چگونه بلورها می توانند به خواب شما کمک کنند

[ad_1]

پوست استرس دارد؟ یک غلتک یشم بگیرید. احساس اضطراب می کنید؟ مقداری آمتیست را در سوتین خود باز کنید. به خانه کمی فنگ شویی نیاز دارید؟ مقداری بلور را پراکنده کنید.

در اینجا نحوه فنگ شویی خانه خود با کریستال آورده شده است تا زندگی شما کاملاً به سمت بهتر تغییر کند

خواه به قدرت آنها اعتقاد داشته باشید یا فقط فکر کنید که از نظر زیبایی شناسی خوشایند هستند ، بلورها صنعت سلامتی را به وجد آورده اند. حتی می توانید بلورهای باروری بخرید ، گفته می شود که این امر احتمال باروری کودک شما را افزایش می دهد.

و آخرین روش استفاده مردم از کریستال کمک به خوابیدن آنهاست. این که آیا شما یکی از میلیون ها نفر در سراسر جهان هستید که از بی خوابی منظم رنج می برید یا اگر مانند من ، تابستان مانع از توانایی شما برای ترک تحصیل می شود ، یک ترفند ساده که می تواند پاسخگوی مشکلات چشم بسته شما باشد: یک کریستال.

بنابراین کریستال ها چگونه به خواب کمک می کنند؟

همانطور که Tori Boughey ، مربی سلامت و زندگی جامع و بنیانگذار Crystal های TBalance و TBalance توضیح می دهد: “کریستال ها فوق العاده قدرتمند هستند – می توانند منظره پرانرژی اتاق را کاملاً متحول کنند. اگر انرژی در خانه شما بد باشد ، می تواند تأثیر بگذارد. چگونه با فضای خود و خواب تعامل دارید.

“قرار دادن کریستال در اتاق خواب شما فضای فضای شما را تغییر می دهد تا آرامش و آرامش بیشتری داشته باشد تا خواب آرام شبانه را تضمین کنید.”

چگونه از کریستال های خواب استفاده می کنید؟

به گفته توری ، چند روش وجود دارد که شما می توانید بلورها را در برنامه عصرانه خود قرار دهید تا به خواب کمک کنید.

بلورهای خود را نزدیک نگه دارید: بلورهای خود را زیر بالش خود قرار دهید ، آنها را روی میز کنار تخت خود نگه دارید یا یک تکه جواهرات کریستالی بپوشید – “اگر من برای خوابیدن تلاش می کنم ، من اغلب یکی از دستبندهای کریستال آمتیست خود را می بندم” ، مجاورت بلورها با شما هاله شما را در طول شب آرام نگه می دارد.

آیا برای کمک به بارداری از کریستال استفاده می کنید؟ هر آنچه درباره بلورهای باروری و اینکه چرا همه افراد در جستجوی آنها هستند بدانید

مراقبه: قبل از خواب با یک کریستال در دست خود مراقبه کنید. آرامش در حالت مراقبه و خاموش شدن ، همراه با قدرت آرام بخش کریستال ها ، به شما اجازه می دهد قبل از خواب به حالت آرامش برسد.

قصد خود را تعیین کنید: لحظه ای را ببندید تا چشمان خود را ببندید ، نفس عمیق بکشید و به آنچه ممکن است شما را از داشتن یک خواب خوب در شب ممانعت کند ، فکر کنید ، اعم از استرس ، شکستگی قلب / غم یا اضطراب. با این احساس هماهنگ شوید ، کریستال خود را نگه دارید و قصد خود را تعیین کنید. قصد خود را کاملاً واضح و روشن بیان کنید به عنوان مثال: “این کریستال به من کمک می کند تا بهتر بخوابم” ، “این کریستال من را قبل از خواب آرام خواهد کرد” ، “این کریستال من را از بیدار شدن در شب منصرف می کند”. کریستال ها به خودی خود فوق العاده قوی هستند اما در صورت ترکیب با نیت ، فواید درمانی آنها تقویت می شود.

چه نوع بلورهایی برای کمک به خواب بهترین هستند / و چرا؟

آمتیست
آمیتیست یکی از قدرتمندترین بلورها است. بسیار آرامبخش است و مستقیماً به ذهن متصل می شود ، احساسات منفی و حتی افسردگی و اضطراب را تسکین می دهد.

این همان زنی است که ویکتوریا بکهام برای بهبود کریستال به آن اعتماد می کند

سلنیت
فکرهای مسابقه ای قبل از خواب؟ سلنیت برای شما بلور است. این انرژی آرام بخش شما را از افکار منفی ناسالم خلاص می کند و احساس آرامش و آرامش را با خود به همراه می آورد. این همچنین می تواند به شما کمک کند تا رها شوید و ببخشید – بلوری کامل اگر مدتی همین نگرانی را داشته باشید و شما را آزار دهد.

کوارتز رز
اگر از درد قلبی رنج می برید یا برای پذیرفتن یا دوست داشتن خود تلاش می کنید ، رز کوارتز بهترین بلور برای آوردن با خود به رختخواب است. به آزادسازی احساسات و خاطرات آسیب دیده و منفی کمک می کند در حالی که عشق به خود و بخشش را نیز تشویق می کند.

سودالیت
یک کریستال قدرتمند برای کمک به نبرد با بی خوابی ، Sodalite به تعادل و پاکسازی هاله شما کمک می کند. سودالیت می تواند استرس را کاهش داده و مانع اتلاف وقت و انرژی شما در مورد چیزهای کوچک زندگی شود. تعریق چیزهای کوچک را متوقف کنید و برای اتاق خواب خود در Sodalite سرمایه گذاری کنید.

رویاهای شیرین!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>