چگونه سگ نجات من در واقع سلامت روان من را نجات داد

[ad_1]

یکی از بهترین روش های درمانی برای افسردگی من – فکر می کنید – شرکت 10 کیلویی و 58 سانتی متری تیزو با حداقل دندان های باقیمانده ، یک چشم چپ گرد و یک دکمه کوچک خیس بوده است.

اختلال دو قطبی در تمام زندگی بزرگسالی من روحیات من را دستخوش کرده است. من به عنوان نوجوانی تشخیص داده شدم ، در آن زمان من همچنین سعی داشتم به آرامی با اختلال در خوردن محو شوم و بیشتر وقتم را صرف تماشای تکرارهای دوستان در حالی که از من بهبود یافت

اکنون سی ساله هستم ، با خوشحالی پزشکی (هر روز بسته بسته های ضد افسردگی خود را بواسطه ظرفیتی که به من می دهند زندگی می کنم) می بوسم) و کمی بهتر با مجموعه ای از استراتژی های مقابله (مکالمه درمانی ، بیرون قدم می زند ، غذای راحت ، یک شریک دوست داشتنی ، تماس تلفنی با والدینم ، صدای یوگا با آدرین که مرا “دوست شیرین” خود می نامد).

همانطور که مگان مارکل در مورد خودکشی صحبت می کند – و اینکه چگونه توسط HR موسسه سلطنتی نادیده گرفته شد – در اینجا نحوه بحث در مورد خودکشی آورده شده است

ولی! حدس بزن چی شده! نمی توانم بگویم که این موجود کوچک بد دهان ، بد بو و خوش بو چقدر به من کمک کرده است که از پس چند سال گذشته برآیم. من و شریک زندگی ام یک سگ را از Battersea Old Windsor نجات دادیم ، اما واقعاً؟ او ما را نجات داد. برتی ، اکنون تقریباً چهار ساله است ، در اوایل سال 2018 برای زندگی با ما آمد. من و محبوبم به تازگی با هم در شمال لندن نقل مکان کرده بودیم. چندی نگذشته بود که برت چمدان های خود را باز کرد ، فهمیدم که داروهای ضد افسردگی گران قیمت من در کد پستی جدید ما موجود نیست و مجبور به استفاده از نوع جدیدی از قرص های مفید و کوچک شد. این می تواند یک فرآیند ناراحت کننده باشد ، کاهش یک دوز ، کاهش چند هفته ای بدون دارو و آزمایش عوارض جانبی چیز جدید. علائم ترک ، برای من ، عمدتا این فشارهای ناچیز احساس الکتریکی در مغز من بود – بسیار ناخوشایند! – و یک اراده چشمگیر برای زندگی کاهش یافته است. همچنین ، اگر این منطقی باشد ، خستگی مفرط ، هم از نظر جسمی و هم در اعماق هسته وجودی من. وقتی آنقدر پایین هستید ، یک تلاش عظیم است که حتی بیدار باشید ، چه رسد به اینکه دوش بگیرید و بخورید و صحبت کنید و فکر کنید و حرکت کنید و کار کنید.


دوست پسر من غذاهای خوشمزه ای پخت ، مرا نگه داشت ، به من گفت که خوب می شود و یک بار ، یک تشت با پتو و یک نردبان برای من درست کرد تا بتوانم تا آنجا که ممکن است دنج باشم. من هر روز صبح با پدر و مادرم از طریق تلفن صحبت می کنم و آنها هر دو مروارید بزرگ هستند. دوستانم با ناراحتی های من آشنا هستند و می دانند چگونه از من حمایت کنند ، حتی اگر فقط بیش از Whatsapp باشد. اما ، همه آنها وظایف و زندگی حرفه ای دارند که باید از آنها مراقبت کنند … برت ، شیعه تزو ، چنین کاری نمی کند. بنابراین ، او به راحتی مانند یک ماهی خلبان کوچک موی در کنار من ماند. وقتی من پریشانی داشتم او روی سینه ام دراز کشید ، جالب اینجاست که بعداً یاد می گرفتم ، وقتی در حال نوشتن یک کتاب کامل در مورد خوب بودن سگ ها بودم ، سگهای درمانی آموزش دیده اند که دقیقاً همان کار را برای آرام کردن کسی در طول انجام می دهند حمله وحشت می توانید بگویید سگ ها پتوی وزن دار OG هستند. وزن آنها به شدت بر روی سیستم عصبی شما تأثیر می گذارد.

