چگونه می توان در فازهای ماه زندگی کرد

[ad_1]

در حالی که افراد بیشتری به امید یافتن راهی جامع تر برای زندگی به آسمان روی می آورند ، مزایای همگام سازی با چرخه ماه توسط متخصصان و افراد روحانی تبلیغ شده است.

می توانید ببینید که چرا – اگر فکر می کنید ماه بر ما تأثیر می گذارد ، درک انرژی مرتبط با هر مرحله از ماه تنها می تواند در درک بهتر انرژی ذهنی و جسمی شما کمک کند.

تهیه “تشریفات ماه” می تواند زندگی شما را کاملاً بهبود بخشد ، در اینجا راهنمای نهایی شماست

و بسیاری از ما در برخی ظرفیت ها این کار را انجام می دهیم. چند نفر را می شناسید که نفوذ ماه را کنار بگذارند اما هنوز در یک ماه کامل خرافه هستند؟

این ایده که ماه می تواند بر ما تأثیر بگذارد چیز جدیدی نیست ، بلکه به لطف TikTok و Instagram ، در میان سایر روش های ارتباطی ، نوع جدیدی از حرکت را بدست می آورد.

یک متخصص از سفر SwitchBack می گوید: “بسیاری از ما در حال یادگیری هستیم که هر چقدر با چرخه ماه انسجام بیشتری داشته باشیم ، بهتر می توانیم انرژی های مختلف ایجاد شده را مهار کنیم و از این به نفع خود استفاده کنیم.”

اگر شیفته شما هستید ، در اینجا آنچه باید بدانید آورده شده است.

ماه چگونه بر روحیه و خواب شما گرفته تا سلامتی و پوست تأثیر می گذارد

چرخه ماه چیست و مراحل آن چیست؟

چرخه ماه زمانی است که ماه به دور زمین می چرخد ​​که به طور معمول 29.5 روز طول می کشد. ماه هشت ماه متوالی را نشان می دهد ، زیرا هر ماه در چرخه خود حرکت می کند ، که شامل یک ماه نو و یک ماه کامل است. هر مرحله تأثیر متفاوتی بر احساسات ما دارد ، بنابراین مهم است که هر مرحله را در طول ماه در ذهن داشته باشیم.

ماه نو

ماه نو زمانی است که خورشید و ماه در یک طرف زمین قرار دارند. ماه نو نه تنها یک شروع تازه را نشان می دهد بلکه یک زمان عقب نشینی است – زمانی که می توانید قدرت خود را برای شروع دوباره بازیابی کنید. مضامین معنوی پیرامون ماه جدید آغازهای جدید ، شروعهای تازه و صفحات تمیز است.

“کلید استفاده حداکثر از ماه نو این است که مراقبت از خود را انجام دهید و کمی به خودتان وقت بدهید. این متخصص می گوید ممکن است منفی به نظر برسد اما با پذیرفتن احساس انزوا ، می توانید دوباره با خود ارتباط برقرار کنید.

هلال اپیلاسیون (12 تا 18 مه)

با نزدیک شدن خورشید به ماه نو ، ماه را روشن می کند و هلالی را نشان می دهد ، از این رو هلال موم نامیده می شود.

این هفته نشان دهنده نیت ، امیدها و آرزوها است و این زمانی است که باید شروع به رشد خواسته های خود برای ماه آینده و پی ریزی زمینه های ذهنی کنید.

ماه ربع اول (نوزدهم ماه مه)

سه ماهه اول به راحتی نقطه ای است که ماه به یک چهارم اول می رسد ، یعنی یک هفته بعد از ماه نو. به طور معمول ، در حدود این مرحله از چرخه ، ما تمایل داریم که با تظاهرات خود احساس مقاومت کنیم.

“سه ماهه اول ما را به چالش می کشد زیرا ما معمولاً موانع و موانعی را در برابر اهداف خود مشاهده می کنیم. برای ما مهم است که تصمیم بگیریم و برنامه های عملیاتی ایجاد کنیم تا بتوانیم از موانع عبور کنیم و از آنها عبور کنیم ، “آنها می گویند.

ظهور و توقف غیرقابل توقف جادوگر امروزی و چرا وسواس شما در مورد کریستال ها و تاروت خوانی ، اقدام نهایی فمینیسم است

اپیلاسیون گیبوس (20 مه – 25 مه)

از نظر علمی ، اپیلاسیون گیبوس مرحله منتهی به ماه کامل است. ماه به راحتی دیده می شود که قسمت بزرگی توسط خورشید روشن می شود. به همین ترتیب ، در سه ماهه اول ، در طول اپیلاسیون گیبوس ما باید اهداف خود را دوباره تنظیم ، اصلاح و ویرایش کنیم.

