چگونه عطر عروسی را بوسیله کارشناسان جو مالون معطر کنیم

[ad_1]

چه کسی عروسی را دوست ندارد؟ جشن ، غذا و نوشیدنی ، آماده شدن با دختران … طرف سرگرم کننده عروسی قدرتمندانه حاکم است.

و اکنون ما در فصل عروسی هستیم ، به لطف آب و هوای با شکوه و قوانینی که قرار است به زودی برداشته شود (به شرطی که همه طبق برنامه پیش برود) ، برنامه ریزی عروسی دوباره در دستور کار قرار گرفته است.

Jo Malone insider 9 چیز جذاب را که درباره خانه عطر و نمادین نمیدانید ، به اشتراک می گذارد

عروسی ها در خاطرات همه افراد شرکت کننده برای یک عمر حک شده است – بنابراین شما می خواهید روز را تا آنجا که ممکن است خاص کنید.

این جایی است که رایحه شروع به کار می کند – و روند رایحه ای جدیدی برای عروسی وجود دارد نیاز داشتن در مورد دانستن

دقیقاً چی؟ است ‘معطر عروسی’؟

برای شروع ، همه چیز در مورد تقویت آن لحظات خوب روز است ، زیرا بویایی حسی است که بیشترین ارتباط را با حافظه دارد.

اما ساوت ، یک متخصص عطر در Jo Malone London ، به GLAMOR می گوید: “رایحه به شدت با یادآوری ارتباط دارد. هر رایحه قدرت انتقال ما را به یک لحظه دارد و احساسی را به خود جلب می کند.

“با تمیز کردن رایحه های یک عروسی ، می توانیم به ساختن یک خاطره کمک کنیم. هر عطر را می توان با استفاده از تکنیک” Scent Pairing “به زیبایی طراحی کرد و رایحه یکبار مصرف را ایجاد کرد.

“این همه آن چیزی است که شما باید روزانه به خاطر بسپارید. رایحه ای با اهمیت ، متناسب با شما و شریک زندگی شما.”

او می گوید این روند می تواند به تعریف فضای عروسی و ایجاد “لحنی کاملاً شخصی” کمک کند.

چرا یک رایحه شیک بهترین لوازم جانبی در این فصل است

آیا قبلاً متوجه شده اید که بوهای خاص چگونه شما را بلافاصله به مکانی یا زمانی از گذشته خود می برند؟ با ایجاد رایحه سفارش روزانه از طریق لایه بندی بوهای مختلف ، می توانید راهی آسان به روز بزرگ داشته باشید – تمام کاری که باید انجام دهید این است که یک بو داشته باشید.

سپس می توانید عطر و بوی خانه خود را با شریک زندگی خود دوباره بسازید ، یا نسخه اندازه سفر را روی خود نگه دارید. در هر صورت می توانید خاطرات (و عشق درون آنها) را نزدیک نگه دارید.

اگر از ما بخواهید بسیار شیرین و عاشقانه است.

“عطرهایی که در زندگی انتخاب می کنید به خاطرات ماندگاری که می خواهید خلق کنید کمک می کند ؛ آنها خاطرات را برانگیخته و احساسات را تحریک می کنند.

اما به ما می گوید: “عطر فقط مربوط به عطر نیست ، بلکه احساسات ، غریزه و شخصیت است.”

اما عروس ها معمولاً هنگام چیدن رایحه های خود به دنبال طول عمر بیش از شدت هستند. وی برای تقویت زمان سایش ، استفاده از رایحه را روی کرم بدن متناسب توصیه می کند زیرا رطوبت به چسبیدن عطر به پوست برای مدت طولانی تری کمک می کند.

بنابراین اکنون برای کشف کردن چگونه برای ایجاد عطر و بوی عروسی – اما بهترین مواردی را که باید بخاطر بسپارید به اشتراک می گذارد.

“هنگام انتخاب رایحه عروسی این سه نکته اصلی را در ذهن داشته باشید: روز ، طعم عطر و طعم و احساس شما.

“بسته به روز ، شرایط ، فصل ، گلها و رنگهایی که ممکن است پیدا کنید به سمت رایحه هایی جذب می شوند که این جزئیات را به خود اختصاص می دهند.

“به عنوان مثال ، با میوه های یاقوتی ادویه دار و جنگل های معلق ، Pomegranate Noir برای عروسی زمستانی مناسب است. Peony & Blush Suede عطر و بویی زیبا و عاشقانه با آغوش شکوفه های بریده بریده است و برای عروسی تابستان انتخاب بسیار خوبی است ، به خصوص اگر در دسته گل خود گل صد تومانی دارید ، “اما می گوید.

