چگونه اعتماد به نفس واژن را افزایش دهیم

[ad_1]

واژن هرچه را بخواهید بنامید ، بیش از هر قسمت دیگری از بدن ، با رمز و راز و تابو پوشیده شده است ، با وجود اینکه متعلق به حدود 50 درصد از ما است.

گاهی اوقات به عنوان منبع خجالت و اضطراب برای مردم در سراسر جهان دیده می شود – 45٪ از افراد واژن در کشورهای غربی هرگز در مورد سلامت واژن خود با هیچ کس ، حتی دکتر خود صحبت نمی کنند – همچنین باعث ایجاد شادی ، لذت و زندگی می شود.

اینکه بتوانید در مورد واژن خود با شکوه و جلال صحبت کنید و بدون شرم برای توانمند سازی شما بسیار مهم است که می توانید سلامتی و لذت خود را کنترل کنید ، دقیقاً به همین دلیل است که وقت زیادی برای یک کتاب جدید داریم که هدف آن آغوش واژن است. با شکوه و جلال آنها

متخصصان زنان به 14 س mostال پرسیده شده که می خواهید در مورد واژن خود بدانید پاسخ می دهند

کتاب کوچک واژن ها توسط آنا لو واکر قصد دارد مکالمه در مورد واژن را عادی کند ، کلاله ها را به چالش بکشد و آنچه را که قسمت های جنسی ما را بسیار خاص می کند و ما برای آن بسیار آماده هستیم ، جشن بگیرد.

آنا کشف کرد که نه تنها زنان می ترسند با پزشکان خود در مورد قسمت های صمیمی خود صحبت کنند ، بلکه عدم اعتماد به نفس آنها زندگی عاشقانه آنها را نیز ویران می کند. طبق تحقیقات ، بیش از دو سوم صاحبان هزاره واژن ، رابطه جنسی دهانی را رد کرده اند زیرا نسبت به واژن خود آگاه هستند. این خیلی لذت از دست رفته است. اگر نسبت به واژن خود انتقاد دارید ، آنا پنج مرحله زیر را برای عاشق شدن واژن خود جمع کرده است – و همه باید آنها را عملی کنند.

بهش نگاه کن!

بنابراین بسیاری از دارندگان واژن به دلیل عدم اعتماد به نفس مانع نگهداری آنها می شوند ، اما بر اساس 44 درصد زنانی که نمی توانند واژن را در نمودار پزشکی شناسایی کنند ، بسیاری از ما نسبت به منطقه ای که داریم خودآگاه هستیم. هرگز به درستی دیده نشده است.

آنچه متخصصان زنان می خواهند در مورد لابیا خود بدانید

آنا پیشنهاد می کند برای خود آینه بگیرید ، پاهای خود را باز کنید و واژن خود را خوب ببینید. وی گفت: “لبهای خود را به آرامی پهن کرده و شکل ظریف و رنگهای عمیق آن را به خود بگیرید. این شما هستید و کاملاً عالی هستید.”

“نه تنها قدرت بخشیدن به واژن شما است ، بلکه برای حفظ سلامت شما نیز کلیدی است. دانستن آنچه برای واژن طبیعی است ، و داشتن دانش خوب از ظاهر شما بسیار مهم است ، بنابراین سریع متوجه می شوم که چه چیزی خراب شده است. “

عشق به خود را تمرین کنید

با وجود انگ ها ، تابو و شرمساری قرن ها ، بگذارید یک بار و برای همیشه آن را اعلام کنیم – هیچگونه منفی ، خطری یا آسیبی در رابطه با استمنا وجود ندارد. طبیعی است ، سالم است و احساس خوبی دارد.

20 واقعیت شگفت انگیز در مورد واژن ما شرط می بندیم که شما نمی دانید

آنا می گوید: “تغییر شکل مجدد واژن به عنوان چیزی که قادر به ارائه لذت باشد ، نه تمرکز بر روی ظاهر آن ، می تواند تفاوت زیادی در احساس شما نسبت به آن ایجاد کند.”

“استمنا مزایای سلامتی زیادی دارد ، از تسکین درد دوران قاعدگی گرفته تا کاهش استرس و بهبود کیفیت خواب. و یک معامله تنها به سلامتی شما کمک نمی کند. استمنا Reg منظم باعث افزایش احتمال ارگاسم با شریک زندگی می شود و اعتماد به نفس جنسی را بهبود می بخشد.”

