چگونه می توان سخت ترین سوالات مصاحبه را ناخن زد

[ad_1]

اگر بزرگترین ضعف شما پاسخ به این س ،ال است که “بزرگترین ضعف شما چیست؟” در یک مصاحبه شغلی پس از آن شما در جای مناسب آمده اید. و نه ، پاسخ صحیح این نیست که شما کمال گرا هستید.

TikTok در کنار ارائه بهترین هک های زیبایی و روال های رقص ، همچنین به کانون محتوای متمرکز بر شغل با کیفیت تبدیل شده است. با 1.4 میلیارد فیلم تحت هشتگ # مشاوره شغلی ، 447.4 میلیون تحت #jobinterview و 327.8 تحت #interviewtips (از طریق PostBeyond) ، این پلتفرم اولین نقطه تماس جوانان است که آماده می شوند شغل رویایی خود را انجام دهند.

از اینکه چه باید بکنید اگر دیر به مصاحبه بروید ، تا توضیح دادن خلا gap CV ، این راهنمای بی عیب و نقص شما برای میخ کوبی در آن مصاحبه است ، با مجوز از بهترین # داروهای ضد عفونی کننده TikTok.

اگر دیر رسیدید چه کاری باید انجام دهید

به گفته Raquel Toussaint با نام مستعارraquel_toussaint ، یک متخصص منابع انسانی که نکات HR را در مورد TikTok ارائه می دهد ، در اینجا مراحلی را که باید در صورت تأخیر در مصاحبه خود انجام دهید ، بردارید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

 • پیش از این تماس بگیرید تا دلیل تأخیر خود را توضیح دهید.
 • تکرار کنید که برای مصاحبه هیجان زده هستید.
 • یک ETA بدهید و به شرکت اطمینان دهید که آنها را با شرایط به روز نگه دارید.

Lockdown Side Hustle شما چیست؟ با هزاره های ملاقات کنید که تجارت آنها در طی همه گیر شدن رونق داشته است

بنابراین … در مورد خودتان بگویید

باید ساده ترین س questionال برای پاسخ دادن باشد. بالاخره ما همه چیز راجع به خودمان می دانیم ، درست است؟ با این حال ، با این فرض که ما پاسخ این سوال را می دانیم و به اندازه کافی آماده نیستیم ، ذهن ما اغلب کاملاً خالی می شود. در اینجا آنچه TikTok توصیه می کند ، شروع با کارهایی که * نباید * انجام شود.

راکل هنگام پاسخ دادن به این س againstال ، از شخصی شدن بیش از حد هشدار می دهد. اگر متاهل هستید و عاشق سفر هستید که عالی است ، اما آیا کارفرمای جدید بالقوه شما هنوز باید این موضوع را بشنود؟ احتمالا نه.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت کوکی های Targeting را بدهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

از طرف دیگر ، این چیزی است که شما * باید * بگویید. با توجه به مربیگری و حرفه ای TikTok ، لیان (wanderlustlicareercoach @) ، شما باید با تمرکز بر روی موفقیت ها و معیارهای مربوط به این نقش ، از آخرین تجربیات خود ، به این سال پاسخ دهید. او همچنین مثال زیر را ارائه می دهد:

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بیش از یک سال که WFH را سپری کرده است ما را مبتلا به سندرم جعل کننده “بازگشت به دفتر” کرده است – در اینجا نحوه مبارزه با خودباوری است

چرا میخوای برای ما کار کنی؟

اگرچه حقوق شغل ممکن است عامل محرکه انگیزه های شما باشد ، اما بهتر است در مورد آن سکوت کنید. حداقل طبق گفته جکی غار با نام مستعارjackiecaves ، که می گوید: “از نظر تجاری ، استخدام شخصی که فقط در آن کار می کند برای دریافت حقوق خطر دارد.”