من “مدیتیشن خوشبو” را امتحان کردم و آن ذن ترین ساعت زندگی من بود

ایده هایی که می توانید در عروسی خود بگیرید

رایحه برای شما

اگر در حال حاضر مورد علاقه Jo Malone London هستید ، این مکان خوبی برای شروع است. چیزی را که دوست دارید بردارید و با دیگری لایه کنید. با الهام از شخصیت ، سبک و جزئیات کوچک روز خود ، پیچ و تاب منحصر به فرد خود را اضافه کنید.

بازیگوش باشید و ترکیب هایی را که به طور ذاتی به سمت شما جذب می شوند تا زمانی که مطابقت مناسب پیدا نکنید ، امتحان کنید.

انتخاب لایه ها

وقتی صحبت از ترجیحات رایحه فعلی شما می شود ، چیزی متناسب با آنچه دوست دارید را بپوشید تا راحت باشید ، در عین حال ، چیزی را که قبلاً نپوشیده اید.

این بدان معنی است که آنچه را برای پوشیدن انتخاب می کنید با خاطرات دیگر رقیق نمی شود و در عوض به عنوان یک کپسول مناسب روز عمل می کند. احساسی که می خواهید احساس کنید به همان اندازه مهم است ، برخی رایحه ها بازیگوش و زیبا هستند ، رایحه های دیگر نمایشی ترند.

آماده شوید و افراط کنید

با یک مراسم معطر شمارش معکوس کنید. این خود مراقبتی معطر است. از یک اسکراب مخصوص بدن و سپس کرم بدن استفاده کنید. در روز ، عطر خود را روی مچ دست ، گردن ، مو و هرجای دیگری که می خواهید بماند بمالید. حرف آخر؟ انتهای لباس یا حجاب خود را برای شکوفائی معطر اسپریتز کنید.

رایحه یک عطر

هر دامادی باید عروس خود را تکمیل و تکمیل کند. رایحه متناسب با او را پیدا کنید – که رایحه ای کاملاً با رایحه شماست.

شما می توانید Jo Malone’s Lime Basil & Mandarin را امتحان کنید ، برای چیزی بی انتها ، در عین حال مدرن. نمک چوبی و نمک دریایی برای چیزی تازه و سرزنده. میرا و تونکا برای یک رمز و راز.

برای آماده سازی بدن و شستشوی دست با رایحه ای روحبخش ، و بعد از آن یک عطر و بوی سخاوتمندانه از رایحه استفاده کنید.

فضای خود را معطر کنید

مکان خود را به عنوان یک بوم خالی مشاهده کنید ، منتظر زنده شدن با سوسو زدن معطر نور شمع است.

عطر یک راه فوری برای افزودن جو به مراسم عروسی و پذیرایی است ، خواه یک خانه بزرگ کشور ، یک باغ زیبا یا یک ساختمان مذهبی آرام باشد.

می توانید دسته شمع هایی را که در حال لرزش هستند ، در راهرو ، طاقچه پنجره ، بالای میز یا پله ها قرار دهید. این باعث می شود هر فضایی خیلی رمانتیک باشد.

با استفاده از شمع

شمع های معطر هاله ای دلربا برای روز به ارمغان می آورد و مهمانان را با عطر و بویی از شمع فرا می گیرد.

شما ممکن است انتخاب کنید که رایحه ها را برای قسمتهای مختلف روز یا مناطق مختلف در محل برگزاری ترکیب کنید.

فضای پذیرایی به خوبی به رایحه گل کمک می کند. ترکیب زیبایی شکوفه نارنجی با گل سرخ اتاق را پر می کند.

برای تکمیل تجربه حسی در عروسی ، اسپری Lino nel Vento Linen Spray را روی دستمال ها و پارچه میز اسپری کنید تا رایحه شمع ها و گل آرایی ها را بلند کند.

نشانه تشکر

چرا با رایحه از شما تشکر نمی کنم؟ برای ساقدوش ها. برای دامادها … یا حتی کل مهمانی. این یک اثر نهایی است که فراموش نخواهد شد. تعجب مهمانان با یک شمع مسافرتی خم شده یا روغن حمام که در میز آنها در رایحه عروسی شما قرار دارد ، لمس تامل برانگیزی است که آنها به خانه می برند.

برای یک مشاوره رایگان عروسی معطر ، می توانید قرار ملاقات با یکی از متخصصان عروسی متخصص جو مالون لندن را رزرو کنید. این کار را می توانید عملاً از راحتی خانه خود از طریق زوم یا بوتیک محلی خود لذت ببرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>