چگونه رژگونه را مانند یک آرایشگر اعمال کنیم

[ad_1]

اگر فکر می کردید فقط یک روش برای استفاده از رژگونه وجود دارد ، تنها نیستید – اما باید دوباره فکر کنید. درست مثل رژ لب و خط چشم ، می توان از رژگونه برای دستیابی به جلوه های زیبایی شناختی مختلف بسته به نحوه و محل استفاده استفاده کرد.

برای مثال ، بگذارید بگوییم شما در تعطیلات هستید. شما (البته) در حال کتک زدن روی ضد آفتاب هستید اما هنوز هم ممکن است بخواهید آفتاب بوسه به نظر برسید. اثر گفته شده می تواند به راحتی با رژگونه تقلبی شود ، اگرچه اگر به دنبال سیب های کلاسیک مخصوص گونه های خود باشید که اکثر افراد با آن آشنا هستند ، آن را به همان روشی اعمال نمی کنید.

تکنیک های دیگر نیز همین است. هر آرایشگر به شما می گوید که این برنامه همه چیز است ، و به همین دلیل Allure چندین نکته مثبت را مورد استفاده قرار داد تا دقیقاً از نحوه و محل استفاده از رژگونه مطلع شود تا نتایج خاصی را که دنبال می کنید ، بدست آورد.

1. طبیعی: روی سیب ها

برای بیشتر افراد غیرحرفه ای در زمینه آرایش ، این متداول ترین روش استفاده از رژگونه است. محبوبیت آن از این واقعیت ناشی می شود که یک اثر فوق العاده طبیعی می دهد – مثل اینکه شما از یک آهسته آهسته سبک برگشتید – و انجام آن ساده تر نیست.

الیسا فلاورز ، آرایشگر ساکن شهر نیویورک ، می گوید: “شما می توانید با چرخاندن یک تکه کوچک رنگ روی سیب گونه ها و بیرون کشیدن آن با حرکات دایره ای ، درخششی سالم و با ظاهری طبیعی ایجاد کنید.” صورت را پهن و روشن می کند. نکته مفید دیگر از گلها قرار دادن رژگونه خود را دو انگشت خود را از بینی و دو انگشت خود را از پایین چشم قرار دهید. وی توضیح می دهد: “این باعث می شود نامتعادل به نظر نرسد.”

این هک برنامه رژگونه ویروسی کاملا فرم صورت شما را تغییر می دهد

رنگ مورد علاقه او برای استفاده در این روش سنتی؟ صورتی تازه و گلگون ، مانند بنتینت Benefit ، که به گفته او برای زیبایی بی نقص ترین رنگ با پوست ترکیب می شود. فرمول های مایع رژگونه مانند این به گفته آرایشگر دلینا مدین ، ​​برای انواع پوست های خشک و لایه لایه برای بالا بردن رنگدانه ها مناسب است.

2. دراماتیک: دریده

ریحانا در Met Gala 2017 این رژگونه به سبک دهه 70 را لرزاند ، در صورتی که برای بیرون آمدن از منطقه راحتی خود به انگیزه بصری بیشتری نیاز دارید. این روندی است که طی چند سال گذشته سهم نسبتاً زیادی از باند های آن دیده شده است ، اما در زندگی واقعی نیز به نظر جالب می رسد – و اجرای آن مهارت و مهارت آنقدر طول نمی کشد که تصور می کنید.

اینگبورگ ، آرایشگر می گوید: “من به پوشاندن آن ،” رژگونه کنار چشم “می گویم.” این را می توان با یک برس نرم و کرکی ، اندازه کوچکتر تا متوسط ​​انجام داد و به سادگی شامل استفاده از آن روی ناحیه معبد ، ریختن رنگ به سمت پایین است. استخوان های گونه به گونه ای که صورت را قاب بگیرد ، “توضیح می دهد. او برای این روش از پالت های رژگونه رنگی فوق العاده رنگی ویسهارت (به ویژه در گل رز / مرجان) طرفداری می کند.

به همین ترتیب ، Flowers می گوید شما می توانید رژگونه را از بالای استخوان گونه تا خط مو پاک کنید ، و آن را در اطراف قسمت ابرو در یک قوس قرار دهید. او می گوید: “این حرکت روشنایی زیبایی را به چهره می آورد.”

