ای آمریکایی کار می کرد ، گفت که مانترا واقعاً با او گیر کرده است: “وقتی sh * t از گربه بزرگتر شود ، وقت آن است که از شر گربه خلاص شویم.” او با خنده دوباره این مفهوم را توضیح می دهد ، “ما به عنوان مردم احتکار کننده احساسات هستیم ، درست است؟ ما مثل این هستیم ، “اوه ، من از عهده آن برمی آیم.” اما وقتی sh * t بزرگتر از دلیل احتکار چیزهای عاطفی است ، فقط گربه را خلاص کنید. ”

و با این سخنان خردمندانه ، استراحت خانم چوپرا جوناس از فیلمبرداری به پایان رسیده و او دوباره به کار خود ادامه داده است. با شکوه ، اعتماد به نفس ، با استعداد و شوخ طبعی باشکوه ، جای تعجب نیست که علاقه مندان زیبایی در Max Factor او را به چهره برند برجسته خود تبدیل کرده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همکاری پریانکا با ماکس فاکتور به Superdrug مراجعه کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>