چه اتفاقی برای مشاعره شما می افتد که بدون سوتین بروید؟

[ad_1]

در طول همه گیر شدن همه گیر و چندین قفل ملی ، راحتی واقعاً مهم بود – و درست هم بود. ما با لباس خواب در جلسات بزرگنمایی شرکت می کردیم ، زندگی لباس راحتی را کاملاً پذیرفتیم و آن را تا آخر معمول نگه داشتیم.

و حتی اکنون که محدودیت ها کاهش یافته است و ما در جهان بازگشتیم ، آسایش هنوز هم پادشاه است. معلوم شد که اکثر ما دیگر به سختی از سوتین استفاده می کنیم.

در اینجا دلیل است که شما باید هنگام قفل کردن از سوتین استفاده کنید

طبق داده های YouGov ، یک سوم زنان می گویند که از قفل کردن به عنوان فرصتی برای خندیدن سوتین استفاده می کنند ، با 20٪ اعتراف می کنند که اکنون یک “خیلی کمتر” می پوشند. نوجوانان 18-24 ساله حتی بیشتر بی رحم می شوند و دو سوم آنها نشان می دهد که در هنگام لباس پوشیدن بدون کار می کنند.

واقعاً جای تعجب نیست. سوتین ها اغلب بی دست و پا و محدود کننده هستند ، به ویژه هنگامی که در نظر بگیرید بیش از 80٪ زنان اندازه سوتین اشتباه پوشیده اند.

پس چرا ما حتی سوتین می پوشیم؟

عملکرد اصلی سوتین پشتیبانی از وزن و ساختار پستان شما است. و این واقعاً مهم است ، زیرا وزن پستانها بسته به اندازه ، مقدار چربی (یا همان چربی) و بافت پستان ، می تواند تا 3 کیلوگرم باشد.

با این حال ، سوتین ها خیلی سفت و محکم می شوند ، یا محل قرارگیری تسمه ها فشار زیادی دارند. کلید یک سوتین خوب (و پوشیدنی) بلند کردن و پشتیبانی است ، زیرا اندازه و نوع نادرست سوتین اغلب می تواند باعث درد کمر و گردن شود.

بهترین سوتین های بی سیم برای پوشیدن در زیر لباس راحتی یا لباس باغ میخانه – از جمله راحت ترین مواردی که تا به حال داشته ام

چه اتفاقی برای سینه های ما می افتد که دیگر سوتین نمی پوشیم؟

علاوه بر یک آه تسکین بزرگ ، هنگامی که سینه بندهای خود را در پایان روز بر می داریم ، وزن پستان هیچ پشتیبانی خارجی ندارد.

به گفته آقای هازیم سدیدین ، ​​مشاور جراح پلاستیک در کلینیک کادوگان مستقر در چلسی ، در سینه های بزرگتر با کشش پوست کاهش یافته و پشتیبانی از بافت نرم ، این ممکن است باعث پتوز پستان شود که معمولاً به عنوان افتادگی شناخته می شود.

“در داخل پستان ، ویژگی های تشریحی پیچیده و در هم تنیده ای وجود دارد که شکل کلی را تعریف می کند ، اما همچنین رباط هایی وجود دارند که یکپارچگی ساختاری را ایجاد می کنند و پوست را به بافت پستان متصل می کنند ، به نام رباط های کوپر. هر گونه تغییر در شکل پستان ، از جمله افتادگی ، می تواند تا حدی به ضعف این رباط ها نسبت داده می شود “.

یک وبلاگ نویس ادعا می کند که قرار دادن خمیر دندان بر روی مشاعره خود فقط در مدت 5 روز باعث افتادگی آنها می شود

با این حال ، توجه به این نکته مهم است که میزان پتوز نیز می تواند تحت تأثیر بسیاری از عوامل ، تا حدودی ژنتیکی ، مانند حجم پستان ، کیفیت پوست ، بارداری ، شیردهی ، نوسانات هورمونی یا وزن باشد.

عدم پشتیبانی از مشاعره فقط بر روی سینه ها تأثیر نمی گذارد: همچنین می تواند به معنای افزایش فشار بر روی پشت شما باشد که می تواند وضعیت بدن شما را تحت تأثیر قرار دهد.

آقای سدیدین توضیح می دهد: “زنانی که پستان بزرگتری دارند ، از حمایت از یک سوتین کاملاً مناسب بهره مند می شوند ، به خصوص اگر در نتیجه آنها نیز دچار ناراحتی در کمر شده باشند.”

با این حال ، او تأکید می کند که برای هر سوتینی که می پوشید مهم است که به درستی نصب شود. “همیشه راحت را انتخاب کنید ، چه داخل سینه بند باشد یا خارج از آن.”

این پیامی است که می توانیم پس از قفل کردن و برای همیشه از آن پس بگیریم.

7 عامل شگفت آور که می توانند اندازه پستان شما را تحت تأثیر قرار دهند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>