چگونه جلوی رانندگی دوستی خود را پس از همه گیری متوقف کنیم

[ad_1]

تا زمانی که به یاد می آورم ، احساساتی بوده ام. از کودکی برای یک ماه محکم درگذشت خوکچه هندی حیوان خانگی خود ، از انداختن گلهای پژمرده در سطل آشغال ناراحت شدم و ترجیح می دهم تاول های پا را به پا کنم تا اینکه یک جفت کفش محبوب را بیرون بیاورم.

اما هر چه سی سالگی ام نزدیک می شود ، نمی توانم در مورد سه دهه ای که در زمین گذرانده ام بیشتر و بیشتر بازتاب و درون نگرانه احساس کنم. گویی من در پرتگاه هستم ، و منتظر آنچه در انتظارم هستم ، در حالی که احساس درد بزرگی را برای آنچه بوده ام احساس می کنم و اینکه چگونه دیگر هرگز تجربه مشابهی نخواهم داشت.

بیشتر از اضطراب مجرد بودن برای همیشه یا هرگز نردبان داشتن املاک (ugh) ، من نگران این هستم که هرچه پیرتر می شوم احتمال خراب شدن دوستی هایم بیشتر می شود. شاید شما فکر می کنید من دراماتیک هستم ، اما این اعتقادی کاملاً اثبات شده (و ، بله ، قدیمی) است که در همه ما القا شده است که یک بار “در یک سن خاص” ، زندگی در مورد دوستان و دوستان کمتر می شود شما با تبدیل شدن به خاطرات دور ، ارواح دوستی گذشته ، بزرگ شده اید.

باور نمی کنید؟ این به معنای واقعی کلمه به هر جایی که نگاه می کنیم وجود دارد از نمایش ها و کتاب های تلویزیونی گرفته تا داستان های احتیاط آمیز مادرانمان. در قفل کردن من binged جنس و شهر و دخترا برای چندمین بار – هر دو محور دوستی های زنانه است. در زمان انتشار ، نتیجه گیری اخیر را به ضرر زنان در همه جا دیدم. اما هر چه پیرتر می شوم ، واقع بینانه تر به نظر می رسد که خرابی ارتباط بین هانا ، جسا ، مارنی و شوشانا برقرار باشد. حتی یک بار در هفته “همنشینان” کری ، سامانتا ، شارلوت و میراندا برای حفظ دوستی خود کافی نبودند ، با راه اندازی مجدد سیستم شخصیت کیم کاترال را بیرون نوشت ، زیرا “دقیقاً به همین ترتیب” او از دوستانش جدا شد و چهار نفره آنها کاهش یافت به یک سه نفره

اگر یک چیز وجود دارد Sex and The City به ما یاد می دهد ، این این است که دوستان زن شما را بسیار قدرتمندتر می کنند

کل ماجرا باعث شده است که من بیش از گروه دوستی خودم احتیاج داشته باشم. من دختران را در دانشگاه ملاقات کردم و از نوزده سالگی آنها را می شناسم. ما سه سال سعادتمندانه را در شرکت همیشگی یکدیگر سپری کردیم و همچنان بخشی برجسته از زندگی یکدیگر هستیم. سوفی سرسخت و بی دردسر خونسرد است و در هر اتاق توجه را کنترل می کند. Zoe یک زیبایی بوهمی است که گرما و عطوفت را ترشح می کند و می تواند داستان های زندگی مردم را در عرض چند دقیقه استخراج کند. و یاسمین به شدت باهوش و مستقل است ، و توانایی بی نظیری در خنداندن شکم و تحمل ادعاهای من دارد (غالباً به صورت نت های صوتی و با آوازهایی که درباره او می سازم). نیازی به گفتن نیست که من هرکدام از آنها را حد و مرز دوست دارم.

از خماری های زیادی که در طی سخنرانی های 9 صبح تحمل کردیم و مهلت های پر تنش مقاله ای که به سختی انجام دادیم ، تا فشار دست در مراسم تشییع جنازه پدرم ، شاهد ازدواج سوفی و ​​دیدار با پسر بچه زیبا و زوئی برای اولین بار. دشوار است تصور کنید چیزی وجود دارد که ما با هم فتح نکرده باشیم. این همچنین باعث بلعیدن یک قرص تلخ می شود که ما اکنون برای گرفتن خرما در دفتر خاطرات تلاش می کنیم و چت های WhatsApp ما بیشتر و بیشتر در کنار جاده قرار می گیرد.