یک لیست پخش واژن ایجاد کنید

به گفته آنا ، می توان در اشعار مربوط به واژن قدرت بسیار خوبی یافت. خواه در حال رقصیدن برای Charli XCX باشید ، با Cyndi Lauper با همدیگر روبرو شوید یا همراه با Doja Cat رپ بزنید ، یک مهمانی بنوشید و برای مهمانی واژینال خود میزان صدا را زیاد کنید. در اینجا آهنگ هایی که وی پیشنهاد می دهد:

  • “نرم مانند برف” توسط My Bloody Valentine
  • “هلو و کرم” توسط 112
  • “She Bop” ساخته Cyndi Lauper
  • “کار کن” توسط میسی الیوت
  • “بدن خودم” ساخته چارلی XCX
  • “عاشق خودم باش” از هایلی استاینفلد
  • “Kicks” توسط FKA Twigs
  • “Doves in the Wind” توسط SZA ft Kendrick Lamar
  • “برو به شهر” توسط Doja Cat
  • “نمی توانم” نوشته فاکسی براون

در مورد واژن خود صحبت کنید

آنا معتقد است که بهترین راه برای داشتن احساس خوب در مورد واژن ، ایجاد محیطی است که در مورد واژن صحبت کنید. وی گفت: “با باز شدن در طبقه پایین ، اولین قدم را برای از بین بردن شرم و تابو برداشته می کنید که باعث می شود بسیاری از دارندگان واژن در صورت نیاز به کمک و اطمینان نرسند.”

مطالعات نشان داده است که بسیاری از زنان حتی درمورد بحث در مورد بهداشت واژن خود حتی با پزشکان ناراحت نیستند. بیش از نیمی از زنان 35 ساله و زیر سن قادر به برچسب گذاری صحیح در نمودار دستگاه تناسلی خود نیستند و بیش از 20 درصد اظهار داشتند که در آزمایش اسمیر خود شرکت نمی کنند.

“سعی کنید در مورد شخصی که به او اعتماد دارید صحبت کنید ، خواه در مورد موضوعی باشد که شما را نگران کرده است ، یا یک شوخی است ، و یا به سادگی از کلمه” واژن “استفاده کنید وقتی که معمولاً” قسمت های خصوصی “می گویید. شما بسیار شگفت زده خواهید شد که صحبت آزاد در مورد بدن شما به اعتماد به نفس شماست. “

به قدرت واژن احترام بگذارید

اگر هنوز یاد نگرفته اید که واژن خود را دوست داشته باشید ، می توانید از این بابت راحت باشید که قطعاً خودش عاشق واژن است. واژن ها در مراقبت از خود استاد هستند.

همانطور که آنا توضیح می دهد: “هنگامی که بدن شما از بلوغ عبور می کند ، واژن خانه کلنی باکتری های سالم می شود که اسید لاکتیک تولید می کنند. اسیدی که این باکتری ها در واژن ایجاد می کنند ، آن را از عفونت محافظت می کند. این نیز دلیل بیش از حد با گذشت زمان ، ممکن است متوجه شوید که لباس زیر لباس شما سبک تر می شود – ترشحات شما به معنای واقعی کلمه پارچه را سفید کرده است.

این که آیا شما یک فرد متعصب تناسب اندام هستید یا یک مبل گریز از مبل هستید ، در اینجا چگونگی عادت های قفل شده شما سلامتی واژن شما را خراب کرده است

“سیستم اکو واژن بسیار ریز متعادل است. همراه با ترشحات ، این سیستم پیچیده واژن را به تنهایی و بدون نیاز به هیچ کاری از طرف صاحب واژن تمیز می کند. برای تشکر از واژن خود برای خدمات تمیز کردن شگفت انگیز ، به راحتی استفاده کنید هر بار که دوش می گیرید ، یک صابون ساده و بدون بو در اطراف ناحیه ولو خارجی است. “

خیلی شگفت انگیز ، ها؟

آیا به برخی از افکار نهایی در مورد چگونگی احساس قدرت در مورد واژن خود نیاز دارید؟ همانطور که آنا نتیجه گیری می کند: “واژن شما. یک معجزه خود تمیز کننده ، کودک ساز ، ظاهری سکسی بین رانهای شما. چه عجب. با این وجود شما هرچه سابقه داشته باشید ، می دانید که واژن شما کاملاً عالی است ، همانطور که هست. و بهترین قسمت؟ هر کاری که انتخاب کردید با واژن خود انجام دهید ، از ایجاد زندگی جدید ، تا برانگیختن ارگاسم هایی که قلب را متوقف می کنند ، کار هیچ کس نیست جز خود شما. “

کتاب کوچک واژن ها توسط آنا واکر توسط ناشران سامرزدیل در ماه جولای منتشر می شود ، 6.99 پوند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>