چگونه می توان درآمد خود را طبق نظر یک متخصص ثروت رشد داد

[ad_1]

دوست من جسیکا هنوز هم آن دستبند زیبایی را که در آستانه سیزدهمین سالگرد تولد خود به خاطر میتزاوی خفاش یا مراسم روی سن آمدن یهودیان به دست آورده به خاطر می آورد. چند سال بعد ، پدرشان برای هدیه میتزاوه برادرش ، یک حساب سرمایه گذاری برای او باز کرد و شروع به آموزش نحوه سرمایه گذاری به او کرد تا بتواند روزی به اندازه کافی برای تأمین هزینه خانواده کمک کند.

نه او و نه والدینش هرگز تصور نمی کردند که 27 سال بعد ، جسیکا – که در 39 سالگی مادر تنها شد – کسی است که یک خانواده را پشتیبانی می کند و به تنهایی. در حالی که دستبند او در یک کشو گرد و غبار جمع می کرد ، رشد حساب سرمایه گذاری برادرش همچنان ادامه داشت. با گذشت زمان مقدار آن به طور تصاعدی افزایش یافت. وی اخیراً به من گفت: “من می توانستم از آن حساب سرمایه گذاری استفاده كنم.”

به طور کلی ، زنان هنوز تمایل به سرمایه گذاری کمتر و دیرتر از مردان دارند ، به این معنی که ما می توانیم بسیاری از مزایای اجازه دادن به رشد پول ما را به مرور از دست بدهیم و در نهایت به طور قابل توجهی ثروت کمتری نسبت به مردان تا زمان بازنشستگی داشته باشیم. مطالعه ای توسط موسسه بیمه Chartered نشان داد که در سن 60 تا 64 سالگی ، زنان در انگلیس به طور متوسط ​​از حقوق بازنشستگی 35700 پوند برخوردار هستند – به طور متوسط ​​فقط 25 درصد از مبلغی که مردان در اختیار دارند.

هک بودجه نهایی با حمایت متخصص برای هر نوع هزینه کننده

تقریباً همه می توانند از سرمایه گذاری سود ببرند. و همین که عادت کردید مرتباً این کار را انجام دهید ، می توانید با هر فیش حقوقی ثروت خود را افزایش دهید.

اما زنان غالباً ترغیب نمی شوند که خود را ثروت آفرین بدانند ، یا به آنها آموزش داده نمی شود یا آنها را تشویق می كنیم كه برای خود سرمایه گذاری كنند – حداقل اینكه خارج از شركت در حساب بازنشستگی شركت نباشد. (و حتی در این صورت ، ما احتمالاً كمتر از همكاران مرد كمك خواهیم كرد.) همچنین به ما پیغام داده نمی شود كه ساختن ثروت خود چقدر از اهمیت حیاتی و توانمندی برخوردار است.

از هر پنج زن فقط یک نفر در انگلیس سرمایه گذاری می کند ، در حالی که این از هر 3 مرد یک است. بر اساس مطالعه شرکت تحقیقاتی Kantar TNS ، ارزش سرمایه گذاری های انجام شده توسط زنان بین 21 تا 53 سال حدود نیمی از مردان در همان گروه سنی بود.

و به نظر نمی رسد با ورود زنان جوان به نیروی کار ، این شکاف در حال بهبود باشد. همان تحلیل نشان داد که 40 هزار نفر از زنان هزاره کمتر در خارج از برنامه بازنشستگی کارفرما در مقایسه با مردان همسن خود سرمایه گذاری می کنند.

در گذشته معمولاً مردان بیشترین درآمد و سرمایه گذاری را برای خانوار انجام می دادند در حالی که زنان بودجه خانوار را اداره می کردند. در حالی که این تغییر می کند ، نظرسنجی ها نشان داده است که والدین هنوز بیشتر صحبت می کنند تا با پسران خود در مورد تعیین اعتبار و اهداف مالی صحبت کنند. یک بررسی نشان داد که والدین به احتمال زیاد به دختران خود می آموزند که چگونه هزینه و بودجه خود را پیگیری کنند و به پسران خود در مورد ایجاد اعتبار و سرمایه گذاری برای ایجاد ثروت آموزش دهند.

