چگونه عید پاک را در خانه در حین قفل جشن بگیریم

[ad_1]

ما سرانجام آن را انجام داده ایم. بعد از گذراندن قسمت بهتری از یک سال صرف قفل ، ما به دومین عید پاک (در یک ردیف) رسیده ایم که در آنجا باید در خانه های خود همکاری داشته باشیم. بو

در حالی که ترجیح می دهیم با استفاده از یک پیست اوایل بهار به اروپا یا حتی به شهر بعدی در این مرحله ، از تعطیلات آخر هفته طولانی عید پاک نهایت استفاده را ببریم ، هنوز هم راه هایی (فوق العاده سرگرم کننده) برای جشن گرفتن تعطیلات وجود دارد داخل امسال

اولین نکته اول: کی عید پاک 2021 است؟

یکشنبه عید پاک امسال سقوط می کند یکشنبه 4 آوریل. این بیش از یک هفته زودتر از تاریخ سال گذشته است که 12 آوریل بود زیرا توسط تقویم یهودی تعیین می شود که براساس چرخه های قمری است.

محدودیت های Covid Easter چیست؟

به عنوان بخشی از مرحله یک نقشه راه بوریس ، از 29 مارس ، “هفته ای که بیشتر مدارس برای عید پاک متلاشی می شوند ، اجتماعات 6 نفره یا 2 خانگی در فضای باز مجاز خواهد بود ، که انعطاف پذیری بیشتری برای دیدار خانواده ها با یکدیگر فراهم می کند. شامل باغهای خصوصی است. “

امکانات ورزشی در فضای باز ، از جمله زمین های تنیس و بسکتبال ، مجاز به بازگشایی است و افراد می توانند در ورزشهای خارج از کشور که به طور رسمی سازمان یافته است شرکت کنند.

نقشه راه بیان داشت: “در این مرحله ، دستور Stay at Home پایان می یابد ، اگرچه بسیاری از محدودیت های قفل کردن همچنان باقی است.

“به عنوان مثال ، شما باید در خانه که ممکن است به کار خود ادامه دهید ، و سفرهای خارج از کشور به تعداد کمی ممنوع است.”

22 فعالیت در فضای باز که با دوستانتان انجام می شود زیرا قفل کردن آسان می شود

بخور همه شکلات

عید پاک مترادف با شکلات است و ما هم هستیم نه شکایت کردن فقط خودتان را به شکلات به شکل تخم مرغ عید پاک محدود نکنید (اگرچه هنوز یکی – یا سه مورد) نیز دریافت خواهیم کرد. چرا در یک مجموعه هدیه شکلات گرم لوکس سرمایه گذاری نکنید؟ یا یک سازنده شکلات داغ مناسب برای لذت بردن از نوشیدنی های مجلل در حالی که با یک فیلم راحت هستید؟

اگر می خواهید از شکلات کاملاً استفاده کنید ، می توانید برخی از دلمه های کاکائو را نیز سفارش دهید. یک جعبه دوغ عید پاک کوکی از The Good Baker وجود دارد که ما توجه خود را به آن جلب کرده ایم و شما هرگز نمی توانید با یک کیک Colin the Caterpillar با مضمون عید پاک از M&S اشتباه کنید.

برای دندان شیرین سخت ، این تخته شکلات کرم تخم مرغ از The Sugar Sisters باید کلاهبرداری را انجام دهد یا چرا یکی از این کیت های اسم حیوان دست اموز عید پاک DIY را با مارک فرقه Donut Time امتحان نمی کنید؟ هر کاری که تصمیم دارید انجام دهید ، مطمئن شوید که شکلات در آن دخیل است.

تکنیک های سفره آرایی خود را کامل کنید

سایت Homeware Sophie Allport همه چیزهایی را که شما برای تکمیل مهارت های سفره آرایی خود در این عید پاک لازم دارید – همراه با دستورالعمل های انجام این کار دارد. اگر می خواهید یکی از دستمال های اسم حیوان دست اموز Allport درست کنید می توانید به راحتی دستورالعمل های سایت او را دنبال کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

آلپورت پیشنهاد می دهد که دستمال ها را با تخم مرغ های رنگ شده و ویژگی های پراکنده در جدول و همچنین ساخت یک تاج گل تخم مرغ به عنوان قطب اصلی. برای ساخت خودتان ، تعدادی گل را جمع کنید و آن را همراه با خزه دور یک سیم دایره ای بپیچانید.

