چگونه سرگرم شویم وقتی همه پول شما اجاره و صورت حساب می شود

[ad_1]

بنابراین بسیاری از مردم ادعا می کنند که معادله جادویی را برای دستیابی به احساس رفاه مالی پیدا کرده اند و بیشتر اوقات ، این روش بودجه بندی 50-30-20 است. به زبان ساده ، اگر 50٪ از درآمد شما برای اسکناس و ملزومات ، 30٪ برای لذت بردن و 20٪ پس انداز و سرمایه گذاری باشد ، زندگی باید بسیار شیرین باشد و همچنین باید یک کوسن ایمنی کوچک نیز بسازید. یکی از بسیاری از مباحث مطرح شده درباره گفتمان پول در انگلیس ، این است که فرض می شود ما کنترل همه چیز را کنترل می کنیم ، در حقیقت ، تقریباً هر دو عامل داخلی و خارجی در فضای مالی شخصی ما نقش دارند.

برای بسیاری از افراد ، تصور زندگی که تنها نیمی از درآمد آنها برای تأمین اجاره یا رهن و تمام قبض هایشان مورد نیاز بود ، تقریباً به اندازه بردن در لاتاری دور از ذهن است. برای اکثریت قریب به اتفاق مردم ، دستمزدها مطابق با هزینه های زندگی بالا نرفته اند و با تلاش برای یافتن این تعادل دست نیافتنی ، بودجه خانوارها هرچه بیشتر کشیده می شوند. از نظر من ، برای داشتن رابطه ای مسالمت آمیز با امور مالی ، یکی از بهترین راه ها این است که تصدیق آنچه نمی توانید کنترل کنید ، و بهترین تلاش خود را در آنچه می توانید انجام دهید.

در اینجا چند روش برای زندگی کامل زندگی وجود دارد که لوازم ضروری شما مقدار زیادی از درآمد شما را می خورند:

18 هک فوق العاده عملی و مورد حمایت متخصص برای کمک به شما در پس انداز پول و کاهش اضطراب مالی

این ممکن است بدیهی به نظر برسد ، اما از این واقعیت دور نیستیم که اگر بالای سر آنها باشید آسان تر می توانید کار مالی خود را برای خودتان انجام دهید. اما به یاد داشته باشید که لازم نیست بودجه شما هر ماه دقیقاً یکسان باشد – شما می توانید در ماه هایی که اتفاق زیادی نمی افتد ، هزینه خود را کاهش دهید تا بتوانید کمی بیشتر در ماه های شلوغ هزینه کنید. اختصاص کمی از بودجه در بودجه برای مواردی که از آنها لذت می برید ، در صورت امکان ، واقعاً برای کیفیت زندگی شما مفید است ، بنابراین به آنچه واقعاً برای شما ارزش قائل است فکر کنید و مطمئن شوید که هر از چند گاهی می توانید با خود درمان کنید – خواه این یک موضوع جدید است هر ماه هفته ، یک اشتراک زیبایی یا یک غذا را رزرو کنید.

به جایی که می خوابید نگاه کنید

حتی باهوش ترین افراد در بین ما نیز ممکن است هنگام خرج کردن ، نقاط کور داشته باشند ، بنابراین ارزش دارد که در چند ماه گذشته در بیانیه های بانکی یا برنامه بانکی خود نگاه کنید و ببینید کجا پول را هدر داده اید ، یا کجا صرف چیزی شد که ارزشش را نداشت. اگر می توانید در آینده از این لغزش ها جلوگیری کنید ، پول بیشتری در دسترس خواهید داشت تا در واقع لذت ببرید.

یک لیست درحال اجرا را نگه دارید

نگه داشتن یک لیست در برنامه یادداشت های خود یا در یک دفترچه یادداشت می تواند یک روش عالی برای جلوگیری از هزینه های عاطفی باشد ، اما همچنین می تواند چیزی را به شما ارائه دهد که منتظر آن باشید. تصور کنید اگر به جای اینکه به فکر چیزی از بالای سر خود باشید ، وقتی دوستان و خانواده از شما می خواستند برای کریسمس و تولد چه چیزی می خواهید ، یک لیست آماده از پیشنهادهای بسیار موردعلاقه داشته باشید. نه تنها در داشتن چیزی بلکه در انتظار آن چیزهای زیادی برای لذت بردن وجود دارد.

WTF سرمایه گذاری سبز است و آیا شما باید آن را انجام دهید؟ روش جدید پول سازی که باعث نجات کره زمین نیز می شود

لیستی از کارهای رایگان و مقرون به صرفه که دوست دارید انجام دهید را ایجاد کنید

کمی وقت صرف کنید تا بفهمید انجام کارهایی که در منطقه محلی شما رایگان و مقرون به صرفه است بسیار ارزشمند است. از درمان های زیبایی با تخفیف و موزه ها و گالری های رایگان گرفته تا گروه های ارزان قیمت کودکان نوپا ، اغلب موارد زیادی وجود دارد که شما را مشغول ، سالم و شاد نگه می دارد ، اما سعی در فکر کردن در محل چیزی است. صرف کمی وقت برای تحقیق و تدوین برخی گزینه ها ، استرس تصمیم گیری در مورد کار با بودجه محدود را از بین می برد.

یک سرگرمی جدید را امتحان کنید

در حال حاضر ، سرگرمی ها ممکن است گران باشد ، اما نیازی به آن نیست. به کاری فکر کنید که دوست دارید انجام آن را یاد بگیرید یا کارهای بیشتری از آن انجام دهید و روش های قابل دسترسی برای انجام آنها را پیدا کنید. ممکن است دوست داشته باشید یاد بگیرید چگونه ناخن های خود را بسازید ، یک زبان را یاد بگیرید یا نحوه بافتن را بیاموزید و یا اینکه بیشتر پخت و پز کنید. بسیاری از آموزشهای YouTube ، دستور العمل های آنلاین و منابع ارزان یا رایگان برای انتخاب وجود دارد ، و تمرکز کردن خود در خارج از کار و بودجه می تواند به شما کمک کند تا از زندگی لذت ببرید ، و حتی دوستان جدید پیدا کنید ، که حتی در بزرگسالی نیز ممکن است دشوار باشد در زمان های غیر همه گیر

لذت بردن از زندگی در حالی که بودجه شما کاغذ کشیده ای نازک است ، می تواند بسیار دشوار باشد ، اما روش های بسیاری وجود دارد که می توانید بدون شکسته شدن بانک ، روزهای خود را بهبود ببخشید و همه چیز را تجربه کنید. این نه تنها برای سلامت روان شما حیاتی است ، بلکه برای چشم اندازهای بلند مدت مالی شما نیز مفید است – دانستن اینکه چگونه با بودجه می توانید از آن لذت ببرید مهارتی است که هرگز شما را ترک نخواهد کرد.

ستون Money Matters را دوست دارید؟ آیا نگران امور مالی خود هستید؟ یا فقط می خواهید در زمینه دستیابی به اهداف مالی خود به کمک متخصص کمک کنید؟ با ما در تماس باشید [email protected] دفترچه یادداشت پول خود را ارائه دهید و به مشاوره متخصص ما که متناسب با امور مالی شماست دسترسی پیدا کنید! این ارسال ها می توانند ناشناس باشند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>