اینها بهترین برنامه های بودجه برای کمک به شما در صرفه جویی در هزینه RN هستند

حتی رسانه های ایجاد شده توسط و برای زنان تمایل دارند که این زمینه های منسوخ مربوط به بودجه بندی در مقابل سرمایه گذاری را تقویت کنند. آن بودن ، مدیرعامل بانک استارلینگ ، چند سال پیش یک تحقیق زبانی را در مورد 300 مقاله مرتبط با پول سفارش داد. وی دریافت که 90 درصد از کسانی که زنان را هدف قرار می دهند ، هزینه کمتری را توصیه می کنند ، در حالی که بیشتر مردان به سرمایه گذاری و ایجاد ثروت تمرکز دارند.

بنابراین جای تعجب نیست که اگرچه تحقیقات نشان می دهد زنان هنگام انجام وظایف مالی مانند پرداخت قبض و بودجه ، تقریباً به همان اندازه مردان اعتماد به نفس دارند ، اما مردان همچنان در مورد دانش سرمایه گذاری خود اطمینان بیشتری دارند و بیشتر در سهام سرمایه گذاری می کنند. فقط حدود 13 درصد از زنان در انگلیس می گویند که “دانش خوبی” در مورد سرمایه گذاری و بازار سهام دارند و از هر سه نفر کمتر از یک نفر می گویند که با سرمایه گذاری در پول خود راحت هستند.

نتیجه این است که بسیاری از زنان در نهایت منتظرند پول خود را با سرمایه گذاری در سهام و اوراق بهادار به کار گیرند. خوشبختانه ، هرگز ، برای آموزش مجدد مغز شما هرگز دیر نیست. و این فرایند با تغییر شکل نگاه شما به هر چک حقوق شروع می شود.

فمینیسم مالی: در اینجا چگونگی توانمند سازی زنان برای استفاده از ثروت خود برای ساختن دنیای بهتر توضیح داده شده است

روند تولید ثروت 3 مرحله ای

غالباً از خود می پرسیم که توانایی پرداخت حقوق خود را داریم. اما ما همچنین باید به این فکر کنیم که چگونه برای رشد پول خود از هر چک حقوقی استفاده کنیم تا بتوانیم ثروت آفرینی را شروع کنیم تا اطمینان حاصل شود که از پس هزینه های همه زندگی خود بر می آییم. در اینجا نحوه است.

مرحله 1: اطمینان حاصل کنید که در هر زمان بیشترین حقوق را دریافت می کنید.

این بدان معنی است که به طور منظم ارزش بازار خود را بررسی می کنید – به دنبال این هستید که ببینید افراد دیگر در مشاغل مشابه در منطقه و صنعت شما چه کاری انجام می دهند – و اطمینان حاصل کنید که حقوق شما بالا می رود. این همچنین به معنای حمایت از نظر مالی برای خودتان است. پیگیری و کمی کردن ارزشی که در طول سال برای کارفرمای خود به ارمغان می آورید ، می تواند به شما کمک کند تا پرونده را برای افزایش یا ارتقا سطح خود بسازید. همچنین در نظر بگیرید که آیا مسئولیت های شما از زمان ورود به این نقش تکامل یافته است یا خیر.

مرحله 2: تا می توانید از هر چک پس انداز کنید و سرمایه گذاری کنید.

این اجازه می دهد برخی از پولی که به دست می آورید به تنهایی شروع به کسب درآمد بیشتر کنید. در حالت ایده آل ، شما می خواهید 15 درصد یا بیشتر چک های خود را برای آینده خود اختصاص دهید ، اما می توانید کوچکتر شروع کنید. آنچه مهمترین شروع است. مقداری پول در یک حساب پس انداز با بازده بالا قرار دهید تا در صورت هزینه غیرمنتظره مانند تعمیر ماشین یا خانه یا از دست دادن شغل ، روی آن حساب کنید. بیشتر مشاوران مالی توصیه می کنند که به اندازه کافی بتوانید حداقل سه ماه از هزینه های اساسی را تأمین کنید.

