چگونه می توان بدون حمله به پلیس ، از حمله جنسی حمایت کرد

[ad_1]

دانستن اینکه به چه کسی باید متوسل شوید یا اینکه پس از حمله جنسی چه کاری می توانید انجام دهید ممکن است دشوار باشد. به طرز حیرت انگیزی ، تحقیقات انجام شده توسط UN Women UK نشان داد که 97٪ زنان جوان مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته اند و 96٪ دیگر این حوادث را گزارش نکرده اند ، زیرا اعتقاد دارند که این امر هیچ تغییری ایجاد نمی کند. نکته کلیدی که باید بخاطر بسپارید این است که شما می توانید در صورت عدم مراجعه به پلیس در صورت عدم مراجعه به پلیس ، از پشتیبانی و کمک برخوردار شوید.

سیمون گاسدن ، مدیر عملیات در STARS Dorset (خدمات بازیابی آسیب های جنسی) ، یک موسسه خیریه که از افراد در هر سنی از هر جنس که هر نوع خشونت جنسی را در هر مرحله از زندگی خود تجربه کرده اند ، پشتیبانی رایگان ارائه می دهد ، توضیح می دهد که بسیاری از موارد پیچیده دلایلی که ممکن است کسی تمایل نداشته باشد به پلیس گزارش دهد.

وی به GLAMOR گفت: “نگرش های جامعه در مورد سرزنش قربانیان به این معنی است كه بازماندگان ضربه های جنسی ، شرم و خود سرزنشی زیادی را نسبت به آنچه برای آنها اتفاق افتاده ، تحمل می كنند.” “آنها ممکن است به پلیس گزارش ندهند زیرا از نحوه قضاوت دیگران می ترسند. آنها ممکن است از اعضای خانواده محافظت کنند یا از نحوه درک دوستان یا همکاران کار از آنها بترسند. دیگران با محکومیت کم یا داستانهای منفی در مورد نحوه برخورد با بازماندگان در سیستم عدالت کیفری. با کمتر از 6٪ از تجاوزهای جنسی که به یک محکومیت ختم می شود ، درک این مسئله آسان است که چرا کسی تصمیم می گیرد که گزارش ندهد خصوصاً وقتی که قبلاً با یک آسیب روبرو شده باشد. “

چرا مرگ سارا اورارد باعث آزار بسیاری از زنان شده است

با این وجود بازماندگان می توانند در هر زمان از زندگی خود به پشتیبانی دسترسی پیدا کنند بدون توجه به زمان بروز این آسیب و بسیاری از سایمون ها بزرگسالانی هستند که به دنبال پشتیبانی از اتفاقی هستند که در کودکی رخ داده است. “برای فرد ، ممکن است آسیب هنوز بسیار احساس شده باشد و ما با مردم کار می کنیم تا به آنها در پردازش آنچه اتفاق افتاده کمک کنیم. دیگران ممکن است احساس کنند که زودتر می توانند از آنها حمایت کنند. همه متفاوت هستند و ما سعی می کنیم مشتری را در جایی که در آن هستند ملاقات کنیم سفر.”

در اینجا 5 سرویس برای بازماندگان ارائه شده است:

خطوط راهنما یا چت های زنده مجازی

کارمندان شنوندگان آموزش دیده خط تلفن هستند که در آنجا نیستند تا به شما مشاوره دهند بلکه فقط به شما گوش می دهند و به شما کمک می کنند افکار خود را کشف کنید. می توانید هر چند بار که نیاز دارید تماس بگیرید و حتی درباره آنچه برای شما اتفاق افتاده بحث نکنید. می توانید در سکوت بنشینید یا فقط احساسات را آزاد کنید. شنوندگان خط راهنما بدون قضاوت عمل می کنند و هرگز شما را وادار نمی کنند کاری را که نمی خواهید انجام دهید. به عنوان شنوندگان ، آنها می توانند شما را به سمت درمان یا خدمات دیگری راهنمایی کنند که می تواند در سفر بهبودی شما کمک کند. لیست کامل را در انتهای این مقاله مشاهده کنید.

پرونده سارا اورارد به زنان یادآوری کرده است که ما نه تنها در معرض خشونت از سوی مردان نیستیم ، بلکه ما نیز مقصر آن هستیم

گروههای پشتیبانی

بعضی اوقات کار کردن در اثر ضربه به صورت گروهی می تواند پاداش آور باشد زیرا شما تشخیص می دهید که تنها نیستید. افرادی هستند که می توانند با این شرایط با شما همدلی کنند و از شما حمایت کنند. بسیاری از اوقات ، صحبت با دوستان و خانواده ممکن است چالش برانگیز باشد و حتی اگر قادر به صحبت با آنها باشید ، ممکن است آنها نتوانند با احساسی که دارید شناسایی کنند. مزیت تنظیمات گروهی این است که شما می توانید از مزایای درمانی و ایجاد یک شبکه پشتیبانی در اطراف خود بهره مند شوید. Survivors Trust لیستی دقیق از گروههای پشتیبانی در نزدیکی شما دارد.

