چگونه درآمد خود را از خانه افزایش دهیم

[ad_1]

خواه به دنبال افزایش پس انداز خود باشید ، کارت اعتباری خود را سریعتر پرداخت کنید یا فقط درآمد یکبار مصرف خود را افزایش دهید تا بتوانید از زندگی پس از قفل شدن که کمی بیشتر لذت ببرید ، بسیاری از مردم به دنبال درآمد خود در بهار امسال هستند. با توجه به اینکه هنوز بسیاری از افراد در خانه ، خزدار یا خمیده کار می کنند ، به دلیل ساعات کار کمتر یا رفت و آمد کمتر ، وقت اضافی خواهید داشت – پس چرا از آن استفاده خوبی نمی کنید؟ در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید بدون انصراف یا تغییر کار روزانه درآمد خود را افزایش دهید:

وسایل ناخواسته خود را بفروشید

فروش آنلاین ممکن است سخت و زمانبر باشد ، اما این یک روش درخشان برای کشتن دو پرنده با یک سنگ است – شما از شر شلوغی خلاص می شوید و در این راه کمی درآمد کسب می کنید. کمی وقت بگذارید تا لباس ها ، اسباب بازی های کودکان ، مبلمان ، بازی های رومیزی و موارد دیگر را مرتب کنید ، سپس یک استودیوی عکس کوچک راه اندازی کنید و از آن استفاده کنید. انجام این کار در یک کار شغلی و لیست بندی همزمان بسیار کارآمد است و می توانید کالاها را در چندین مکان لیست کنید تا حداکثر شانس فروش موفقیت آمیز را بدست آورید.

چیزهای مختلف بهترین فروش را در سیستم عامل های مختلف دارند. eBay برای لباس ها ، کالاهای جمع آوری شده و کالاهای خانگی عالی است ، در حالی که ممکن است پیدا کنید بازار فیس بوک با مبلمان یا وسایل حجیم نتیجه بهتری می دهد. برای رسانه های قدیمی ، کتاب ها و دی وی دی ها ، MusicMagpie و Ziffit برنامه های هوشمندانه ای دارند که به شما امکان می دهد بارکد ها را اسکن کرده و در کل دریافت کنید – سپس فقط آنها را بسته بندی کرده و با برچسب ارائه شده برای آنها ارسال می کنید.

طرح رهن 95 درصدی دولت به خریداران اولین بار یا صاحبان خانه های فعلی کمک می کند تا وام را فقط با 5 درصد ودیعه تأمین کنند

در اوقات فراغت خود نظر سنجی کنید

نظرسنجی های آنلاین از روزهایی که تمام مشخصات شما را وارد کرده و با نامه های ناخواسته بمباران شده اید ، مسیری طولانی را طی کرده اند. اگر MO معمول شما در مقابل Netflix دارای نمایشگر دو برابر است ، سعی کنید پیمایش Insta یا TikTok را تغییر دهید تا به عضویت یک سایت یا برنامه نظرسنجی درآید. گربه Newbie Curious نوید نظرسنجی های “کوتاه و سرگرم کننده” را می دهد و به شما اجازه می دهد پس از کسب بیش از 1 پوند ، از کار خود را پس بگیرید ، در حالی که Prolific خوب پرداخت می کند اما معیارهایی برای هر مطالعه دارد. اگر طولانی مدت در این کار باشید ، YouGov با رسیدن به تعداد مشخصی از امتیازات ، 50 پوند پرداخت می کند ، اما ممکن است مدتی طول بکشد. لیست کاملی را در moneysavingexpert.com کشف کنید.

هنگام شرکت در نظرسنجی ها ، فقط ارزش این را دارد که بدانید که وقت شما برای شما چقدر ارزش دارد. اگر در اوقات فراغت خود از پاسخ دادن به سالات بدتان نمی آید ، این بسیار خوب است ، اما اگر آن را شعاری می دانید یا چیزهای دیگر را از دست می دهید ، مطمئن شوید که پولی که به دست می آورید واقعاً ارزش آن را دارد!

خلاق باش

اگر شما یک صنعتگر ، یک هنرمند یا یک واژه ساز هستید ، استعدادهای خلاقیت شما می تواند کمی پول اضافی برای شما فراهم کند. در سایتی مانند People Per Hour ، UpWork یا Fiverr ثبت نام کنید یا به گروه های محلی فیس بوک بپیوندید تا مشتری ها یا مشتریانی را برای هر آنچه در ایجاد آن عالی هستید پیدا کنید. نگران نباشید اگر در ابتدای کار این کار را انجام می دهید – همه هستند! با ارتقا مهارت جدید خود ، اعتماد به نفس شما افزایش می یابد و با ساخت نمونه کارها ، می توانید نرخ های خود را افزایش دهید.

دنبال اشتیاق خود باشید

به همین ترتیب ، اگر در مورد شلوغی جانبی جدی هستید و احساس می کنید که می خواهید آن را به چیزی بیش از یک منبع سریع پول نقد تبدیل کنید ، چیزی را انتخاب کنید که علاقه واقعی به آن دارید. سرگرمی های شما مقدس است و کاملاً نیازی به پول درآوردن در هر ثانیه از روز نیست ، اما اگر علاقه مند به فعالیت های فوق برنامه خود باشید ، به احتمال زیاد ادامه خواهید داد.

راهنمای نهایی مدیریت امور مالی به عنوان فریلنسر

مراقب سوختن باشید

یافتن راه هایی برای آوردن پول اضافی تا بتوانید سریعتر و راحتتر به اهداف مالی خود برسید ، امری درخشان است ، اما به یاد داشته باشید که ما ساخته نشده ایم که بیست و چهار ساعت در روز ، هفت روز در هفته کار کنیم. هر کس به زمان کمتری نیاز دارد – وقت برای انجام کارهایی که از آنها لذت می برید ، یا حتی فقط برای خیره شدن به دیوار و فکر کردن به هیچ چیز. – و بدون آن ، ما شروع به سوختن می کنیم. ذهن و بدن ما از همکاری هنگامی که می خواهیم آنها را بیش از حد تحت فشار قرار دهیم ، امتناع می ورزد – بنابراین اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی زمان غیر کاری به حصار می کشید و از زمان روحی و روانی خود محافظت می کنید.

رئیس تجاری Gen-Z ، گریس بورلی ، در مورد فرهنگ شلوغی ، کلید بهره وری کارآمد و چگونگی جلوگیری از فرسودگی شغلی

اطمینان حاصل کنید که از نکات کاربردی کاملاً مطلع هستید

لطفاً توجه داشته باشید ، اگر یک شلوغ کاری مناسب را شروع می کنید ، هر کس کمک هزینه سالانه 1000 پوندی دارد که می توانید بالاتر از درآمد PAYE خود را بدون اعلام آن به HMRC بدست آورید. اگر پولی که به دست می آورید بیش از 1000 پوند است ، باید اظهارنامه مالیات خود ارزیابی کنید و مالیات بر درآمد اضافی خود را پرداخت کنید. همچنین ممکن است لازم باشد شرایط قرارداد کار خود را بررسی کنید – و اطمینان حاصل کنید که بین ساعات قرارداد خود برای کارفرما و زمان شلوغی طرف خود مرز مشخصی دارید.

آخرین نکته قابل ذکر این است که ، اگر برای پول اضافی سخت کار می کنید ، این پول را به خوبی استفاده کنید. اجازه ندهید که از طریق شکاف ها افتاده و در اتر ناپدید شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>