چگونه می توانید در حال حاضر به هند کمک کنید

[ad_1]

هند در حال حاضر با بحران انسانی روبرو است. کشوری که 1.36 میلیارد نفر از آن به عنوان وطن یاد می کنند ، طی ماه گذشته شاهد افزایش ناگهانی موارد Covid-19 بوده است که فقط در روز دوشنبه 323،023 مورد جدید ثبت شده است.

با ادامه حملات نژادپرستانه و احساسات نفرت انگیز جامعه آسیایی ، ضروری است که ما عادی سازی نژادپرستی را به هر شکل متوقف کنیم

در حال حاضر 17.6 میلیون مورد ثبت شده و 198000 مورد مرگ ناشی از ویروس مشاهده شده است که بیشتر به دلیل ICU های بیش از حد شایع است ، جایی که بیماران روگردان شده اند و کمبود منابع اکسیژن است. تصور می شود ارقام مورد و مرگ بسیار بیشتر از آنچه ثبت شده است.

انگلیس از جمله کشورهایی است که شروع به ارسال دستگاه های تهویه و دستگاه های متمرکز کننده اکسیژن به کشورهای آسیایی کرده است ، همچنین انتظار می رود اعضای اتحادیه اروپا ارسال اکسیژن را نیز آغاز کنند. ایالات متحده ممنوعیت ارسال مواد اولیه به خارج را لغو کرده است تا هند بتواند بیشتر از واکسن AstraZeneca استفاده کند.


مخازن اکسیژن در هند کمبود دارند

گتی ایماژ

در حالی که دولت ها برای کمک به ملت نیازمند آنچه می توانند انجام می دهند ، مواردی وجود دارد که شما می توانید برای کمک به آنها نیز کمک کنید ، مانند کمک به موسسات خیریه ، انتشار این خبر در شبکه های اجتماعی و حمایت از جمع آوری کمک های شخصی. آنچه شما می توانید انجام دهید را در زیر لیست می کنیم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

هندوستان بده

در Give India می توانید از مأموریت های خاص خیریه حمایت کنید ، از جمله کمک به منظور افزایش اکسیژن رسانی ، کمک مالی برای غذا برای خانواده های نیازمند و اهدای پول برای محصولات بهداشتی برای زنان جوان.

در اینجا اهدا کنید

اقدام امدادی

Action Aid از بودجه ای برای توزیع کیت های ایمنی و بهداشتی در جوامع اطراف هند استفاده می کند. همچنین میز کمک هایی را برای ارائه اطلاعات و همچنین انتقال مستقیم پول به افراد نیازمند به مواد غذایی و بهداشتی احداث کرده است. همچنین اردوگاه های آزمایش و واکسیناسیون برای اطمینان از پوشش گسترده و تماس با مهاجران در مناطق روستایی و شهری برای اطمینان از عدم چشم پوشی از آنها ترتیب داده شده است.

در اینجا اهدا کنید

این محدوده جدید مراقبت از دوره با هدف ترویج فراگیری دوره در جامعه ترانس و غیر باینری انجام می شود ، و کمپین بسیار توانمند است

WaterAid

WaterAid می گوید 98 میلیون نفر در هند هنوز بدون منبع آب تمیز زندگی می کنند. در طی همه گیری ، از دولت هند برای ادغام آب ، توالت و بهداشت در استراتژی های بهداشت ، تغذیه و فاجعه حمایت کرده است.

در اینجا اهدا کنید


مردی برای Covid آزمایش می شود

گتی ایماژ

همانطور که Gal-dem گزارش می دهد ، هندی ها از توییتر درخواست کمک در جستجوی مخازن اکسیژن ، پلاسما و تخت های بیمارستانی را کرده اند. آنها به بازتوییت نیاز دارند تا پیام های آنها به خوراک افراد مناسب برود که می تواند به آنها اطلاعات بدهد.

به اشتراک گذاشتن دانش یکی از مهمترین ابزارهایی است که ما در اختیار داریم و برای کسانی که چرخه خبر ندارند ، ممکن است آنها از بحران در هند اطلاع نداشته باشند. بنابراین به اشتراک گذاشتن این داستان ها در فیدهای شبکه های اجتماعی شما می تواند به انتقال کلمه کمک کند تا افراد بیشتری بتوانند اقدامی انجام دهند.


تعداد کشته شدگان به این معنی است که اجساد با سرعت بالایی در حال سوختن هستند

گتی ایماژ

از ابتکارات خاص سرمایه گذاری جمعی حمایت کنید

به گفته TIME ، فعالان یک Google Doc تهیه کرده اند که شامل لیست طولانی از ابتکارات تأمین سرمایه گسترده برای خانواده های نیازمند و جوامع اقلیت است. اگر دوست دارید می توانید در لیست پیمایش کنید و به جای یک موسسه خیریه کمک مالی کنید زیرا بودجه به شخص یا افراد خاصی می رسد.

دارنلا فریزیر ، نوجوان فیلمبردار مرگ جورج فلوید ، در دادگاه قتل درک شووین شهادت داد. این چیزی است که او گفت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>