چگونه در تابستان از موهای آفرو مراقبت کنیم

[ad_1]

همانطور که قاطعانه به ماه های تابستان قدم می گذاریم و شروع به رزرو تقویم های خود با قرارهای ملاقات کننده و موی مناسب برای تعطیلات می کنیم ، می توان به راحتی مراقبت از سلامتی گنجه ها و فرهای خود را با آرامش بیشتری انجام داد.

با این حال ، با گرم شدن هوا و شروع به جابجایی از کلاه گیس های شیک بریده و بیرون پیچ خورده کاملاً پیچ خورده ، برای نوارهای بافته شده بدون گره و سبک ، مهم است که بخاطر بسپاریم از محافل پوست و پوست بدن خود در برابر برخی از عناصر کمتر پیچیده تابستان نیز محافظت کنیم. .

با توجه به سردبیران GLAMOR که از آنها برای هر نوع و بافت مو استفاده می کنند ، 25 بهترین شامپو * * * * است

در اینجا تمام عناصری که می توانند موهای آفریقا را در تابستان تحت تأثیر قرار دهند – از آسیب UV به فرو رفتن در استخر – و برخی از نکات مهم از خانم Zateesha Barbour ، آرایشگر مشهور و دکتر برنده جایزه ، Ebuni Ajiduah ، برای اطمینان از رشد آفریقایی شما در تمام این تابستان ، ذکر شده است.

آسیب UV و قرار گرفتن بیش از حد در معرض آفتاب

پس از گذشت بیش از یک سال در قفل کردن ، قفل های خود را با ماسک های مغذی و آزمایش سبک های DIY در خانه ، بازگشت به حالت عادی و روزهای آفتابی می تواند زمان کمتری را برای afro TLC باقی بگذارد. در آماده سازی برای روزهای آفتابی ، پر از دوستان و خنده های طولانی مدت ، مهم است که مراقب تأثیراتی باشید که تفریحات تابستانی بر روی موهای طبیعی شما ایجاد می کند ، حتی در حالی که از سبک های محافظت استفاده می کنید.

خشکی یکی از نگرانی های رایج بسیاری از افراد دارای موی آفریقایی است که تا حدی به دلیل اطلاعات غلط در مورد تخلخل و نیازهای مو است ، اما با شروع تابش خورشید با شکوه و جلال خود ، خشکی قابل کنترل نیست و منجر به شکستگی می شود. طبق گفته Ajiduah: “اشعه ماورا بنفش از خورشید می تواند به مو آسیب برساند ، به این دلیل که قرار گرفتن در معرض آفتاب هم رنگ را روشن می کند و هم پروتئین های مو را تحت تأثیر قرار می دهد”.

اگرچه تحقیقات در مورد فواید و کاهش شکستگی هنگام استفاده از محصولات دارای محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش بر روی موهای آفریقا هنوز در حال پیشرفت است ، آجیدوا توصیه می کند که در ماه های تابستان ، افراد موی آفریقایی – به ویژه هنگام استفاده از سبک هایی مانند میخچه و بافته ، “از اسپری spf یا هنگام قرار گرفتن در معرض طولانی مدت از کلاه / پوشش سر استفاده کنید. ”

بازپس گرفتن نوارهای ما: چرا موهای سیاه هنوز در سال 2021 سیاست زده می شوند؟

روشن شدن موهای آفریقایی و قرار گرفتن در معرض پوست سر در معرض آفتاب تنها صدمه ای نیست که باید در طول تابستان به دنبال آن باشید ، زاطیشا باربور ، آرایشگر مشهور ، توضیح می دهد: “مانند همه انواع مو ، زمان صرف شده در زیر آفتاب می تواند موهای آفریقا را روشن کند ، اما این به خصوص در مورد موهای شیمیایی آفریقایی که به صورت شیمیایی رنگ شده یا صاف شده اند ، بسیار صحیح است ، هرگونه صدمه به خورشید نیز می تواند با استفاده از ابزارهای گرما از بین برود. “

باربور توضیح می دهد که “تابستان زمان خوبی برای انتخاب گرما کم یا بدون خشک کردن موهای طبیعی است ، اما اگر فرها یا سیم پیچ های شما به اندازه کافی مرطوب نیست ، حتی بدون گرمای اضافی. خورشید می تواند شما را با خشکی ترک کند. بنابراین مراقب باشید برای جلوگیری از محو شدن رنگ ، در مورد برنامه های معمول تهویه و محافظت از رنگ که محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش نیز دارند ، مراقب باشید.

کلر و آب دریا

علیرغم آنچه نهاد حاکم بر ورزشهای آبی ، تصمیم فینا برای ممنوعیت Soul Cap از بازیهای المپیک 2021 توکیو ، نشان می دهد زنان سیاه پوست با برکت حجم و مردم در واقع عاشق شنا هستند و می توانند شنا کنند. فرو رفتن سریع در امواج نمکی و استخرهای تحت درمان با کلر ممکن است از گرمای مرطوب استقبال کند ، اما مراقبت از موهای پس از شنا گاهی اوقات می تواند کار ناخواسته ای باشد.