“انسان ها موجوداتی برای راحتی هستند و ترک منطقه راحتی ما چیزی است که می تواند ما را نگران کند. با این حال ، در این مرحله از ماه مهم است که در برابر احساس تغییر مقاومت نکنیم و در عوض باید ذهنیت خود را تنظیم کنیم تا به ما در رسیدن به اهدافمان کمک کند. ”

ماه کامل (26 مه)

ماه کامل هنگامی رخ می دهد که خورشید و ماه در دو طرف زمین قرار داشته باشند ، و این بدان معناست که خورشید ماه را کاملاً روشن می کند. از آنجا که خورشید و ماه نیز در مقابل علائم زودیاک قرار دارند ، این امر باعث ایجاد احساس تنش و ناراحتی می شود ، زیرا ما با تعادل بین دو افراط مبارزه می کنیم.

“احساسات در ماه کامل زیاد است و مهمترین چیزی که باید بخاطر بسپارید این است که در این مرحله غرق نشوید. آنها همچنین توصیه می کنند که مزایای نیت خود را که در این ماه جدید قرار داده شده است مشاهده کنید ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که احساسات خود را بر شما حاکم نمی کند و برای دریافت این موارد باز هستید.

Waning Gibbous (27 مه – 1 ژوئن)

اندکی پس از ماه کامل ، ماه دوباره کم نور می شود.

“در این مرحله ، همانطور که به پایان چرخه نزدیک می شویم ، شما باید همچنان احساس مزایا و مزایای کار خود را طی دو هفته گذشته داشته باشید. شما احساس قدردانی خواهید کرد و می خواهید این احساس را با عزیزان خود به اشتراک بگذارید. “

سه ماهه آخر (2 خرداد)

همانطور که ماه به تدریج از نظر اندازه کاهش می یابد ، شما نیز احساس می کنید می خواهید رها شوید و آزاد شوید. از آنجا که چرخه به آرامی در حال پایان است ، مهم است که به خود اجازه دهید هرگونه کینه یا احساس کینه به خصوص از نقاط سخت ماه را کنار بگذارید. یک راه خوب برای رها کردن و پاک کردن منفی ، پاک کردن است.

این متخصص می گوید: “خواه نظافت فیزیکی خانه یا فضای کار خود را انجام دهید ، هم اینکه از نظر عاطفی پاک شوید و خود را از دوستی های سمی رها کنید ، برای ایجاد تغییر مثبت در زندگی خود انگیزه خواهید داشت.”

Waning Crescent (3 ژوئن – 9 ژوئن)

همانطور که کسری نورانی نهایی ماه به آرامی شروع به ناپدید شدن می کند و ماه جدید می شود ، احساسات ما این را منعکس می کنند.

هشدار داده شود: “وقتی در حال پیچیدن و ورود به چرخه ماه بعدی هستیم ، احساس پوچی و حتی خستگی خواهیم کرد. در این مرحله ، آرامش و تسلیم شدن در برابر جهان مهم است. ”

شما ممکن است در ماه به پایان رسیده تأمل کنید و شروع به بررسی کارهایی کنید که می توانستید متفاوت انجام دهید ، اما در این مرحله اجازه دادن به خودتان برای خلع سلاح و پذیرش پایان چرخه پاداش بیشتری دارد.

تشریفات

انواع مختلفی از مراسم وجود دارد که بسته به آنچه می خواهید به دست آورید و از قمرهای جدید یا کامل به دست آورید ، وجود دارد.

آیین ها محبوب تر می شوند ، زیرا داده ها نشان می دهد در ماه گذشته 9700٪ در جستجوهای آنلاین برای آنها افزایش یافته است.

یکی از راه های ورود به این کار ، مجله نویسی است. به طور کلی برای سلامت روان شما نیز مفید است ، مجله مجله به شما امکان می دهد تا منعکس کنید ، احساسات فروخورده را آزاد کنید و درباره آنچه می خواهید آشکار شود فکر کنید.

هر ماه یک چک کنید تا بتوانید ببینید چرخه ماه زیر به چه چیزهایی رسیده اید و اهداف شما چیست.

این می تواند یک روش خوب برای پیگیری پیشرفت و خواسته های شما باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>