چگونه موهای ویکی مک کلور را بدست آوریم: آرایشگر دقیقاً توضیح می دهد که چه چیزی را بخواهید؟

[ad_1]

با بازگشت Line of Duty (سرانجام) به صفحه نمایش ، دو س questionsال اصلی داریم: چه کسی “H” چهارم است و چه زود می توان موهای شیک ویکی مک کلور (یعنی DI Kate Flemming) را برای خود تکرار کرد؟

طولانی تر و نرمتر از فصل گذشته ، فصل 6 ویکی دارای یک قسمت جانبی عمیق است (متاسفم ، ژنرال Z) ، یک رفت و برگشت چشمگیر است و با برجسته های گرم مسی فلفل خورده است.

صاحبان موی سر ، جنرال Z دارای پارتیشن های جانبی # لغو شده است

به نظر می رسد که ما تنها کسانی نیستیم که قفل های ویکی را هوس می کنیم ، طرفداران Line of Duty ادعا می کنند که این بازیگر “بهترین موهای تلویزیون” را دارد.

کاربر توییتر جنی نوشت ، “موهای @ Vicky_McClure ستاره واقعی نمایش است.” در حالی که Ribeacá گفت: “موهای STUN ویکی مک کلور باعث شده من بخواهم دوباره همه چیز را از بین ببرم.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بنابراین چگونه می توانیم مقداری از آن اقدام کوتاه را برای خود بدست آوریم؟ دیلن بریتین ، که اکنون جوایز آرایشگری انگلیس است ، “بهار / تابستان هنگامی که همه ما می خواهیم موهای خود را از صورت خود بپوشانیم و می خواهیم از برخی از وزن موهای خود خلاص شویم ،” کوتاه تر و کوتاه تر مدل موهای محبوب بهار / تابستان ‘آرایشگر سال اسکاتلندی ، می گوید شکوه.

“این برش ها بسیار کم تر نگهداری می شوند و برای کسانی که آرایش کم و بدون” من مانند این مو بیدار شدم “بسیار مناسب هستند.”

دیلن اضافه می کند که کلید این برش کوتاه و بالای گوش بودن آن (a la Vicky) است زیرا به شما امکان می دهد مسیر پرواز نداشته باشید و این بدان معناست که شما به ندرت به استفاده از ابزار گرم (win) نیاز خواهید داشت.

دیلن ادامه می دهد: “در عوض ، شما می توانید موهای خود را به سادگی با افزودن مقداری محصول حالت دهنده برای بافت بیشتر و تقویت حرکت طبیعی موها حالت دهید.”

“اگر دوست دارید ظاهری آراسته و صیقلی مانند ویکی داشته باشید یا اگر می خواهید روند مطلوبی داشته باشد ، از محصولاتی مانند پوماد و سرم بسیار مناسب استفاده می شود ، اسپری های بافت مانند اسپری های نمکی یا موس برای افزودن بافت و مو را ساییده. “

ریشه های سایه: رنگ موی محافظت شده توسط مارگوت رابی که اینستاگرام را به خود اختصاص داده است

سفیر انگلیس Schwarzkopf خاطرنشان می کند که جدا شدن پهلو ویکی به شما کمک می کند تا قد و حجم را به قفل های خود اضافه کنید و اگر می خواهید از وسایل گرم شونده استفاده کنید ، سشوار نیز می تواند به دستیابی به این حجم کمک کند.

با این حال ، به محض باز شدن در ماه آینده به آرایشگاه خود ، خوب است که بررسی کنید آیا این محصول متناسب با فرم صورت شما است.

“این یک ظاهر عالی برای کسانی است که شکل بیضی شکل صورت مانند ویکی دارند ، با این حال ، برای کسانی که دارای فرم صورت گردتر هستند ممکن است توجه بیشتری را به گردی صورت جلب کند و در عوض ، شما ممکن است بخواهید یک حاشیه کناری نرم را به جای عمیق استفاده کنید فراق کنار برای کمک به نرم شدن صورت و ظاهر شما را برای شما چاپلوس تر جلوه می دهد. ”

برای کسانی که مایل به غوطه ور شدن هستند ، دیلن توصیه می کند از آرایشگر خود یک ظاهر جدا شده و عمیق جدا کنید. احتمالاً بهترین کار این است که از ویکی نیز تصویری بگیرید تا آنها بدانند دقیقاً دنبال چه چیزی هستید.

دیلن اضافه می کند: “مطمئن شوید که همچنین درباره تعمیر و نگهداری این برش با آرایشگر خود صحبت کنید و اینکه هر چند وقت یکبار به سالن مراجعه می کنید تا طول برش به بهترین شکل ممکن انجام شود.”

آیا ‘ویکی’ جدید ‘ریچل’ است؟ شاید نه اما ما هنوز عاشق این نگاه هستیم.

بهترین آرایشگاه های لندن برای ترمیم پس از قفل کردن

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>