ابیونی آجیدوا ، متخصص مغز و اعصاب توضیح می دهد که همراه با “اثر خشکی بر روی مو و پوست ، قرار گرفتن در معرض کلر در تابستان همچنین می تواند باعث مواردی مانند تحریک پوست سر و در موهای رنگ شده ، مس موجود در آب می تواند بر کیفیت رنگ تأثیر بگذارد و باعث تغییر آن شود. ” برای بهترین محافظت از پوست سر و تابستان ، Ajiduah پیشنهاد می کند که موهای خود را به “سبک ساده مانند پیچ ​​و تاب یا پارچه به منظور جلوگیری از جمع شدن ، بپوشانید که به راحتی اجازه می دهد موها شسته شوند یا پس از شنا آبکشی شوند تا آب دریا و مواد شیمیایی پاک شود. کلاه Soul یک گزینه درخشان برای حداکثر محافظت است – فقط مطمئن شوید که قبل از قرار دادن مو ، مقدار کمی از مرخصی را در نرم کننده یا روغن استفاده کنید تا موهای شما کمی پوشانده شود. “

برای روزهایی که کلاه شنا در لیست موارد ضروری تابستان قرار نمی گیرد ، Zateesha Barbour آرایشگر توصیه می کند “قبل از ترکیب کردن” با کره روغن قلم یا محصولات روغن برای ایجاد یک مانع محافظتی استفاده کنید. وی در ادامه توضیح داد ، “استفاده از گرما بر روی مو بدون شستن کلر در واقع می تواند منجر به خشکی و شکستگی بیش از حد شود.” با این وجود ، یک فرو رفتن شیر در دریا ، “همیشه چیز بدی نیست”. بسته به سطح رطوبت طبیعی شما در “موهای طبیعی سالم ، آب دریا می تواند بافت و الگوی بیشتری در موهای شما ایجاد کند – با این حال افراد دارای حساسیت ، باید از غوطه وری کامل در دریا جلوگیری کنند.”

تلاش های GLAMOR: ما صاف کننده های بی سیم Cloud Nine را برای یک ظاهر طراحی شده آزمایش کردیم و به طرز مطبوعی غافلگیر شدیم

افزایش رطوبت و عرق

روزهای گرم و مرطوب ممکن است یک تغییر خوشایند از آسمان خاکستری و باران باشد ، اما برای افراد موی گره خور ، موج دار و پیچ خورده نیز می تواند به یک جنگ بی پایان با جمع شدن و گازهای ناخواسته تبدیل شود. با این حال ، طبق هوای باربور ، اگر هوشیار سلامت و آبرسانی موهای آفریقایی خود باشید ، هوای پر از رطوبت و عرق نباید دشمن تابستانی شما شود. “من همیشه می گویم مو فقط وقتی رطوبت جو را جذب کند که به اندازه کافی خودش را نداشته باشد” توضیح می دهد که آرایشگر مشهور ، “بنابراین اطمینان حاصل کنید که موهای شما رطوبت کافی دارد قبل از یک حالت طبیعی ، برای ایجاد پایه بدون وز مو حیاتی است”. اگر افزایش دما شما را به دنبال رشته های مستقیم ابریشمی سوق داده است ، باربور پیشنهاد می کند که در “روش های صاف کراتین” رزرو کنید. آنها برای هر کسی که می خواهد موهای خود را صاف و صاف و بدون نگرانی از موخوره بپوشد ، مناسب است. “

خبر خوب این است که رطوبت به مدت طولانی آسیب نمی رساند ، اما عرق تابستان تأثیر مستقیم کمی روی موهای آفریقا دارد. “من به شوخی به مشتریانم می گویم که کار خود را در طول تابستان متوقف کنند – البته این غیرواقعی است ، بنابراین برای کنترل پوسته پوسته شدن ، عدم تعادل در رطوبت و مسائل باکتریایی ، من معمولاً شامپوهای متعادل کننده پوست سر را در کنار درمان های منظم هر دو هفته یک بار پیشنهاد می کنم تا رطوبت را دوباره پر کند. در خانه یا در سالن انجام شود. ” برای بافتن و بافتن ، آرایشگر توصیه می کند “از کف های شامپو استفاده نکنید که می تواند برای پاک سازی پوست سر و خنثی کردن بوها استفاده شود.”

ابونی آجیدوآ برای آخرین استفاده از شامپوی عرق توصیه می کند که “پس از یک دوره تعریق با استفاده از حوله یا پارچه میکرو الیاف پوست را به همان میزان رطوبت برداشته و شستشوی موهای خود را بیشتر از هر 2 هفته شروع کنید ، تا پوست شما را خنثی کند. مسائل ”

علی رغم گستردگی دانش در نوک انگشتان و از طریق درختان خنده دار تلفن های موی خاله ، بهترین نقطه تماس برای گرفتن توصیه های خاص در مورد نگرانی های مربوط به موهای شما در طول تابستان ، از یک متخصص روانشناسی یا آرایشگر متخصص است که می تواند به شما کمک کند تا خشکی و صدمه زدن به کلروژن شما.

چه موهای شما محکم به پوست سر شما بپیچد ، و چه محل هایی روی تیغه شانه شما بچرخند ، تابستان لازم نیست که با موهای خشک و شکننده برابری کند. ما در طول شب های مرطوب و طلسم های آفتابی ظهر روزانه 18 محصول ضد تابستان گردآوری کرده ایم که می توانند به آرام سازی پوست سر و تغذیه فولیکول های موی فرفری شما کمک کنند …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>