برای این روش ، جوزف کاریلو ، آرایشگر ساکن شهر نیویورک نمی تواند به اندازه کافی بر مهم بودن ترکیب تأکید کند. او دوست دارد از دو تا سه سایه استفاده کند – یک رنگ رژگونه پررنگ با سایه دیگری که معمولاً در یک خانواده رنگی است. “سایه نرم تر این است که مانند شستشوی رنگ روی شقیقه ها ، خط مو ، [and] استخوان های گونه است ، “او می گوید ، در حالی که رنگ پررنگ تر” در اطراف معبد و در قسمت خارجی چشم و نقاط بلند استخوان گونه بیرون زده است. “

هک سرخ کننده ویروسی همه در حال تلاش برای RN هستند (و این برای افراد ضعیف نیست)

وی توصیه می کند با سایه عمیق تر در انتهای سوراخ چشم شروع به رنگ آمیزی رنگدانه به سمت شقیقه ها و نقاط بلند بالای استخوان گونه با استفاده از یک برس متراکم (او قلم مو پودر و Sculpt برس شارلوت تیلبری را دوست دارد) و حرکت دورانی کنید. سپس ، با یک برس بزرگتر و کرکی ، رنگ دوم را درست در بالا و اطراف لبه ها کار کنید تا اطمینان حاصل شود که سایه ها به طور یکپارچه به یکدیگر می ریزند. او عاشق شش تشتی Nars Orgasm در Palette Beach است ، مخصوصاً برای روزهای گرم تابستان.

3. خورشید بوسیده: همه درخشش

تا آنجا که به ما مربوط می شود ، ظاهر آرایش باربارادوس هرگز ایده بدی نیست. فقط به این دلیل که می دانیم استفاده از کرم ضد آفتاب هرگز کسل نمی شوید ، به این معنی نیست که شخص دیگری باید بداند که درخشش مصنوعی شما از رژگونه مناسب برخوردار است.

با توجه به جوانب مثبت ، این روش هنگامی که در بالای برنز استفاده می شود ، بهترین عملکرد را دارد. برنزر به عنوان یک لایه پایه عمل می کند که به پخش رنگدانه رژ کمک می کند ، بنابراین در برابر پوست خیلی خشن به نظر نمی رسد. برای همین ، آرایشگر Carissa Ferreri عاشق استفاده از رژگونه کرم Kjaer Weis در Sun Touched یا لب و گونه آرایش شیر در Perk است.

در اینجا بهترین رژگونه های کاملاً مناسب برای پوست تیره وجود دارد که شما * باید آنها را فوراً امتحان کنید

وی توضیح می دهد: “ترفند این است که مقدار مناسبی از درخشش شبنمی ایجاد کنید و کوچکترین قسمت را در قسمت بالای بینی روی پل قرار دهید – فکر کنید که عینک آفتابی شما به کجا برخورد می کند”. “و برای ماندگاری بیشتر ، یک رژگونه پودری را در بالای کرم پاک کنید.”

نکته جالب دیگر افزودن رنگی به پلک ها ، پیشانی و چانه است. Ingeborg می گوید که این امر کمک می کند تا جلوه ای واقعاً واقع بینانه و در طول روز در آفتاب بگذرانید ، زیرا این ها نقاطی از چهره شما هستند که به طور طبیعی ابتدا اشعه ها برخورد می کنند.

كاریلو این ظاهر درخشان را با پایه ای شبنم و برخی از كك و برك ساختگی را دوست دارد كه از قلم Freckle’s Freck Beauty معروف TikTok برخوردار است. او با استفاده از این روش دو سایه رژگونه (یک رنگ روشن و یک رنگ ملایم تر از یک خانواده) را ایجاد می کند تا ابعاد مورد نظر را ایجاد کند. با یک برس مو ، او رنگ تیره تری را به نقاط بلند گونه و پل بینی و سپس سایه نرم تری روی سیب ، چانه و بینی اضافه می کند.