پس از داشتن این پایه مطمئن ، سرمایه گذاری کنید. خرید سهام و اوراق قرضه به پول شما این فرصت را می دهد که با گذشت زمان رشد بیشتری کنید تا واقعاً چرخه پرداخت از حقوق و دستمزد را بشکنید و برای تأمین اهداف آینده شروع به ایجاد ثروت کنید.

این نیازی به این ندارد که شما طرفدار بازار سهام باشید که می تواند سهام مناسب را در زمان مناسب برای سود بردن انتخاب کند.

این را در نظر بگیرید: FTSE 100 که بزرگترین 100 شرکت بورس اوراق بهادار لندن را از طریق سرمایه بازار نشان می دهد ، از زمان تأسیس سالانه به طور متوسط ​​سالانه حدود 7.75 درصد بازده دارد. بازار برخی سال ها بیشتر و برخی دیگر روند صعودی داشته است ، بنابراین لازم به یادآوری است که این متوسط ​​است. اما این بازده متوسط ​​می تواند با گذشت زمان جمع شود. شما نمی توانید مستقیماً روی شاخص سرمایه گذاری کنید ، اما می توانید با سرمایه گذاری در یک صندوق شاخص FTSE 100 در معرض سهام 100 شرکت قرار بگیرید.

حتی اگر کار دیگری انجام ندهید ، سرمایه گذاری در صندوق شاخصی مانند آن می تواند تنوع و متوسط ​​متوسط ​​بازده سالانه را فراهم کند. همچنین می توانید در سهام و وجوه اضافی و همچنین اوراق قرضه سرمایه گذاری کنید تا سبد سهام خود را گسترش دهید.

مرحله 3: آن را به صورت خودکار انجام دهید.

یکی از م mostثرترین روشها برای ایجاد عادت در سرمایه گذاری ، خودکارسازی آن است. این نه تنها قرار دادن بیشترین مقدار ممکن از هر چک در حساب برای بازنشستگی ، بلکه همچنین انتقال مقداری پول به یک حساب سرمایه گذاری برای اهداف میان مدت که در سال ها یا دهه های قبل داشته اید.

داشتن حساب پس انداز برای تأمین اهداف کوتاه مدت و هزینه های غیرمنتظره مهم است. اما هنگامی که این موارد را تحت پوشش قرار دادید ، انتقال مقداری پول به سهام و اوراق قرضه امکان رشد قابل توجه بیشتر پول شما با گذشت زمان را فراهم می کند.

نیازی نیست که با خیلی چیزها شروع کنید. با رشد درآمد شما ، مبلغی که سرمایه گذاری می کنید نیز می تواند رشد کند. مهمترین چیز این است که عادت کنید برخی از حقوق و دستمزد را برای شما کار کنید.

پولی که در پس زمینه زندگی شما رشد می کند ممکن است روزی به شما اجازه دهد یک کار یا خانواده راه اندازی کنید. این می تواند به شما کمک کند تا بتوانید در یک خانه پیش پرداخت کنید یا به دور دنیا سفر کنید. این پول است که به شما گزینه هایی می دهد و به شما کمک می کند تا بتوانید زندگی مورد نظر خود و شاید دیگران را نیز فراهم کنید.

فکر کردن در مورد فیش حقوقی شما متفاوت است – بعنوان سکوی پرتلاش برای تمام تلاشهای شما در زمینه ایجاد ثروت ، و نه فقط پول برای پرداخت صورتحساب ، هزینه ها و خواسته های کوتاه مدت اما ایجاد این تغییر و شروع به کار بیشتر از هر چک برای پس انداز و سرمایه گذاری برای آینده خود ، می تواند ارزش آن را داشته باشد زیرا هر یک از حقوق و دستمزد شما را به آزادی مالی و اهداف آینده شما نزدیک می کند.

اقتباس از “مثل یک نان آور فکر کنید” نوشته جنیفر بارت – از 8.99 پوند ، آمازون.

الان بخرش

18 هک فوق العاده عملی و مورد حمایت متخصص برای کمک به شما در پس انداز پول و کاهش اضطراب مالی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>