چگونه شروع جدیدی در کار داشته باشیم

[ad_1]

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است کسی از دنیای کار فاصله بگیرد ، و همه گیری فقط با ایجاد سال 2020 در لیست این دلایل افزوده است.

بازگشت به کار پس از یک شکاف می تواند دلهره آور باشد. اعتماد به نفس کنار ، حتی فقط برگشتن به سرعت زندگی که کار باعث می شود یک لحظه طول بکشد.

بنابراین چه از مرخصی زایمان برگشته باشید ، چه کار جدیدی شروع کرده اید ، یا هر چیز دیگری در این میان ، ما مشاوره تخصصی برای کمک به شما در این زمینه داریم.

اگر سیاه پوست ، آسیایی یا یک اقلیت قومی هستید ، ممکن است احساسات مختلفی در مورد بازگشت به حالت عادی داشته باشید – در اینجا نحوه کنار آمدن با این انتقال آمده است.

اگر خشمگین شده اید

برای برخی از افراد یک سال است که واقعیت وجود دارد و واضح است که چیزی که هیچ کس انتظار آن را نمی کشید.

شما ممکن است در نقش خود احساس تمرین کنید یا نگران باشید که چطور با گذشت زمان اوضاع تغییر خواهد کرد – به طور قابل توجهی این ترس ها می تواند “اعتماد به نفس شما را از بین ببرد و شما را نسبت به پیوستن دوباره مضطرب کند ، مخصوصاً اگر دیگران در تمام مدت کار کرده اند ، ”می گوید: مندی گیبنز-کلاین ، مجری پادکست The Thoughtful Leader.

او پیشنهاد می کند قبل از بازگشت به کار خود ، یک حسابرسی شخصی انجام دهید.
“این ممکن است شامل بررسی مهارت های شما ، جایی که می خواهید در زندگی حرفه ای خود بروید و شاید برخی مربیگری یا مربیگری باشید. برخی از افراد فکر می کنند مربیگری همه چیز درمورد رفع مشکلات است و می توان از آن برای آن استفاده کرد.

وی افزود: “با این وجود ، افرادی كه مرتباً روی خود كار می كنند خود را متمركز و زمین گیر نگه می دارند ، این بدان معناست كه در هنگام بروز مشكلات از تجهیزات كمتری برخوردار هستند. مربیگری یک ابزار شرطی سازی ذهنی و عاطفی مداوم است ، ابزاری که هسته شما را بیش از پیش تقویت می کند.

میندی می گوید: “این ممیزی به این معنی است که شما برای برخورد با منابع انسانی یا مدیران با آنچه ممکن است برای افزایش سرعت یا ادامه پیشرفت و شروع مجدد کار خود شروع کنید ، آماده هستید.”

اگر بعد از مرخصی زایمان برمی گردید

بازگشت به محل کار خود پس از بچه دار شدن می تواند از نظر عاطفی پیچیده باشد و دکتر لوسی دیوی ، مربی مادران حرفه ای ، می گوید که “این اغلب یک تجربه استرس زا است”.

“علاوه بر گناه مادری که به طور طبیعی باعث می شود کودک شما تحت مراقبت از دیگران برای کار قرار گیرد ، ممکن است ظاهر شما تغییر کرده باشد و علی رغم” حفظ ارتباط “روزها ، شما از نظر حرفه ای و اجتماعی از مدار خارج شده اید.

وی افزود: “همه اینها می تواند بر اعتماد به نفس شما تأثیرگذار باشد. با افزودن این نیاز به ایجاد یک روال جدید برای خود ، کودک ، همسرتان (در صورت وجود) و کارفرمای خود ، جای تعجب نیست که بسیاری از مادران بازگشت کننده احساس می کنند که از روند کار کاملاً خسته شده اند ، “توضیح می دهد دکتر لوسی.

او توصیه می کند که شما به وضوح بفهمید که چه می خواهید. بیشتر مشکلات ناشی از بازگشت به کار ناشی از تضاد بین آنچه واقعاً می خواهید و آنچه در حال حاضر تجربه می کنید است.

“اگر نمی توانید صبر کنید تا به زندگی حرفه ای بازگردید ، کاهش ساعات ممکن است شما را ناامید کند. اگر مشتاق ادامه مادر پاره وقت هستید ، بازگشت به موقعیت تمام وقت احتمالاً گناه مادر شما را به بیش از حد خواهد رساند. ”

شما همچنین باید ستون های هدف خود را تغییر دهید و این به معنای مقایسه نشدن با مرخصی قبل از زایمان است.

دکتر لوسی می گوید: “تجربه شما از مادر کار بودن با آنچه در دوران قبل از کودک مواجه شده اید بسیار متفاوت خواهد بود ، بنابراین سعی نکنید این دو را مقایسه کنید.”

“شما نمی خواهید بعداً یک لحظه بمانید ، یا در نوشیدنی های پس از کار شرکت کنید. شاید پس از یک شب خواب ناکام ، خیلی زود این کار را انجام ندهید. اما این همه اشکالی ندارد. روی روشهای جدید برای حفظ انگیزه و بهره وری متمرکز شوید که مبتنی بر “شما قدیمی” نیستند. “

وی همچنین می گوید شما باید با كارفرمای خود صحبت كنید تا اینكه تصور كنید شرایط ایده آل بازگشت شما به شغل “در تضاد” است.

