چه موقع کلوپ های شبانه باز هستند و ممکن است به چه شکل باشند؟

[ad_1]

وقتی بوریس جانسون در این هفته نقشه راه دولت برای کاهش قفل را اعلام کرد ، نشان داد که از 21 ژوئن ، عروسی ها ، سفرهای بین المللی – و کلوپ های شبانه – می توانند دوباره در دستور کار قرار گیرند.

در حالی که همه چیز به چگونگی پیشرفت انگلیس در آن زمان بستگی دارد ، جانسون هفته گذشته هنگام بازگشایی در کلوپ های شبانه اشاره کرد که می گوید برای آزمایش کسانی که در صف های باشگاه قرار دارند می توان از آزمایش های چرخش جانبی سریع استفاده کرد تا باشگاه را به یک باشگاه تبدیل کند. منطقه عاری از همه گیری.

جانسون در آن زمان گفت: “این ، در ترکیب با واکسیناسیون ، احتمالاً مسیر پیشرفت خواهد بود.”

آیا عروسی تابستان 2021 من ادامه خواهد داشت؟ این چیزی است که ما براساس نقشه راه جدید بوریس جانسون می دانیم (و به نظر مثبت می رسد!)

اگر هنری بازگشایی کلوپ ها به آزمایش های سریع پوکی بستگی داشته باشد ، هنری لی ، مدیر محل باشگاه FIRE لندن ، گفت زرق و برق که این می تواند “عوارض بزرگی” در نحوه عملکرد باشگاه ها برای آن ایجاد کند.

“اگر کسی که در این تست شرکت می کند مثبت باشد ، این بدان معناست که تمام حباب اطرافیان با وجود تست منفی ، آن را منقبض می کند؟” “شرایط ورود در حال حاضر با شناسنامه ، جستجوی کیف ، چسباندن و غیره بسیار سخت است بنابراین افزودن جنبه دیگری چالش برانگیز است.”

لای می گوید که تا سال 2022 نمی تواند زندگی شبانه در انگلیس را به حالت عادی ببیند – اما حتی در آن زمان نیز احساس نمی کند مثل گذشته خواهد بود.

وی می افزاید: “من صادقانه نمی دانم که اپراتورهای بزرگ با بازگشایی مجدد چطور هزینه خواهند کرد. مانند این که آیا اعتماد به نفس مهمان همچنان وجود خواهد داشت یا میهمانان در جمع شدن در جمع زیادی منصرف می شوند؟ “

چه موقع می توانیم به تعطیلات برویم؟ بر اساس نقشه راه جدید بوریس ، اینجا زمانی است که می توانید در انگلیس یا خارج از کشور سفر کنید

لای ، که از زمان تعطیلی باشگاه ها در مارس سال گذشته قادر به کار نبود ، می افزاید که او انتظار دارد که اقدامات احتیاطی ایمنی از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

لای ادامه می دهد: “من هیچ راهی واقع بینانه برای حمایت از فاصله اجتماعی نمی بینم ، زیرا فقط چنین محیطی نیست ، بنابراین امیدوارم پاسپورت واکسن یا موارد مشابه بتواند جوابگوی آن باشد.”

او پیشنهاد می کند ، به عنوان یک اپراتور ، همه کارمندان را تشویق کنید که خود را حفظ کنند ، ماسک صورت ، مرتب ضدعفونی کردن دست و تمیز کردن عمیق نیز داشته باشید.

وی اضافه می کند: “این امر برای همه کارکنان خط مقدم مانند امنیت که در بعضی مواقع طبق شرح وظایف خود ممکن است مجبور باشند بسیار با مهمانان ارتباط برقرار کنند ، مصداق خواهد داشت.”

در اینجا یک راهنمای فوق العاده ساده برای نقشه راه چهار مرحله ای بوریس جانسون برای خارج شدن از قفل وجود دارد

برای بازگشایی کلوپ های شبانه در 21 ژوئن ، مرحله چهارم نقشه راه جانسون باید اجرا شود – اما نخست وزیر تأکید کرده است که دولت توسط “داده ها ، نه تاریخ” هدایت می شود.

آنها معیارهای اصلی دولت برای دستیابی به موفقیت در برنامه واکسن است. برای شواهدی وجود دارد که نشان می دهد واکسن باعث کاهش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر می شود. برای اینکه نرخ عفونت به بیمارستانها فشار نیاورد و هیچ نوع جدیدی از ویروس ایجاد نشود.

در این فاصله ، به دلخواه خود در اطراف اتاق نشیمن خود موسیقی پخش و رقص خواهیم کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>