چه طول مو مناسب فرم صورت من است؟ چگونه ساختار استخوان خود را به حداکثر برسانیم

[ad_1]

شما می دانید که ما چگونه هستیم ما عقیده داریم که این موها و صورت شما است ، بنابراین شما باید هر مدل مویی را که دوست دارید بپوشید. ولی، ولی، به دلیل علاقه ، ما می خواستیم بدانیم آیا سبک خاصی وجود دارد که بتواند شکل صورت و ساختار استخوان ما را واقعاً جشن گرفته و برجسته کند. اگر آن را داشته باشیم ، ممکن است مانند یک قهرمان مطلق آن را به رخ بکشیم.

بنابراین ، کدام طول مو برای کدام فرم صورت بهتر جواب می دهد؟ Dom Seeley ، آرایشگر لیست A و مدیر خلاقیت بین المللی در Color Wow می گوید: “هیچ پاسخی درست یا غلط برای این سوال وجود ندارد. تمام طول موها تقریباً تا حدی با هر فرم صورت متناسب است.” “اما ارزش این است که در مورد برش ، لایه لایه ، حرکت و حالت دادن به موهای خود فکر کنید. اگر شما می خواهید خاص باشید و یک طول را انتخاب کنید تا واقعاً صورت شما را چاپلوس کند و ویژگی های خود را برجسته کند ، این طول هایی است که بهترین شما مناسب شما است … “، می گوید Dom.

شکل قلب

لوب
دام توضیح می دهد: “صورت های قلبی به شکل اندکی دور پیشانی و باریک تر از چانه و خط فک است.”
استیوی هالند ، آرایشگر ارشد در SALON64 می گوید: “برای کسانی که صورت قلبی دارند ، به لایه های نرم و طولانی مانند حباب و لوب ها بچسبید تا در اطراف فک پر شود.” وی می افزاید: “ما شاهد احیای عظیم لاب ها با نگرش و لایه ها هستیم.” استیوی می گوید برای اطمینان از برجسته بودن ، “برش را با یک رنگ جدید پررنگ همراه کنید”.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بیضی شکل

BLUNT BOB
صورتهای بیضی شکل از آنچه پهن هستند بلندتر و به تدریج به سمت چانه کوتاه می شوند.
Dom می گوید: “هر طول در فرم های بیضی شکل عالی به نظر می رسد زیرا تقریباً با هر سبکی متناسب است ، از pixies و محصولات کوتاه تا طول های بسیار طولانی.” فردریک Fekkai ، آرایشگر مشهور و بنیانگذار مراقبت از موهای Fekkai ، موافق است: “این یکی از ساده ترین شکل های صورت است و اجازه می دهد موهای کوتاه ، موهای بلند با موهای پرده ای یا یک حباب با موی چتری یا بدون آن.” استیوی توصیه می کند که یک برش صاف ، “با حرکات ظریف و فر و موج دار انجام شود.” “او می گوید که این امر به تقارن در مدل مو کمک می کند و همیشه چشم نواز است.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مربع

تعداد زیادی لایه
یک صورت مربع شکل دارای پیشانی گسترده ، استخوان های گونه گسترده و خط فک قوی است. “
Dom توضیح می دهد: “فرم های مربع شکل تمایل دارند که در خط فک قدرت داشته باشند ، بنابراین می توانید با آرایشگرهای خود این نرم شدن را ایجاد کنید تا لایه های دور صورت را برای برش بصری گوشه خط فک اضافه کنند.” “حباب های بلندتر نیز موهای بلند و طولانی تر به نظر می رسند – به اندازه لایه های آن.” به طور کلی ، Dom پیشنهاد می کند از بریدگی هایی که به چانه یا خط فک برخورد می کند ، و همچنین موهای یک بلند خودداری کنید.

