چه زمانی می توانیم دوباره سفر کنیم؟ تمام تاریخ هایی که باید بدانید

[ad_1]

ما در مورد شما نمی دانیم اما در حال حاضر هستیم مستاصل نیاز به تعطیلات – اما به نظر می رسد که اقامت در خواب می تواند ایمن ترین شرط بندی ما برای برخی از زمان های جدی در این سال باشد.

در حالی که 17 مه به عنوان تاریخی در نظر گرفته شده است که تعطیلات خارجی می تواند شروع شود ، پس از آنکه دولت ماه گذشته نقشه راه خود را برای قفل قفل کرد ، قانون جدیدی که قرار است در تاریخ 29 مارس اجرا شود ، برای هر کسی که تا 5000 جریمه می کند مجازات است. بدون “دلیل موجه” سعی دارد انگلیس را قبل از 30 ژوئن ترک کند.

در حال حاضر سرگردانی جدی را تجربه کرده اید؟ این 10 محبوب ترین مقصد برای تعطیلات برای سال 2021 هستند

در حالی که این باعث شده است که خسارتهای اولیه تابستان ما ایجاد شود ، اما در هر مکان و غیر از اینجا ، اما امید برای تعطیلات خارجی از بین نمی رود. در مورد همه چیزهایی که باید در مورد زمان – و کجا – سفر بدانیم ، بخوانید.

آیا الان می توانم به تعطیلات بروم؟

خلاصه: نه همه تعطیلات در حال حاضر ممنوع است – از جمله سفر به انگلیس و سفر به خارج از کشور.

چه زمانی می توانم به تعطیلات در خارج از کشور بروم؟

اولین مسافرینی که از انگلیس ، اسکاتلند و ولز می توانند به خارج از کشور بروند ، 17 مه است ، اما این تخمین تقریبی است و تاریخ آن در تاریخ 12 آوریل و هنگام گزارش گزارش نیروی کار دولت مشخص می شود.

در اوایل امروز ، دولت گفت که جریمه جدید 5000 پوندی که برای هر کسی که بدون “دلیل موجه” به خارج از انگلیس سفر کند ، در حال اجرا است ، تا 30 ژوئن تمدید خواهد شد – این بدان معناست که سفر به خارج از کشور ممکن است تا ماه ژوئیه (یکسان) امکان پذیر باشد.

نیکی کلوین ، رئیس محتوا برای The Points Guy UK گفت

“هنگامی که Taskforce Global Travel یافته های خود را در مورد بازگشت به سفر در اولین فرصت تا 12 آوریل اعلام کرد ، در صورت برقراری تاریخ 17 ماه مه ، تصویر واضح تری خواهیم داشت. اگر گروه کاری Global Travel متوجه شود که سفرهای بین المللی می توانند در 17 مه – یا در هر نقطه دیگری قبل از 30 ژوئن – از سر بگیرند ، پس مجاز به انجام این کار است. “

با مشاهده موج سوم موارد ویروس کرونا در ویروس کرونا و رواج آهسته واکسن Covid-19 ، می توان این تاریخ را عقب انداخت و دولت گفته است که تمدید ممنوعیت تعطیلات خارجی منتفی نیست.

این تعطیلات خانه های درختی انگلستان دقیقاً یک بار در طول زندگی است که در تابستان امسال رزرو می کنیم

چه زمانی می توانم در انگلیس به تعطیلات بروم؟

هنگامی که بوریس جانسون در 22 فوریه نقشه راه دولت برای جلوگیری از قفل را ترسیم کرد ، وی 12 آوریل را به عنوان اولین تاریخی که مردم در انگلیس می توانند در مکان های خود پذیرایی رزرو کنند ، ذکر کرد.

در انگلیس ، قانون “ماندن در خانه” در 29 مارس پایان می یابد و انتظار می رود که بیانیه “ماندن در انگلیس” جایگزین شود.

گزینه خود پذیرایی در 12 آوریل به این معنی است که از این تاریخ (که ممکن است تغییر کند) افراد در انگلیس می توانند در یک کلبه ، Airbnb یا چیزی مشابه با سایر اعضای خانواده یا حباب خود اقامت کنند.

این همچنین تاریخی است که قرار است مغازه های غیر ضروری و همچنین آرایشگاه ها ، سالن های ورزشی ، باغ های آبجو و تراس های رستوران مجدداً بازگشایی شوند. این بدان معناست که ما می توانیم از این تاریخ نیز به سفرهای یک روزه برویم.