این به این دلیل نیست که من ساده لوح هستم یا از این که دوستانم به خاطر مشغله یا قدم برداشتن به سمت آینده آنها آزرده خاطر شده ام ، زیرا من برای آنها بسیار خوشحالم و امیدوارم که من هم چنین چیزهایی را در زندگی ام نه چندان دور داشته باشم آینده. من همچنین قدردانی می کنم که تا آن زمان ، روزهای تعطیلات من فقط به من اختصاص دارد و من مسئولیت تربیت یک انسان کوچک را ندارم.

البته ، همه گیری فقط با تشدید دیدارها و ایجاد خستگی FaceTime باعث تشدید این مسئله شده است. فراتر از حلقه خودم ، مردم در حال خارج شدن از شهر هستند تا در این اوقات دردسر آرامش پیدا کنند – که همچنین فاصله را به این ترکیب می افزاید – و بسیاری از آنها روابط عاشقانه خود را تسریع کرده اند ، زیرا ماهها در خانه گیر کرده اند. وقت گذرانی برای دوستان دشوارتر و دشوارتر می شود.

ویروس کرونا ویروسی ثابت کرده است که یک آزمایش واقعی دوستی است و آنچه در اینجا آموخته ایم در اینجا است

اما ، جدا از اینکه “طبیعی” است که از هم دور شود ، چرا باید فقط بپذیریم که روزهای ما به عنوان دوستانه رقم خورده و دوستی های ما قبل از قرار ملاقات بهترین هستند؟

نائومی 25 ساله در دانشگاه بود که بهترین دوستش از خودش فاصله گرفت. آنها به شکل ششم ملاقات کرده بودند و در طی مدت دو سال پیوند نزدیک بسته بودند. اگرچه آنها در ابتدا تماس برقرار می کردند و طی هفته های مطالعه با یکدیگر ملاقات می کردند ، نائومی با برقراری رابطه دوست خود احساس می کرد که یک قسمت یدکی است: “این احساس می کرد که او بیش از حد برای من شلوغ است ، اما من همچنان تماس می گرفتم.” پس از چندین بار تلاش برای برقراری مجدد دوستی آنها ، نائومی “تصمیم گرفت که من تلاشی را برای چیزی که به یک روش تبدیل شده است انجام ندهم.”

وی می افزاید: “به طور مشابه با یک رابطه عاشقانه که دیگر شما را خوشحال نمی کند ، تصمیم گیری برای دور شدن از یک دوستی سخت است. احساس کردم مدتی است قسمت عظیمی از زندگی خود را از دست داده ام. اما در طول سال ها آموخته ام که وقتی خودم را با افراد حامی و دوستدار احاطه می کنم در بهترین حالت خود هستم. “

آنا ، 30 ساله ، در دوران دبیرستان ، با بهترین دوست خود ماری ملاقات کرد ، قبل از اینکه این دو دوستانه در دانشگاه برقرار شوند. “آهن ربا های درام” که خود اعتراف کرده اند ، هر دو “دوتایی پویا” بودند و هر زمان که نام ماری برده می شد ، “من از نزدیک دنبال می کردم” ، او به من می گوید. آنا می گوید علاوه بر پیوند با احساس “دیگری بودن” آنها ، مشکلات متقابل آنها در زندگی خانگی آنها را با هم متحد کرده است: بدانید که این بهترین بندر برای تماس است. ”

تنها پس از دانشگاه بود (آنا و ماری در م attendedسسات جداگانه ای شرکت کردند) آنا شروع به شناخت الگوهای رفتاری هم در خودش و هم در ماری کرد که خیلی دوستش نداشت. ماری علاوه بر “معاشرت علنی با شرکای من” ، آنا را به “خود نبودن” متهم می کند اگر هرگز با او مخالفت کند. آنا در توصیف پایان دوستی آنها می گوید: «هیچ درگیری دراماتیک وجود نداشته است. اما تماس بیشتر از هم دور شده است. ” و گرچه موقعیت هایی او را “به شدت ناراحت” می کند ، او می فهمد که “برای مدتی ما در خاطرات زمانی زندگی می کردیم که دوستی در واقع برای هر دوی ما کار می کرد ، نه اینکه آن را فعالانه سازگار کنیم تا اکنون مناسب است و خاطرات را ایجاد می کند. “

طبق مطالعات اخیر در استنفورد و UCLA ، زنان نه تنها با جنگ یا رانندگی ، بلکه با ترشح هورمونی به نام اکسی توسین به استرس پاسخ می دهند ، که می تواند زنان را به “تمایل و دوستی” وادارد. این امر اکنون دانشمندان را بر آن داشته است که دوستی های زنانه ، به ویژه ، می توانند توانایی تسکین استرس و خنثی کردن احساسات منفی را داشته باشند.

