چگونه می توان با هفته مد لندن درگیر شد در فوریه 2021

[ad_1]

این نخبه ترین رویداد صنعت مد است. هفته مد لندن از مدت ها قبل صنعتی با ویترین روبرو بوده است که در آن رسانه های جهان ، بهترین خریداران از فروشگاه های بین المللی و چهره های مشهور گرد هم می آیند تا خارق العاده ترین خلاقیت های فصل آینده را مرور کنند. این جایی است که روندها متولد می شوند و دسته بعدی باید تصمیم بگیرند. اگرچه ، این باید بخواند بود… در حالی که هفته مد لندن هنوز زنده و لگد زدن است و از جمعه شروع می شود ، تا سه شنبه ادامه دارد ، این بار تنها گردهمایی آنلاین خواهد بود. به جای نمایش های بلیطی ، شما باید درخواست دعوت کنید (و برای دریافت مجدد آنقدر مهم باشید) هر کسی می تواند نمایش ها را از مرکز LFW به صورت آنلاین تماشا کند.

17 بهترین کیف متقاطع از طراحان مورد علاقه ما برای اجازه شما بدون دست

Covid-19 طی دوازده ماه گذشته یک نیروی غم انگیز بوده است اما تأثیر مثبتی نیز بر جای گذاشته است. زمان اجباری جداگانه خلاقیت را به مرزهای خود سوق داده است و در حالی که ما نمی توانیم شخصاً دور هم جمع شویم و بر نیمکت های سخت گونه گونه-به-بوم-گونه بنشینیم ، رویکرد برابری طلبانه جدید هفته مد به این معنی است که سبک جدید فصل برای همه قابل مشاهده است و همین الان خرید کن مدت ها قبل از همه گیری ، مشخص شد که مصرف کنندگان حوصله شش ماه منتظر رسیدن چیزی را که در بتونه (یا در Insta) دیده اند به مغازه ها می رسند و برای خرید در دسترس هستند.


بزرگترین نمایشهایی که برای شرکت در آنها برگزار می شود – و آنهایی که دارای ستارگان اول صف و مأمورهای راهپیمایی فوق العاده مدل هستند – همیشه شامل باربری و ویکتوریا بکهام بودند. برای مجموعه های پاییز / زمستان 2021 که از جمعه می آید ، این کاملاً تغییر کرده است. تمام برچسب ها اکنون به نمایش دیجیتال متمرکز شده اند … چه این یک نمایش بتونه سنتی است ، بدون مخاطب. ضبط یک فیلم به سبک فیلم ؛ ایجاد یک کارتون یا انتشار یک عکس هنوز هم در lookbook. غوغای مخاطبان زنده از بین رفته است اما طرفداران واقعی مد هنوز از دیدن جدیدترین مجموعه ها بسیار هیجان زده هستند. به طور خاص ، ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم که پرین ، سیمون روچا و روکساندا چه چیزی را نشان می دهند.

از آنجایی که ما از catwalk به catwalk IRL کار نخواهیم کرد ، زمان بیشتری نیز برای فکر کردن در مورد آینده مد وجود دارد. ابتکار مثبت مد در حال بحث در مورد موضوعاتی از جمله تنوع ، وضوح زنجیره های تأمین ، اخلاق ، پایداری و مسئولیت پذیری با نام هایی از جمله Marques’Almeida ، Ahluwalia و Bethany Williams است که تجربیات ، افکار و روحیه های الهام بخش خود را به اشتراک می گذارند.


حتی می توانید مجموعه ها را از طریق برگه هر طراح در صفحه اصلی خریداری کنید. اگر کمی برای تازه سازی کمد لباس در بازار هستید ، همانطور که ما به بهار می رویم (این قول می دهد ، قول بده!) هر یک از طراحان مستقل ارائه شده ، دریافت کننده ارزش پول نقد سخت شما است.

و از آنجا که مد با لباسی که می پوشید به پایان نمی رسد ، از صفحه Sounds برای لیست های پخش منظم و برنامه پادکست ها بازدید کنید که حتی مواد گوش دادن شما را نیز کاملاً مرسوم می کند. ما شما را از مبل هایمان خواهیم دید …


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>