چگونه جلوی چرب شدن مو در تابستان را بگیریم

[ad_1]

اگر شش ماه گذشته را برای شمارش معکوس روزها تا رسیدن تابستان صرف کرده باشید ، تنها نیستید. تابستان با پوستی درخشان و موهایی آفتاب بوسیده راهی برای ایجاد احساس خوب در مورد خودمان است. وقتی خورشید می تابد ، ما هم باید این کار را انجام دهیم.

فقط اکنون که تابستان خوب و واقعاً فرا رسیده است ، ما دوباره به زمین آورده شده ایم. مطمئناً ، از نظر تئوری زیبایی تابستان بهترین است ، اما در عمل باید با رطوبت ، آب و هوای گرم و به طور کلی چسبندگی مبارزه کنیم. و بنابراین ، کارهای روزمره زیبایی ما کاملاً کم اهمیت نیست و همین چند ماه پیش آرزو داشتیم.

یک متخصص پوست دقیقاً نحوه جلوگیری از کندن پوست پس از آفتاب سوختگی را نشان می دهد

بزرگترین چنگال زیبایی تابستانی ما؟ موی چرب. درست است ، اگر در حال حاضر افزایش چربی در مورد رشته های خود را تجربه می کنید ، فقط بدانید که دلیل خوبی برای آن وجود دارد. “بسیاری از مردم دریافتند که چربی در ماه های گرمتر بدتر است. با افزایش دمای بدن ، تعریق در حال افزایش است ، و به شما امکان می دهد عرق با سبوم پوست سر مخلوط شود ، در نتیجه چربی بیشتری گسترش می یابد ، “می گوید: Dominic Roach ، مدیر خلاق رنگ در سالن قصابی.

علاوه بر افزایش کلی میزان تعریق ، آب و هوا نیز می تواند به این مسئله کمک کند. “با افزایش رطوبت ، رطوبت بیشتری در هوا وجود دارد و بنابراین رطوبت بیشتری در موهای شما وجود دارد. حتی لوازم جانبی تابستانی ما نیز می توانند مشکل را تشدید کنند. عینک آفتابی که به بالای سر رانده می شود به انتقال روغن و چربی کمک می کند. همچنین لوازم جانبی آفتاب مانند کلاه که ریشه ها را صاف و چرب تر می کند نیز همین کار را انجام دهید. “

بنابراین ، چه کاری می تواند برای کمک به مسئله انجام شود؟ ما با برخی از بهترین توصیه های موهای چرب تابستانی خود با متخصصان تماس گرفتیم.

Bambi Do Beauty: صدها کرم ضد آفتاب را امتحان کرده ام و این 5 مورد ارزش پول شماست

هر کاری می کنید ، آن را بیش از حد بشویید

با چرب شدن مو ، افزایش میزان شستن موها وسوسه انگیز است. به هر حال ، منطقی است که برای مبارزه با گریس ، شما دوباره از نو شروع می کنید! متأسفانه ، متخصصان می گویند این در واقع بدترین کاری است که می توانیم انجام دهیم. “اگر هر روز شروع به شستن موهای خود می کنید ، احساس می کنید که پوست سر شما باید بیش از حد تولید سبوم کند. شما در آخر دچار یک چرخه معیوب می شوید که احساس می کنید باید هر روز موهای خود را بشویید. “

اگر قبلاً احساس کردید که در دام شستشوی بیش از حد افتاده اید ، شروع به از شیر گرفتن خود کنید. روچ می گوید: “به آرامی تعداد دفعات شامپوی خود را کاهش داده و به دنبال محصولات فاقد سولفات بروید زیرا این مواد به شفافیت مو کمک می کند.”

شامپوی خشک بهترین دوست شماست

برای مقابله با موهای چرب بین شستشوها و تازه نگه داشتن رشته ها و پر از حجم ، به شامپوی خشک روی بیاورید. “آن را به قسمت ریشه خود اضافه کنید تا روغن ، عرق و ناخالصی های اضافی را جذب کند. همچنین می تواند حجم و بافت موهای دیروز را ایجاد کند. من می خواهم Aveda Shampowder Dry Shampoo باشم. ”

اگر متوجه شدید که پوست سر شما طرفدار شامپوی خشک نیست و می تواند به راحتی تحریک شود ، نترسید. پرسیوال می گوید: “برای پوست سر حساس ، من توصیه می کنم ابتدا محصول را روی برس اسپری کنید و آن را از طریق مو شانه کنید ، مطمئن شوید که به ریشه رسیده اید.”

کدام طول مو مناسب فرم صورت من است؟ با توجه به موارد مثبت ، چگونه ساختار استخوان خود را به حداکثر برسانیم

هنگامی که آن را شستید ، به راحتی محصول را تهیه کنید

تابستان بیایید ، ممکن است متوجه شوید که برای به حداقل رساندن سطح چربی باید دوباره شامپو و ترکیب نرم کننده خود را ارزیابی کنید پرسیوال می گوید: “از سیلیکون ها و سولفات ها دور باشید.” Percy & Reed Turn Up The Volume Volumising Shampoo باعث می شود لیز موها بدون پوشاندن یا سنگین شدن آنها. وی می افزاید: “به محض شستن موها ، یک آب سرد بدهید – این به پوست سر کمک کرده و جریان خون را تنظیم می کند.”

و کمتر بیشتر است. “هنگام تهویه ، محصول را روی ریشه قرار ندهید زیرا باعث سنگینی و در نتیجه ریشه های چرب می شود. همین امر در مورد محصولات یک ظاهر طراحی شده که می توانند تجمع ایجاد کنند ، است. “هشدار می دهد روچ.

برو برای یک نان

معلوم شد که همه چربی ها از ریشه نیستند. “هر زمان که مو را لمس کنید ، دست های شما می تواند جمع شود. قرار دادن موهایتان در یک دسته گشاد باعث می شود که آنها از صورت چرب یا گردن عرق شده دور نشوید. ” و شیک هم هست!

21 مدل موی مناسب برای تابستان (و انجام آنها راحت نیست)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>