چرا قفل شدن باعث می شود که در مورد دوستی های ناموفق خود فکر کنم

جما پرلین ، مربی تغییر رفتار می گوید که کلید پایداری دوستی ابتدا درک این است که افراد و روابط تغییر می کنند و سپس به خاطر می آورید که چرا در وهله اول دوست شدید: «سعی کنید به فعالیت هایی فکر کنید که دوست داشتید با هم انجام دهید. اگر از جوانی دوست شدید ، آیا می توانید بخشی از آن انرژی بازیگوشانه کودکانه را در فعالیت هایی که انتخاب می کنید ، بیاورید؟ “

برای کسانی که به دنبال اتصال مجدد هستند ، او همچنین توصیه می کند: “هنگامی که تصمیم گرفتید که می خواهید دوستی را تجدید کنید ، سعی کنید روی آنچه اتفاق افتاده است تمرکز نکنید بلکه دوست دارید رابطه شما به نظر برسد ، احساس شود و مانند حرکت رو به جلو باشد.

“هنگامی که در مورد تعهد نسبت به یکدیگر تصمیم گرفتید ، آن زمان را مسدود کنید. این فرایند فقط تنظیم روابط شما به روشی است که ممکن است عاشقانه باشد و به سمت دوستی پایدارتر برای آینده پیش رود. “

میشل المان ، نویسنده لذت خودخواه بودن، در همین حال ، می گوید: “ما نمی توانیم نزدیک بودن و کیفیت دوستی یکسان را داشته باشیم بدون اینکه انرژی مشابهی را صرف کنیم.”

وی در مورد گزینه قطع ارتباط مردم از زندگی ما می گوید: «اطمینان حاصل کنید که ابتدا ارتباط برقرار کرده اید. قطع کردن کسی فقط باید به عنوان مرز نهایی در یک دوستی مورد استفاده قرار گیرد.

“قبل از این اتفاق ، یک حد مشخص کنید و به دوست خود به اندازه کافی شک کنید که رفتار او را تغییر دهد. اگر مدتی دوست بوده اید ، آنها شایسته این فرصت هستند که تغییر کنند و اگر در این صورت ، هنوز مرزهای شما دائماً در حال عبور و بی احترامی است ، پس دوستی را خاتمه دهید. “

البته پرورش و حفظ دوستی سخت است. این به تلاش و تمایل متقابل برای پرورش این پیوندها نیاز دارد. اما به نظر من پاداش بیش از آن است که آن را جبران کند. بدیهی است که اگر رابطه سمی شود ، باید اولویت کسانی باشید که باعث می شوند احساس بهتری نسبت به خود داشته باشید. اما در غیر این صورت ، چرا ما نمی خواهیم همه کارهایی را که در توان داریم انجام دهیم تا گروه های دوستی مان از هم دور نشوند؟

من یکی می خواهم از این گذشته ، دختران به من شکل داده اند. آنها تا این حد از من حمایت کرده اند و به من الهام بخشیده اند تا بهتر شوم. هرگونه مشاجره و مشاجره با آنها بی نهایت از هر مردی دل من را ترك كرده است و من نمی توانم زندگی بدون آنها را تصور كنم. من حاضر به ترک تلاش برای کار کردن نیستم و همچنان درد بزرگی در الاغ خواهم داشت ، با ارسال عکس های فوری (ما واقعاً به یک عکس گروهی جدید احتیاج داریم!) ، پیوندها به مکانهای تازه افتتاح شده و تاریخ های مختلف تقویم برای قفل شدن برنامه ها برای من ، بدترین کاری که می توانم انجام دهم این است که تسلیم شوم یا وانمود کنم که برایم اهمیتی ندارد – زیرا من شکوفا می شوم!

بنابراین ، خانمها ، این ده سال آینده است – و سپس برخی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>