چگونه در 30 سالگی دوست پیدا کنیم

[ad_1]

احساس تنهایی؟ از قضا شما از تنها بودن دور هستید. به لطف ماه ها و ماه ها فاصله اجتماعی و محاصره اجتماعی ، افراد بیشتری در انگلیس احساس تنهایی می کنند – و فقط افراد مسن تحت تأثیر قرار نمی گیرند.

تحقیقات اخیر نشان داده است که ژنرال Z (افرادی که در اواخر دهه 1990 به بعد متولد شده اند) بالاترین سطح تنهایی را قبل و در حین قفل ثبت کرده اند. مطالعه توسط داروخانه اکو و لویدز ، که از مقیاس تنهایی UCLA برای سنجش احساسات شرکت کنندگان استفاده کرده است ، گزارش داد که در هنگام قفل شدن ، ژنرال Z سه برابر بیشتر از افراد 75 سال به بالا احساس تنهایی می کند.

قفل شده و تنها؟ نگران نباش ، تو تنها کسی نیستی …

تنهایی نیز به طور گسترده بر هزاره ها تأثیر گذاشته است ، به ویژه در افرادی که با هم مرتبط نیستند. طبق یک نظرسنجی در سال 2017 ، بالاترین نسبت ساکنان انگلستان که تنها زندگی می کنند 25 تا 34 سال دارند که 94 درصد آنها مجرد حساب می شوند. از آنجایی که هر وقت از شرکت خود مریض بودید می توانستید با مردم ملاقات کنید ، این گزینه برای کسانی که تنها در همه گیر زندگی می کنند برداشته شد و اثرات مخربی بر سلامت روان افراد برجای گذاشت. در ژوئن 2020 ، گزارش شد که به احتمال زیاد تنها خانوارها احساس تنهایی مزمن نسبت به خانوارهای چند نفره با توجه به محدودیت های Covid می کنند. این کمک نکرده است که بسیاری از زوج های هزاره زندگی خود را به سرعت پیش می برند ، نامزد می کنند و “قفل نوزادان” را دارند و حتی زمان کمتری را برای دوستان تنها خود باقی می گذارند.

در حالی که ممکن است ترسناک به نظر برسد – به خصوص در 20 و 30 سالگی ، پیدا کردن دوستان جدید (و شبیه آنها) یکی از ساده ترین راه ها برای احساس تنهائی کمتر است.

گیل هاسون ، نویسنده کتاب ، می گوید: “اگر می خواهید با دیگران ارتباط برقرار کنید و دوستان جدیدی پیدا کنید ، خبر خوب این است که افرادی هستند که برای ملاقات با دیگران و همچنین یافتن دوست دوست هستند ، شما فقط باید آنها را پیدا کنید.” Lonely Less: چگونه با دیگران ارتباط برقرار کنیم ، دوست شویم و کمتر احساس تنهایی کنیم. “بعید به نظر می رسد که این افراد درب خانه را بزنند ، این کار از طرف شما نیاز دارد ؛ شما باید ملاقات دیگران را داشته باشید ، خود باشید و چیزی از خودتان بدهید. شما می توانید دوستان جدیدی پیدا کنید اما باید از آنجا خارج شوید. “

اما از کجا شروع کنیم؟ و چگونه می توان دوستی جدید برقرار کرد بدون اینکه کاملاً دوست داشته باشید؟ گیل 5 راه بی عیب و نقص برای ایجاد دوستان جدید در 20 و 30 سالگی خود به اشتراک گذاشته است …

با علایق خود شروع کنید

در صورت داشتن علایق و فعالیتهایی که از آنها لذت می برید ، می توانید با افرادی که علایق مشابهی دارند ملاقات کرده و در آنها شرکت کنید. خواه این بازی باشد یا تماشای یک ورزش ، یک فعالیت خلاقانه ، یا یک لذت از هنر و فرهنگ ، دور هم جمع شدن با افرادی که همان چیزهایی را که دوست دارید و از آنها لذت می برد باعث می شود صحبت با آنها راحت تر شود و دوست شوید زیرا قبلاً یک چیز مشترک داشت شما دارای علایق و ارزشهای مشابه هستید.

از قدرت جوامع آنلاین استفاده کنید

نگاهی به سایت www.meetup.com بیندازید. وب سایت آنها این امکان را برای افراد فراهم می کند تا گروه های دیگری را در منطقه محلی خود که منافع یکدیگر را دارند مشترک پیدا کنند و به آنها بپیوندند. گروه های Meetup وجود دارد که متناسب با طیف وسیعی از علایق و سرگرمی ها هستند ، به علاوه سایر افرادی که هرگز به آنها فکر نکرده اید. گروه های کتاب ، گروه های هنری ، گروه های فیلم و تئاتر و گروه های علمی تخیلی وجود دارد. گروه های پیاده روی و دویدن ، گروه های فوتبال ، گروه های نت بال و گروه های دوچرخه سواری. گروههایی وجود دارند که در اطراف گروههای سنی ، فرهنگها و هویتهای خاص هستند: به عنوان مثال گروههای “20s-30s” و “40s-60s”. گروه های تقدیر ژاپنی ، گروه های حفاظت ، گروه های مجرد ، گروه های LGBTQ و غیره. (همچنین می توانید گروه Meetup جدید خود را راه اندازی کنید.)