آیا برای کسانی که به خارج از انگلیس سفر می کنند جریمه می شود؟

آره. از روز دوشنبه 29 مارس ، هر کسی در انگلستان که قصد دارد بدون “دلیل موجه” به خارج از کشور سفر کند 5000 پوند جریمه می شود. این ممنوعیت تا 30 ژوئن تمدید شده است. وزیر بهداشت ، مت هانكوك گفت كه این محدودیت ها “برای جلوگیری از واردات تعداد زیادی موارد و انواع جدید” كه می تواند تلاش های واكسن انگلیس را به خطر بیندازد “لازم” بودند.

دلیل “معتبر” سفر چیست؟

دلایل مجاز قانونی برای ترک انگلیس شامل کار ، داوطلبانه ، تحصیلات ، نیازهای پزشکی و شرکت در مراسم عروسی یا تشییع جنازه است. مسافرت برای اوقات فراغت غیرقانونی است و ممکن است شما را با جریمه 5000 پوند مواجه کند.

آیا لازم است قبل از سفر به انگلیس ، آزمایش Covid منفی ارائه دهم؟

طبق دستورالعمل های فعلی ، هر کسی که به انگلیس برگردد نیاز به انجام تست منفی Covid 72 ساعت قبل از عزیمت دارد وگرنه ممکن است هنگام بازگشت به انگلیس با جریمه 500 پوند مواجه شود.

10 مورد از بهترین کلبه های لوکس چوپان برای اقامت در مکان های اقامت در فاصله های اجتماعی

آیا بعد از تعطیلات نیاز به قرنطینه هستم؟

آره. مسافران ورودی قبل از ورود به انگلیس باید فرم فرم یاب مسافر را پر کنند و باید 10 روز پس از ورود خود را منزوی کنند. آزمایشات کوید باید در روز دوم و هشتم انزوا انجام شود که هزینه آن حدود 210 پوند است.

ورود از 35 کشور موجود در لیست “قرمز” دولت باید در قرنطینه 10 روزه هتل اجباری قرار داشته باشد که هزینه آن برای هر شخص تنها برای سفر 1750 پوند است. هزینه هر بزرگسال یا کودک بیشتر از 12 سال 650 پوند بیشتر است.

آیا الان باید تعطیلات را برای تابستان رزرو کنم؟

مشاور دولت پروفسور نیل فرگوسن به رادیو جهانی BBC در رادیو 4 گفت که ما باید تعطیلات مستقر در انگلیس را در این تابستان انتخاب کنیم بیش از موارد غیر قانونی.

وی گفت: من فکر می کنم محافظه کارانه و در حال حاضر از ریسک گریزی ، فکر می کنم ما باید در تعطیلات تابستانی در انگلیس برنامه ریزی کنیم نه در خارج از کشور.

خوشبختانه ، مکان های دوست داشتنی زیادی برای اقامت در انگلستان وجود دارد – مانند کلبه های Cotswolds ، خانه های تعطیلات با استخرهای خصوصی و گزینه های خود پذیرایی مجلل.

با افزایش سوم در مواردی که در حال حاضر در اروپا اتفاق می افتد ، ممکن است هر تعطیلات خارجی یک امر لحظه آخر باشد. اگر تعطیلات خارج از کشور را رزرو کردید ، در صورت لغو ، اطمینان حاصل کنید که رزرو کاملا انعطاف پذیر و قابل استرداد است.

تابستان امسال به کجا می توانم سفر کنم؟

غیر از انگلیس ، کشورهایی که در مورد خواستار گردشگران انگلیسی ابراز علاقه کرده اند عبارتند از یونان ، قبرس ، ترکیه ، اسپانیا و پرتغال. البته ، دولت ممکن است سیستم چراغ سبز را که سال گذشته داشت مجدداً معرفی کند و بنابراین ممکن است لازم باشد در عوض لیست خود را از آن لیست انتخاب کنیم. در اینجا امیدواریم که بتوانیم تابستان امسال به Med (بدون جریمه) راه پیدا کنیم.

قبرس یکی از اولین کشورهایی است که می توانیم از آن دیدن کنیم ، بنابراین در اینجا دلیل این هتل باورنکردنی باید اولین تعطیلات پس از قفل شما باشد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>