دام می گوید: “به سبک و سیاق ، همیشه بهتر است که حرکات تند و نرم داشته باشید ، هیچ چیز خشن و صریح نیست.” بعلاوه ، “فردریک می گوید:” یک قسمت جانبی زوایای مربع را جبران می کند. ” وی می افزاید: “چتری هایی که به پهلو جاروب می شوند ، استخوان گونه را برجسته می کند.” Dom برای کمک به بدست آوردن این حجم ، Color Wow’s Raise The Root را با اسپری خشک استفاده می کند. وی توضیح می دهد: “شما می توانید آن را به ریشه هدایت كنید یا تمام طول و انتهای آن را اسپری كنید تا روده و حافظه به موها بیفزاید ، بنابراین حالت دادن آن بسیار راحت تر است.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

طولانی

FRULL FRESES & VOLUME در طرفین
شکل صورت بلند شبیه بیضی شکل است ، فقط کمی کشیده تر است.
Dom می گوید: “اگر فرم صورت طولانی تری دارید ، می خواهید حجم بالای سر خود را به حداقل برسانید و روی ایجاد صدا در کناره های صورت خود تمرکز کنید.” وی اضافه می کند: “این باعث ایجاد تعادل در طول صورت شما می شود و ساختار بیشتری ایجاد می شود. باب ها برای این فرم صورت مناسب هستند زیرا مستقیماً از چانه یا خط فک بریده می شوند و هر نوع طویل شدن را متوقف می کنند.”

آرون کارلو ، سفیر مو TRESemmé در انگلستان ، گفت: “یک سبک طولانی تر می تواند واقعاً خوب کار کند.” وی اضافه می کند: “یک روش عالی برای تقویت این سبک ، استفاده از لایه های قاب بندی صورت است ، آنها موهای بلند را نرم می کنند و برای برجسته سازی و بلند کردن ویژگی هایی مانند چشم و استخوان گونه شکلی ایجاد می کنند.” استیوی موافق است: “من بندهای پرده ای را که در اطراف استخوان گونه متوقف می شوند اضافه می کنم تا توهم عرض در وسط ایجاد شود.” وی می افزاید: “و یک ضربه کاملاً خشک یا فرهای بزرگ دوباره به ایجاد عرض و افزودن va vaom کمک می کند.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

شکل گرد

طولانی یا محصولات PIXIE
شکل صورت گرد معمولاً دارای عرض و طول یکسان با نام “صورت کودک” است.
Dom توضیح می دهد: “فرم های صورت گرد به طور كلی كوچكتر و ریزتر هستند ، بنابراین اگر موهای خود را برش نزنید و حالت ندهید ، بعضی از مدل های مو می توانند صورت را باتلاقی كنند.” او می گوید: “با این فرم صورت ، ایده خوبی است که مدل موهای شما باعث ایجاد علاقه و زاویه در مدل موهای شما شود. این باعث طولانی شدن صورت می شود”.

استیوی موافق است: “کسانی که صورت آنها به صورت گرد است برای لایه های بلند ، برش های پیکسی بافت دار و چتری های کناری کوتاه مناسب هستند تا باعث افزایش قد و بلندتر نشان دادن چهره شوند.” همانطور که برای کاهش برای جلوگیری از؟ استیوی می افزاید: “من از حاشیه های پررنگ و پررنگ دور می مانم ، زیرا این امر باعث می شود صورت گرد به صورت جعبه ای درآید.” از نظر یک ظاهر طراحی شده ، “بهتر است سبک سازی در امواج نرم ، با اضافه کردن بدن و حجم ،” Dom می گوید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

الماس

قطعات جانبی و سرخ کننده های جاروبرقی
یک شکل الماس تمایل به پیشانی باریک و خط فک با استخوان های گونه برجسته دارد. این کمترین شکل صورت است
دام می گوید: “موهای کوتاه تر برای شکل های الماس صورت بهتر عمل می کنند. طول استخوان های یال یا یقه ایده آل هستند.” به علاوه حتی برش های پیکسی نیز برای این شکل صورت به خوبی کار می کنند. Dom اضافه می کند ، زیرا ساختار استخوان الماس کاملاً زاویه دار است ، “همه چیز در مورد نرم کردن صورت است”.

Dom ادامه می دهد: “در حالت ایده آل ، شما باید از قسمتهای میانی ، موهای سنگین و حاشیه پرهیز کنید. باز هم ، این شکل صورت با ایجاد سبک های نرم و حاشیه های گسترده افزایش می یابد.” فردریک معتقد است ، “لایه های طولانی و امواج آشفته با یک قسمت جانبی” ، راه پیش رو هستند ، او حساب کرد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، اِل ترنر او را در Instagramelleturneruk دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>