مشاوره

مشاوره آگاهانه یک به یک با یک درمانگر با شما همکاری می کند تا با آنچه اتفاق افتاده است کنار بیایید ، رفتارها را در یک فضای امن و محرمانه بررسی و برطرف کنید.

مشاوران مستقل خشونت جنسی (ISVA)

برای بازماندگان سو abuse استفاده جنسی و تجاوز جنسی که به پلیس گزارش داده اند و یا در حال بررسی گزارش هستند ، از نظر عملی و احساسی تهیه کنید. آنها می توانند به شما کمک کنند تا آگاهانه تصمیم بگیرید و اطمینان خاصی را برای هر بازمانده ارائه دهید. بیشتر در مورد پیدا کردن یکی از آنها در Survivors UK بخوانید.

مراکز ارجاع جنسی (SARC)

خدمات پزشکی و پزشکی قانونی ویژه رایگان در آنجا برای هرکسی که مورد تجاوز جنسی یا تجاوز جنسی قرار گرفته باشد. آنها یک فضای خصوصی برای مصاحبه و معاینات پزشکی قانونی و برخی مراکز خدمات مشاوره ای بهداشت جنسی را ارائه می دهند. این خدمات بدون توجه به اینکه ترجیح می دهند تخلف را به پلیس گزارش دهند یا خیر ، برای بازماندگان آزاد است. SARC ها به صورت 24 ساعته کار می کنند و توسط پرستاران پزشکی قانونی و کارگران بحران کار می کنند ، که برای پاسخگویی به هر دو حادثه گزارش شده توسط پلیس و مراجعه به خودشان فراخوانده می شوند. اطلاعات بیشتر را در Rape Crisis پیدا کنید.

نحوه انتخاب بهترین خدمات برای شما مناسب است

سایمون می گوید مهمترین اقدام این است که به سادگی اولین تماس تلفنی را برقرار کنیم. “من فکر نمی کنم مشتریان خودشان نگران بیش از حد نوع خدمات مورد نیاز خود باشند. اولین قدم این است که با سازمان محلی آنها تماس بگیرید و بفهمید چه پشتیبانی در دسترس است و چه چیزی مناسب آنها است. آنها با حرفه ای های باتجربه صحبت می کنند که می توانند آنها را راهنمایی کنند که چه خدماتی برای آنها مناسب تر است “، او توضیح می دهد.

“ما می فهمیم که جستجوی کمک چقدر می تواند دلهره آور باشد. من می خواهم که بازماندگان بدانند که آنها مقصر این صدمه نیستند. تنها کسی که مقصر است عامل این عمل است و به عنوان یک بازمانده آنها مستحق حمایت برای پردازش آسیب هستند. STARS Dorset و موارد دیگر سازمانها پشتیبانی محرمانه و بدون قضاوت را ارائه می دهند. “

این پست در توییتر س asksال می کند که چگونه مردان می توانند در پی ناپدید شدن سارا اورارد به زنان کمک کنند تا احساس امنیت کنند ، و پاسخ ها برای مردان در همه جا باید بخوانند

SARC محلی خود را از طریق NHS پیدا کنید

مراکز محلی تجاوز و ارجاع جنسی خود را از طریق NHS پیدا کنید

بحران تجاوز جنسی
خط راهنمای ملی رایگان:
0808 802 9999 – باز (12-2.30 و 7-9.30)
چت زنده در دسترس است

پشتیبانی از قربانیان
خط پشتیبانی:
خط راهنمای ملی رایگان:
08 08 16 89 111 (24 ساعت در روز)
چت زنده در دسترس است
تجاوز جنسی و تجاوز جنسی

Survivors اعتماد می کنند
خط راهنمای ملی رایگان:
0808 801 0818
دوشنبه – جمعه 10 صبح – 8:30 شب
شنبه 10 صبح – 12:30 بعد از ظهر ، 1:30 بعد از ظهر – 4:30 بعد از ظهر و 6 بعد از ظهر – 8:30 بعد از ظهر
خورشید 1:30 بعد از ظهر – 4:30 بعد از ظهر و 6 بعد از ظهر – 8:30 بعد از ظهر
پاسخ 24 ساعته

Survivors UK – پشتیبانی از تجاوز جنسی و سوuse استفاده جنسی
چت آنلاین زنده
چت از طریق متن در – 020 3322 1860
از طریق WhatsApp در – 074 9181 6064 گپ بزنید

Galop – پشتیبانی از بازماندگان LGBT
خدمات پشتیبانی و پشتیبانی مشمول خشونت جنسی
020 7704 2040
(بخواهید با کسی از خدمات پشتیبانی خشونت جنسی صحبت کنید)
E: [email protected]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>