آیا تنهایی آخرین تابوی بهداشت روان است؟

افرادی که به “Meetups” می روند این کار را انجام می دهند و می دانند که آنها با افرادی ملاقات خواهند کرد که ملاقات با افراد دیگر با یک علاقه یا هویت مشترک و ایجاد دوستان جدید را نیز دارند. اگر افرادی را پیدا کنید که به همان اندازه علاقه مند هستند ، به عنوان مثال بازی های رومیزی ، پیاده روی در شمال اروپا یا آبجوهای دستی مانند شما ، ارتباط و دوستی با آنها نسبتاً آسان است. و وقتی کاری را سرگرم کننده و معنی دار انجام می دهید ، توانایی شما در ایجاد ارتباطات به طور طبیعی به وجود می آید. این یک موقعیت برنده است – شما باید کاری را انجام دهید که از آن لذت ببرید و همچنین فرصت ملاقات با افراد جدید را دارید.

به احتمال زیاد از اولین جلسه درک خواهید کرد که این گروه چگونه است ، بنابراین مهمترین قدم این است که حاضر شوید و ببینید که چگونه است. اگر در چند جلسه اول ، با یک یا دو نفر که دوست دارید ملاقات کنید ، زیرا آنها احتمالاً در جلسه بعدی و دیگری بعد از آن خواهند بود ، به این معنی است که می توانید به مرور زمان یک دوستی به طور طبیعی توسعه یابد.

با هر گروه ، معمولاً اعضای جدیدی به آن می پیوندند ، بنابراین علاوه بر افراد عادی ، امکان ملاقات افراد بیشتری در ماه های آینده وجود دارد.

اگر سوالی دارید ابتدا با برگزار کننده تماس بگیرید دریغ نکنید. شاید بخواهید درباره این گروه بیشتر بدانید: چند نفر معمولاً در آنجا شرکت می کنند. دامنه سنی ، جنسیت یا ترکیب فرهنگی ؛ دسترسی و پارکینگ و غیره

از امتحان چیز جدید نترسید

علاوه بر علاقه و سرگرمی فعلی ، می توانید چیز جدیدی را امتحان کنید. آیا به عنوان مثال ، آیا تا به حال دوست داشته اید که چگونه اسپانیایی صحبت کنید ، رقص تانگو را یاد بگیرید؟

سوار شدن روی پارو یا شنای آب سرد چطور؟ شاید دوست داشته باشید به عکاسی ، آشپزی مکزیکی یا لحاف کاری بپردازید. چرا غوطه ور نمی شوید و فعالیت جدیدی را امتحان نمی کنید؟

یک کلاس بردار

با مراجعه به وب سایت شورای محلی خود و جستجوی ‘آموزش بزرگسالان’ یا ‘یادگیری بزرگسالان’ در نوار جستجو می توانید دوره ها را جستجو کنید. با جستجو در FindCourses می توانید دوره هایی را در منطقه خود پیدا کنید.

TheWEA تقریباً در همه مناطق انگلیس و اسکاتلند کلاس دارد. در وب سایت آنها ، آنها توضیح می دهند که شما برای شرکت در بیشتر دوره های آنها به دانش و مدارک قبلی احتیاج ندارید ، فقط تمایل دارید که کنجکاوی ، ایده ها و تجربه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

چیزهای زیادی برای تجربه وجود دارد – چه چیزی شما را متوقف می کند؟

آن را بدون هیچ دلیلی امتحان کنید غیر از اینکه ببینید چگونه است. مانند دانشمندی که برای کشف چیزی ناشناخته آزمایشی را ترتیب می دهد ، بدون انتظار برای دیدن آنچه که در نتیجه اتفاق می افتد ، شرکت کنید.

اگر به نتیجه نرسید ، یکی دیگر را امتحان کنید.

شجاعت داشته باش

شجاعت نبود ترس نیست بلکه تعیین این است که چیز دیگری از اهمیت بیشتری برخوردار است.

روی نکات مثبت تمرکز کنید. به خود یادآوری کنید که چه چیزی می خواهید. برای برقراری ارتباط با دیگران و شناختن آنها – افرادی که دوست دارید و کسانی که شما را دوست دارند. این می تواند انگیزه و شهامت لازم برای برداشتن اولین قدم لازم را به شما بدهد. تمرکز بر روی اینکه چرا کاری انجام می دهید و آنچه می خواهید به دست آورید ، نگه داشتن این نکته در ذهن شما ، می تواند باعث شود احساس تردید ، عدم اطمینان و ترس از تسخیر آن جلوگیری شود.

به جای مبارزه با احساس ترس و تردید ، آنها را بپذیرید و بپذیرید. به خود بگویید “من احساس ترس می کنم. از بابت این قضیه مطمئن نیستم.’ سپس آن افکار و احساسات را پشت سر بگذارید و به خود بگویید “اما من می توانم این کار را انجام دهم.” احساس ترس کنید. و سپس آن را انجام دهید.

بیش از حد فکر نکنید هرچه بیشتر به این فکر کنید که باید کاری انجام دهید یا نباید ، نباید بیشتر بهانه بیاورید ، احتمال اینکه اولین قدم شجاعانه را بردارید کمتر است. شجاعت می تواند مستعد نشت باشد بنابراین هرچه بیشتر منتظر بمانید ، کمتر از آن خواهید داشت. هنگامی که تصمیم به انجام کاری گرفتید ، منتظر نمانید ، آن را انجام دهید!

روی اولین قدم تمرکز کنید. این ممکن است مثلاً به اولین جلسه Meetup یا برقراری تماس داوطلبانه باشد. بنابراین اغلب ، برداشتن اولین قدم نیمی از جنگ است ، بنابراین فشار دادن خود به بالای آستانه ، حرکتی را ایجاد می کند که کارها را به جلو می برد. و تا آن زمان شما فقط با آن کنار خواهید آمد.

چه اقدام کنید و چه نکنید ، زندگی ادامه خواهد یافت. بنابراین شما همچنین می توانید شجاعت خود را بشکنید ، وارد عمل شوید و کارها را به نتیجه برسانید تا در ادامه زندگی ، این کار را به روشی که شما می خواهید انجام دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>