چگونه مرزهایی را برای زمان خود تعیین کنید که دیگران به آن احترام بگذارند

[ad_1]

در حالی که زندگی آرام آرام به حالت عادی برمی گردد و تابستان مانند اینکه رسماً اینجا است ، به نظر می رسد بسیاری از ما فرسودگی شغلی پس از قفل شدن را تجربه می کنیم.

ما در حال قرار ملاقات درمورد قرار ملاقات ها و دیدارهای مفرط هستیم و با احساس تعهد بیش از حد و فشار برای شاد نگه داشتن همه مشکل داریم. بنابراین چگونه واقعاً می توانیم زمان خود را بهتر مدیریت کنیم و مرزهایی را تعیین کنیم که مردم واقعاً به آنها احترام می گذارند؟

جودی راجرز ، مشاور رفتار انسان ، بنیانگذار Symbia و نویسنده کتاب لبه پنهان: چرا تناسب اندام تنها مزیتی است که در تجارت مهم است.

در اینجا ، او نکات خود را برای محافظت از گرانترین کالای شما – وقت شما – به اشتراک می گذارد.

برچسب بزن

هر هفته دو ساعت را با خود در تقویم خود مسدود کنید و از یک پروژه یا عنوان رویداد منحصر به فرد استفاده کنید. از این زمان برای تفکر عمیق یا کارهای متمرکز استفاده کنید. حتی می توانید با همین عنوان پروژه منحصر به فرد ، کارگاه های آموزشی و جلسات طوفان فکری را با خود تنظیم کنید.

اگر عنوان جلسه را “زمان تمرکز” قرار دهید ، تضمین کنید این اولین چیزی است که در دفتر خاطرات خود حذف یا برنامه ریزی می کنید.

بازتاب

اگر می بینید از موقعیت یا شخصی دور می شوید و از برنامه ریزی آن جلسه پشیمان هستید ، سردبیر بی رحمانه جلسات ، مشاغل و “قهوه های سریع” باشید. درس خود را بیاموزید و به جلسات یا روابطی که شما را خسته می کند بله نگویید. تأمل در تاریخ های نامناسب مهم است تا اشتباهات را تکرار نکنید.

منطقه بدون قضاوت

وقتی برای تناسب اندام خود وقت می گذارید احساس بدی نداشته باشید. در میکرو ممکن است احساس راحتی کند اما در ماکرو حرکت درستی انجام می دهید. در حقیقت ، تحقیقات نشان می دهد که خلاقیت و عملکردهای حل مسئله مغز در هنگام بیکار بودن در بالاترین بهره وری قرار دارند. استراحت و شارژ مجدد واقعاً ارزشمند و مثر است. این سزاوار وقت شماست.

فرآیند ثروت سازی 3 مرحله ای که شما * باید بدانید تا مغز خود را دوباره آموزش دهید تا ثروتمندتر شود (بله ، واقعاً)

ارتباطات جلو

نه گفتن اغلب ناراحت کننده و ترسناک است. فارغ از اینکه مورد قضاوت قرار بگیریم یا به عنوان بازیکن تیم دیده نشویم ، قرار گرفتن در چرخه “بله” آسان است.

با انجام مکالمات بهتر از قبل چرخه را بشکنید. از س questionsالات روشن کننده استفاده کنید تا درک واقعی نیازهای شخص کنید. “اگر این کار سریع را برای شما انجام دهم ، تقریباً 3 ساعت طول می کشد – آیا هنوز هم برای انجام آن به من احتیاج دارید؟”

ممکن است س Theال کننده در این سناریو متوجه نشود که کار در واقع پیچیده است بنابراین شما واجد شرایط و برقراری ارتباط هستید. آفرین. راه حلی پیدا کنید که نیازهای آنها را برآورده کند اما به معنای فدای تمرکز نیست. عباراتی مانند “هنوز نه” ، “من نیستم” یا “نه به این روش” را امتحان کنید.

خودتان را برون سپاری کنید

شما لازم نیست که همه چیز همه مردم باشید. کاملاً قابل قبول است که در زمینه آماده سازی غذا ، نظافت منزل و هر چیز دیگری که وقت شما را در انحصار خود دارد کمک بگیرید.
ننگ و صدای کوچکی که در سر شما وجود دارد و می گوید شما تنها کسی هستید که می توانید این کار را انجام دهید ، نادیده بگیرید.

برای پوست پوستی گربه یا تهیه یک شام یک میلیون روش وجود دارد. در مورد کارهایی که زمان بیشتری را می توان صرف کرد ، کمک بگیرید. اجازه استخدام پرستار بچه ، آشپز ، خانواده ، باغبان … اعطا شده است!

بیش از یک سال که WFH را سپری کرده است ما را مبتلا به سندرم جعل کننده “بازگشت به دفتر” کرده است – در اینجا نحوه مبارزه با خودباوری است

کلمات خود را عاقلانه انتخاب کنید

شما به مردم می آموزید که چگونه با وقت خود رفتار کنند. گفتن جملاتی مانند “من تمرین خود را حرکت نخواهم داد” یا “امروز دخترم اولویت من است” این حالت را غیر قابل مذاکره برای شما می کند که احترام می طلبد.

این تغییر لحن همچنین به یک عادت سالم تبدیل خواهد شد که به شما یادآوری می کند وقتی صحبت از محافظت از وقتتان می شود با اطمینان و صداقت صحبت کنید.

عادت های قدیمی را بشکنید

شما چندین بار وسوسه خواهید شد که “بله” بگویید. در لحظه ، احساس خواهید کرد که وقت شما حلقه مهم ارتباط بین موفقیت و شکست یا خوشبختی و ناامیدی است.

این همان پیرمرد با عادت های بد است و او برگ جدیدی را برگردانده است. مرز جدیدی که می دانید محافظت از وقت شما به معنای محافظت از سلامتی شما و اطرافیان است.

قانون 15 دقیقه ای را دنبال کنید

بین هر تماس یا تعامل 15 دقیقه برنامه ریزی کنید. به شما این امکان را می دهد تا زمانی را برای نفس کشیدن ، پر کردن یک سیب در دهان خود ، انجام یک کار یا ارسال سریع متن ارسال کنید. بازگشت به پشت اجازه استراحت در حمام ، غذا یا زمان حمل و نقل را نمی دهد. شما نمی توانید مانند آن زندگی کنید بنابراین وقتی وقت خود را تعیین می کنید وانمود نکنید که می توانید.

شما به مردم نحوه رفتار و وقت خود را می آموزید. خود را در اولویت قرار دهید ، واقع بینانه برنامه ریزی کنید و وقتی صحبت از تقویم و در دسترس بودن است ، با قاطعیت صحبت کنید.

نکته پاداش: اطمینان حاصل کنید که هر دعوت از مهمانی تولد بچه ها را که در کوله پشتی مدرسه به خانه می آیند ، سریعاً رهگیری کرده و آنها را بلافاصله قبل از دیدن فرزندتان ببندید. به هر حال ، شما یک استاد “نه” و یک جنگجوی ساعت هستید. زندانی نکنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>