4. برافروخته: شدید و کم

مطمئناً ، هیچ کس لذت نمی برد که در اثر وزش باد در اثر انفجار صورت یا در دامنه ها سوخته شود. اینگونه است که شما در نهایت با رنگ خام و قرمز سیب روبرو می شوید که به TLC اضافی برای روزها نیاز دارد. اما جعل آن با رژگونه؟ اکنون این می تواند بسیار زیبا باشد.

گونه های زیبا و سرخ شده راز ظاهر سالم به نظر رسیدن است ، بنابراین در اینجا بهترین رژگونه ها برای دستیابی به آن آمده است

فرری استفاده از فرمول رژگونه ژل یا کرم را برای این روش ترجیح می دهد ، و یا رنگ های صورتی یا صورتی را برای طبیعی ترین رنگ ترجیح می دهد. او می گوید: “من دوست دارم این ظاهر هیچگونه بافتی نداشته باشد تا رنگ آن به نظر برسد که فقط از درون می آید.” “رژگونه را درست مانند زیر چشم ، کمی بالاتر روی گونه ها متمرکز کنید و سپس خطوط خشن را پخش کنید.”

وی اضافه می کند که شما همچنین می توانید هر رنگ باقی مانده را از انگشتان یا برس خود برداشته و نرم ترین لمس را در بالای بینی خود ، دقیقاً زیر پل قرار دهید. این اجازه می دهد تا واقع بینانه تر به نظر برسد ، که در نهایت همان چیزی است که شما با رژگونه دنبال آن هستید.

وی می گوید: Carrillo فرم های ژل و کرم را برای این ظاهر سرخ ترجیح می دهد ، “یا به گفته برخی” رژگونه مستی “. او دوست دارد از ته اسفنج آرایش (آنچه او “شکم” نامیده می شود) برای مخلوط کردن رژگونه ، از سیب گونه ها استفاده کند. او به اشتراک می گذارد: “برای قرار دادن ، لبخند بزنید و رنگ را در مرکز سیب بمالید.” “با کمتر شروع کنید و لبه های آن را به آرامی محو کنید.”

برای رژگونه بینی ، او توصیه می کند که رنگدانه را به کناره های پل اضافه کنید تا ظاهر برافروخته کامل شود. یکی از موارد مورد استفاده وی رژگونه رژگونه-مایلی Maybelline Cheek Heat Gel است که در شش رنگ گلگون و هلویی موجود است.

5. مجسمه سازی شده: در امتداد استخوان گونه

اگر می خواهید بدون کانتورینگ تعریفی ایجاد کنید ، رژگونه گزینه ای عالی است که همچنان جلوه ای قلم موی شده به شما می دهد. طبق گفته Flowers ، بهترین راه برای دستیابی به این ظاهر مجسمه و پیچیده این است که رژگونه خود را مستقیماً روی استخوان گونه و دقیقاً بالای آن قرار دهید – تقریباً در جایی که به طور عادی هایلایتر قرار می دهید. وی توضیح می دهد: “با استفاده از ضربات دایره ای کوچک ، مخلوط به سمت خارج و بالا را اعمال کنید.”

هنرمند گریم ، پاتریک تا ، معمولاً از این روش برای ایجاد رژگونه پودری در حرکات رو به بالا با رژگونه شماره 1 خود برای بلند کردن صورت استفاده می کند. او گفت: “من دوست دارم اواسط استخوان گونه را شروع کنم و به سمت مورب به سمت گوشه خارجی چشم کار کنم.” “من همچنین دوست دارم رژگونه را در زیر چشم پخش کنم تا ظاهری یکپارچه ایجاد کنم.” اما او مطمئن می شود که دقیقاً قبل از خط مو متوقف شود.

از طرف دیگر ، Carrillo رژگونه را با یک برس زاویه دار مخلوط می کند ، “از تراگوس شروع کنید ، برس را در امتداد استخوان گونه خود بکشید ، و آن را به سمت داخل غبارروبی کنید.” او هر محصول باقیمانده را روی شقیقه ها قرار می دهد.

اکنون که تکنیک ها را در اختیار دارید ، تنها کالاهای مورد نیاز شما هستند. اگر مطمئن نیستید که چه رنگ رژگونه ای مناسب شماست ، این راهنمای مفید را که به شما کمک می کند رنگ دلخواه جدید خود را بر اساس رنگ پوست خود پیدا کنید ، بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>