وانمود کنید که در Bake Off هستید

واقعاً عید پاک نیست اگر بوی نانهای کراس داغ تازه پخته شده ای که در بعضی از اوقات آخر هفته در خانه شما پخش می شود را نداشته باشید. در حالی که ساختن آنها از ابتدا می تواند یک فعالیت دوست داشتنی و آگاهانه باشد – شما می توانید آنها را تازه پخته شده نیز بخرید. ما این موارد را از نانوایی گیل دوست داریم (که در حال حاضر هم چای بعد از ظهر عید پاک را به خوبی انجام می دهیم).

زیباترین پارک های لندن که امسال * برای کاوش آنها * نیاز دارید

اگر قصد دارید یک وعده ناهار یکشنبه بخورید ، چرا خودتان یک دسر با مضمون عید پاک نمی پزید – BBC Goodfood دستور العمل هایی برای یک کیک لانه عید پاک و براونی های تخم مرغ عید پاک دارد (دیگر نگویید). شما همچنین می توانید تخم مرغ عید پاک خود را نیز در خانه درست کنید ، فقط باید قالب های سرگرم کننده ای از این دست را از آمازون تهیه کنید.

برای شکار تخم مرغ عید پاک برنامه ریزی کنید

با شکار تخم مرغ عید پاک ، سنت دلتنگی عید پاک خود را به عقب برگردانید. حتی اگر در آپارتمان پوکی باشید ، می توانید یک دسته تخم مرغ عید پاک کوچک بخرید و آنها را در اطراف خانه پنهان کنید ، و برای هم خانه تان یا افراد قابل توجه دیگری سرنخ های رمزآلود ایجاد کنید.

برای ناهار عید پاک خود را بیرون بریزید

بزرگ برو و در خانه بمان. این شعار عید پاک ما در سال جاری است و ، از آنجایی که ما آخر هفته چهار روزه سرگرم کننده ای را تجربه کرده ایم ، چرا از آن زمان برای ایجاد یک ناهار حماسی عید پاک استفاده نمی کنیم؟ اگر به دنبال تفت دادن یک گوسفند بره یا ساختن قارچ ویلینگتون خود نیستید (این دستورالعمل قارچ ویلینگتون بسیار ساده و بسیار خوشمزه است) ، پس می توانید جشن خود را به درب منزل تحویل دهید.

ما عاشق ظاهر کیت Sunday Roast بلک لاک هستیم که می تواند به درب منزل شما تحویل داده شود. Riding House Cafe’s Easter Box همراه با یک پودینگ شکلاتی عید پاک ، شامپاین و ماکارون نیز ارائه می شود (خیلی فانتزی!). اگر بیشتر اهل برانچ هستید ، جعبه بقالی آخر هفته Panzer را با ماهی قزل آلا دودی ، نان شیرین و ترد ترافل امتحان کنید.

بیایید حقیقت را بپذیریم ، شما احتمالاً بیش از حد مشغول غذا خوردن هستید و حتی نمی توانید به تلفن خود نگاه کنید. اما عید پاک می تواند زمان خوبی برای خاموش شدن کامل و اجازه دادن به نفس کشیدن ذهن شما باشد. تلفن خود را خاموش کنید (یا حداقل همه برنامه های شبکه های اجتماعی خود را مکث کنید) ، به پیاده روی های طولانی و دوست داشتنی بروید ، بازی های رومیزی و پازل انجام دهید و از زمان استفاده کنید تا در نهایت در آن دسته از کتاب های کنار تخت خواب خود یک دانه بزنید.

تخم های زیبایی برای عید پاک که می خواهیم این بهار را از LookFantastic ، Glossybox و موارد دیگر به دست آوریم

خودتان را به یک تخم مرغ عید پاک زیبایی بدهید

تقویم های ظهور زیبایی فقط مخصوص کریسمس نیست. صنعت زیبایی با تخم مرغ های عید پاک پر از محصولات زیبایی ، هم اکنون به بازار عید پاک گسترش یافته است. امسال ، گزینه های عالی وجود دارد. ما تخم مرغ 65 پوندی LookFantastic (پر از محصول با ارزش 220 پوند!) و تخم مرغ خنک Glossybox از 20 پوند شروع می کنیم و حاوی محصولات مارک های فرقه ای مانند Nars و Laura Mercier است. چهره شما هرگز بهتر به نظر نرسیده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>