“بسیاری از کارفرمایان در مورد بحث در مورد الگوهای کار انعطاف پذیر که بدان معنی است می توانید 100٪ به کار خود تعهد دهید و از زندگی خانوادگی که در آن اشتیاق دارید لذت ببرید. اگر نپرسید ، نمی گیرید. “

Tiwa Ogunlesi ، بنیانگذار اعتماد به نفس و کشتن آن ، به Glamour می گوید: «شماره یک چیزی که باید برای خود داشته باشی ، خود شفقت به خود است.

وی گفت: “داشتن فرزند یک تغییر بزرگ در سبک زندگی است و تنظیم آن زمان بر است ، بنابراین با خود مهربان باشید. هنگام بازگشت به کار ، از درخواست کمک در صورت نیاز نترسید. “

او می گوید مهم است که در پیروزی های قبلی خود تأمل کنید تا در مقابل سندرم تقلب زره داشته باشید.

افزایش COVID به اعتبارات مالیاتی با یک بار پرداخت جایگزین می شود – در اینجا آنچه شما باید بدانید ، از جمله افراد واجد شرایط

اگر شما از کار برکنار شده اید و به دنبال کار جدید هستید

الیزابت کارنی ، مربی و نویسنده حرفه ای زنان ، در اوایل کار خود با اضافه کار روبرو شد.

او پیشنهاد می کند که هر کسی که اکنون از این طریق عبور می کند “همچنان به جلو نگاه می کند زیرا اگر دائماً در گذشته باشید و به آنچه اتفاق افتاده است فکر کنید ، رسیدن به هدف جدید خود بسیار دشوارتر است.”

بلکه مهارت ها و دستاوردهایی را که در طول آن نقش کسب کرده اید به خود یادآوری کنید زیرا همه آنها در حرکت بعدی شما نقش دارند.

Tiwa می گوید ، نکته دیگری که باید به خاطر بسپارید این است که “اضافی را به عنوان مشکلی که برای شما پیش آمده درونی نکنید”.

“ما در یک بیماری همه گیر هستیم و بسیاری از امور از عهده شما خارج است ، بنابراین هنگام بیرون رفتن برای دوباره امتحان کردن بازار کار ، خود را رد صلاحیت نکنید.”

اگر کار خود را شروع می کنید

برای شروع سفر خود ، Janthana Kaenprakamroy ، مدیر عامل شرکت Tapoly ، کار با یک شریک تجاری را که مهارت های مکمل اما متفاوتی را به شما دارد توصیه می کند تا یک دیدگاه جایگزین اضافه کنید.

جانتانا همچنین معتقد است که بودجه کلیدی است و می گوید: “از ریسک حساب شده نترسید ، اما اطمینان حاصل کنید که بودجه کافی را برای گذراندن مراحل اولیه تأمین کرده اید”.

جستجوی محصولات مربوطه بیمه و کار با کارگزاران برای اطمینان از اینکه از شما محافظت می شود ارزشمند است ، به ویژه اینکه برخی از مشتریان و مشتریان احتمالی قبل از تعهد به کار ، در حال بررسی این پوشش هستند.

از زاویه شخصی ، تیوا بر اهمیت کار روی خود تأکید می کند.

“ذهن شما پایه و اساس هر کاری است که می کنید و می شوید. افکار منجر به احساسات و احساسات منجر به عمل می شوند. بنابراین سرمایه گذاری در ذهنیت ، همسو شدن با نقاط قوت و احساسات و یادگیری مدیریت نقاط ضعف برای موفقیت شما به عنوان یک کارآفرین بسیار مهم است. “

اگر کار جدیدی را شروع می کنید

“قبل از شروع کار در یک نقش جدید ، ارزش مکث را دارد ، در مرحله اول اینکه از خود بپرسید” موفقیت “برای شما چه معنی دارد.

“در نظر گرفتن” موفقیت “به همان روشی که روانشناسان و دانشگاهیان در مورد نظریه های انگیزش فکر می کنند مفید است. به بیان ساده تر ، فکر کنید که شغل جدید شما چه نیازهایی را برای شما برآورده می کند؟ “می گوید: الیسا ناردی ، بنیانگذار Notebook Mentor.

این “نیازها” ممکن است شامل امنیت مالی ، احساس تعلق و احساس هدف باشد – با پیش رفتن در نقش جدید خود ، این مسئله به شما کمک می کند و به شما کمک می کند تا اضطراب را کنترل کنید ، زیرا معیارهایی را برای اندازه گیری تعیین کرده اید. موفقیت شما در برابر

با این حال ، تیوا می گوید که وقتی نگرانی شروع به چرخیدن می کند خیلی در آینده خود گیر نکشید و شما را وادار می کند که چه مشکلی پیش بیاید.

“از بین همه داوطلبانی که شما را انتخاب کرده اند ، این شغل را بدست آورده اید و این معنی خاصی دارد ، بنابراین به خاطر داشته باشید که چه کاری انجام داده اید تا در مصاحبه خود برجسته شوید و به این فکر کنید که چرا آنها شما را استخدام کرده اند – این انرژی را به کانال خود ادامه دهید و یک تجربه مثبت را تجسم کنید.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>