چگونه می توان روال زیبایی خود را برای بهار 2021 به روز کرد

[ad_1]

وقتی نوبت به نظافت بهار می رسد ، کارهای زیبایی این فصل است فوق العاده شارژ شده. ما فقط کرم های صورت سنگین زمستانی را برای فرمول های سبک و مناسب بهار خاموش نمی کنیم ، بلکه پس از یک سال نشستن در خانه بدون لباس ، گرد و غبار آرایش خود را پاک می کنیم.

به همین دلیل امسال ، آغاز بهار است و یک فصل اجتماعی بسیار مهیج تر خواستار یک بررسی زیبایی بزرگ است. وقت آن است که ارزیابی کنیم کدام قسمت از رژیم های قفل شده خود را می خواهیم حفظ کنیم و کدام بخش از روال های “خارج” را که می خواهیم بازگردانیم. بیا بریم…

مراقبت از پوست

سوئیچ ها: مانند شفاف سازی کمد بزرگ ، بهتر است مراقبت از پوست خود را به استخوان های برهنه برگردانید و سپس محصولات را به روش روشنی معرفی کنید ، البته به شرطی که هنوز هم برای شما و سبک زندگی شما مفید باشد. هر روال مراقبت از پوست باید شامل یک پاک کننده ، مرطوب کننده و SPF باشد ، بنابراین از آنجا شروع کنید. نوع پوست فعلی خود را بررسی کنید (این می تواند در طول ماه و سال تغییر کند ، بنابراین ما در اینجا یک راهنمای مفید داریم). همچنین بهتر است بررسی کنید آیا پوست شما احساس حساسیت دارد (در این صورت ممکن است بخواهید رویکرد ملایم تری داشته باشید).

این بسیار فردی است ، بنابراین هیچ راه حل متناسب با همه وجود ندارد ، اما اگر واقعاً تلاش می کنید ، همیشه می توانید در یک مشاوره مجازی (یا IRL) با یک متخصص پوست رزرو کنید. یک سوئیچ که ممکن است بخواهید به آن فکر کنید ، پاک کننده شماست. معمولاً بهار به معنای انتخاب فرمول سبک تری است ، اما در این حالت ، اگر یک برنامه آرایش سنگین تر را دوباره معرفی می کنید ، ممکن است بخواهید با مومیایی های تمیز کننده عمیق یا یک مرحله اضافی از بین بردن آرایش ، مانند یک آب میسلار ، قبل از آن بالا بروید.

وقتی نوبت به مرطوب کننده و سرم می رسد ، بسیاری از لایه های سبک بهتر از هر چیزی که غلیظ است ، به ویژه در فصل بهار کار می کنند. ما به خصوص با موج جدید مواد معطر آبرسانی وسواس داریم (لوسیون یا تونر نیز نامیده می شود ، آنها یک لایه مرطوب کننده قبل از مرطوب کننده هستند). همچنین ، سرم های اسید هیالورونیک برای هیدراته نگه داشتن پوست با گرم شدن هوا و بهم خوردن غبار روبرو می شود ، تا تمام این رطوبت در آن قفل شود.

پرتاب ها: اسانس مرطوب کننده دریایی Elemis Pro-Collagen (60 پوند). سرم اسید هیالورونیک Cerave Hydrating (75 12.75). Weleda Prickly گلابی آبرسانی به مه غبار (13.55 پوند). دکتر دنیس گروس تمام SPF دفاع سبک و سبک چروک (46 پوند).

3 محصول غیر قابل مذاکره که هر زن در رژیم مراقبت از پوست خود به آن نیاز دارد و چرا

آرایش

سوئیچ ها: اکنون زمان مناسب برای تمیز کردن کیف آرایشی مناسب است ، بنابراین آن را خالی کنید و اگر موردی است) منقضی یا ب) هرگز استفاده نشده ، آن را تبر بزنید. شخصاً ، گرایش آرایش من از قبل از میلاد (قبل از ویروس کرونا) تغییر کرده است. بلند شدن معمول من بنظر می رسد اکنون زمان زیادی را صرف خیره شدن به صورت برهنه ام کرده ام ، بنابراین من به یک پوشش سبک تر و مخفی کننده تاکتیکی روی آورده ام. طیف گسترده ای از ICONIC London از Sheer Bronzers و Blusher اگر شما نیز به “آرایش بدون آرایش” متمایل باشید ، جادویی است. با این اوصاف ، ما همچنین با آرایش کامل دریچه گاز بسیار سرگرم هستیم – ما کارهای زیادی را باید انجام دهیم ، بنابراین ما همچنین می توانیم آرایش خود را لحظه ای که شایسته است ، ارائه دهیم. همه ما از پوشش روتختی راحت برای چهره هایی هستیم که از تابستان گذشته ما یک قطره ویتامین D ندیده ایم.

دو گرایش عظیم آرایش برای تابستان پوستی گرایی (که کمی در بالا به آن پرداختیم) و تجربی گرایی است. فکر کنید با یک ظاهر آرایش معمولی ، و یا به سمت گوشه پررنگ پالت سایه چشم خود رنگ های peekaboo را انتخاب کنید. یک روش شیک برای فرو رفتن در مورد دوم ، استفاده از آرایشگر ، مجموعه زیبایی دخترانه فرانسوی ویولت است که دارای شش رنگ Yeux Painments است که می توانند از طریق پلک ها ترکیب شوند. آبی نیمه شب ، صورتی روشن و نارنجی سوخته ممکن است ترسناک به نظر برسد ، اما به نظر باورنکردنی است. در همین حال ، به Danessa Myricks در Instagram پیگیری کنید – او ملکه ایجاد آرایش با پیچ و تاب تازه و طیف وسیعی از رنگ تبدیل Vision Flush (برای چشم ها ، لب ها و گونه ها) است که اتفاقاً در Cult Beauty قرار گرفته است. طرفدار رنگ نیستید؟ می توانید بیشترین استفاده را از مژه های خود با ریمل Sky High Mascara مایبلین داشته باشید.

پرتاب ها: ICONIC London Sheer Bronze (18 پوند) ، Violette_FR Yeux Paints (28 دلار) ، Danessa Myricks Vision Flush (18 پوند) ، ریمل Maybelline Sky High (9.95 پوند).

ایده های نهایی آرایش “OUT-OUT” برای بازگشت شکوهمندانه ما به جهان

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>