7 مرحله رایگان برای احساس “اضطراب”: چگونه نگرانی های خود را مدیریت کنید ، نگرش خود را تغییر دهید و احساس مثبت تری داشته باشید

حضور برت در كنار من در حالی كه منتظر شروع كار قرصهایم بودم (و از آنجایی كه در مواقع دیگر پریشانی) بسیار زیاد بود. او همچنین هر روز صبح مرا از خانه بیرون می آورد زیرا پیاده روی روزانه خود را می خواهد. حتی متقاعد کننده ترین مطالعه علمی در مورد کیفیت های درمانی هوای تازه ، فضای سبز ، حرکت آرام و دیدن درختان نیز نتوانست من را متقاعد کند که به طور داوطلبانه از لباس خواب بیرون بیایم و در طی یک دوره افسردگی از خانه بیرون بیایم. سگی که نیاز به پیاده روی دارد ، با این حال؟ فقط بگذار کتم را بگیرم. او نیز باید به او غذا داده شود و احساس امنیت و دوست داشتن شود. حساسیت مرضی وسواسی من نسبت به این حیوان کوچک به من یادآوری کرد که من توانایی احساس احساس چیزی به اندازه عشق را دارم ، در زمانی که فکر نمی کردم به راحتی به هیچ یک از احساسات مورد علاقه خود دسترسی داشته باشم. سگ ها نیز این مثبت شیرین و غیر قابل اصلاح را دارند. آنها زندگی خود را با چنین امیدی می گذرانند ، خواه این کار برای یک معالجه باشد یا یک پت یا پیاده روی. آنها دم خود را تکان می دهند و به دنبال سطوح راحت برای چرت زدن هستند و گرمترین و دوست داشتنی ترین مکان را در هر اتاق پیدا می کنند. آنها با چنین هیجان عفونی از مردم استقبال می کنند ، با پنجه روی تخته کف کف می زنند و می رقصند. برت ، از خوشحالی ملایم و سگی خود ، به من نشان داد که چگونه به درستی استراحت کنم اما همچنین به من یادآوری کرد که زندگی می تواند نوعی زیبا باشد و شاید ارزش آن را داشت که برای زندگی زندگی کنی.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

من به بسیاری از افراد در مورد ویژگی های جادویی درمانی سگ خود گفته ام. اگر صادقانه بگویم هرکسی که گوش کند معلوم شد که من از انتشار دهان به دهان پیام راحتی راحتی سگ راضی نبودم. بنابراین ، من ایده ای را برای مأمور خود مطرح کردم و در پایان نوشتم 60،000 کلمه عجیب در مورد مزایای بهداشت روانی داشتن سگ خانگی. در حال آماده سازی برای نوشتن کتاب من ، سگ خوب، من با متخصصانی صحبت کردم که سو susp ظن من را مبنی بر اینکه سگها می توانند بوی افسردگی را حس کنند تأیید کردند. آنها بینی های احساسی موثری دارند و به گفته دامپزشکان و متخصصان رفتار سگ کاملاً ممکن است که بتوانند از طریق افزایش کورتیزول یا فرمون کمی غمگین که بوسیله پوزه های بسیار فرومایه خود بویایی نمی دهیم ، استشمام کنند. سگ ها همچنین توانایی احساس همدلی با ما را دارند که در واقع در حیوانات حیوانات بسیار قابل توجه است. انها همچنین! اوه خدای من! اثرات داروهای ضد افسردگی را تقویت کنید. که بسیار درخشان است ، زیرا من بسیار طرفدار دارو هستم و همانطور که جمع شده اید ، کاملاً عاشق سگ هستم.

بنابراین ، برت به همان اندازه که از مدتها پیش به آن شک داشتم از نظر احساسی باهوش و درک می کند و از داشتن او بسیار خوش شانس هستم. او در حال حاضر به طرز شگفت انگیزی در کنار من خروپف می کند ، جایی که می تواند بیشتر زندگی خود را پیدا کند. من به طور مداوم چیزهایی مانند “چگونه بفهمم سگ شما خوشحال است” و “آیا سگ من مرا دوست دارد” در حال جستجوی گوگل هستم و کاملاً راضی هستم که جبران خسارت خوبی می کند (با عشق ، ایمنی ، غذا ، نوازش ، گرما ، بازی ، پیاده روی ، مراقبت های بهداشتی و مقدار کمی چدار من “به طور تصادفی” روی کف آشپزخانه می ریزم) برای خدمات او به عنوان سگ حمایت عاطفی من.

چرا اشکالی ندارد که از “از دست دادن” وقت خود در طول بیماری همه گیر غمگین شوید

سگ عزیزم و عزیزم ، برتی (AKA Bert ، برتراند ، هربرت ، آلبرت ، رابرت) کوچکترین دوست من و قدرتمندترین راحتی من هنگام بد شدن اوضاع است. مانند دوره های افسردگی ، اضطراب ، بی خوابی ، مشکلات بی شمار دیگر بهداشتی و اوه ، شما می دانید ، ترس همیشگی و نوسانی که با زندگی در یک بیماری همه گیر جهانی به وجود می آید. کاملاً مطمئن باشید که سگ های دیگر دقیقاً منظور من را می دانند. بگذارید به هر قیمتی از آنها محافظت کنیم! طولانی است که می خواهیم نوازش کنیم.

Good Dog: تجلیل از سگهایی که توسط کیت لِرِر تغییر می کنند و حتی گاهی جان ما را نجات می دهند ، هم اکنون با HarperCollins با 14.99 پوند همراه نیست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>