او توضیح می دهد که “عمیق فرو رفتن” و “یافتن دلیل خود” واقعاً مهم است. وی همچنین خاطرنشان كرد كه كارفرمایان واقعاً دوست دارند بشنوند كه داوطلبان كاملاً مشتاق این شركت هستند. بنابراین ، وقت آن رسیده است که کار کنید و دقیقاً به شما در مورد نقش الهام می دهد. اصیل باشید و نتیجه خواهد داد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

چرا در CV شما خلا gap وجود دارد؟

بدیهی است که برای این پاسخ غالباً یک پاسخ دو کلمه ای وجود دارد: همه گیری. اگرچه این دقیق است و ممکن است هنگام گپ زدن با پرس و جو از بستگان کافی باشد ، اما احتمالاً قرار نیست با کارفرمایان بالقوه سر و صدا کند. خوشبختانه جکی غارها نیز برای توضیح این مورد آماده هستند.

او در یکی از فیلم های خود که دارای 15.7K بازدید جالب است ، دقیقاً توضیح می دهد که چگونه به این سوال ناجور پاسخ دهید.

ابتدا بر آنچه * در طی آن فاصله انجام داده اید تأکید کنید. و این ، تکرار نمی کنم ، به معنای لاف زدن در مورد “تکمیل Netflix” نیست. توضیح دهید که در عوض چه مهارت هایی را کسب کرده اید. آیا دوره آموزش آنلاین را گذرانده اید؟ به کارفرمای خود بگویید که در این مدت فعالانه عمل کرده اید و ابتکار عمل را به عهده گرفته اید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت کوکی های Targeting را بدهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بیشتر ما در محل کار خودارضایی می کنیم (بله ، حتی زمانی که WFH نیستیم) ، بنابراین آیا ممکن است استراحت های خودارضایی به یک قاعده تبدیل شود؟

نقاط ضعف شما چیستند؟

با توجه به آریل نویی با نام مستعار @ nui.views ، این سوال در واقع یک فرصت عالی برای برجسته کردن نقاط قوت شما است ، بدون اینکه صداقت پاسخ شما را خدشه دار کنید.

به عنوان مثال ، اگر یکی از نقاط ضعف شغلی شما این است که بیش از حد آهسته کار می کنید ، پاسخ شما ممکن است در امتداد …

“من بسیار دقیق و جزئیات گرا هستم ، بنابراین احساس می کنم که گاهی اوقات زمان زیادی را صرف پروژه های خاصی می کنم. اما شروع به استفاده از یک تایمر برای ردیابی کاری کردم که انجام می دهم و به من کمک زیادی می کند.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت کوکی های Targeting را بدهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

نکات مهم آریل برای پاسخ به این سوال عبارتند از:

 • در نحوه پاسخگویی اصیل اما هوشمند باشید.
 • درباره این که قبلاً به طور مولد روی نقاط ضعف خود کار می کنید صحبت کنید.
 • برخی از نقاط قوت خود را نیز وارد کنید.

دچار فرسودگی شغلی WFH هستید یا در یک شیار کاری گیر کرده اید؟ در اینجا نحوه استراحت موفقیت آمیز در حرفه خود آورده شده است

میزان حقوق درخواستی شما چقدر است؟

برای این مورد ، شما باید تعادل برقرار کنید بین “من هر چیزی می گیرم ، لطفاً ، فقط مرا استخدام کنید” و “من 100K می خواهم. ترجیحاً اکنون”. طبق گفته Rhona Pierce aka @ how2levelup ، اینها بهترین توصیه ها برای مذاکره در مورد حقوق شما است ، بدون اینکه کارفرمای بالقوه خود را از خود بیگانه کنید.

 • تحقیق خود را انجام دهید و با حقایق مذاکره کنید.
 • روی مقداری که روی میز می آورید تمرکز کنید.
 • ارزش خودتو بدون.

پروفایل TikTok شما می تواند CV شما باشد زیرا این پلتفرم برای راه اندازی یک سرویس استخدام که برنامه های ویدیویی سرگرم کننده جای مصاحبه های حضوری را می گیرند

سرانجام ، باید با پرسیدن چند سوال از مصاحبه گر ، قدرت خود را به پایان برسانید. Sarah akatiktokjobtips پنج س topال اصلی خود را که قبلاً در مصاحبه ها از او پرسیده شده بود ، بیان کرد. آن ها هستند…

 • تاریخچه این موقعیت چیست؟
 • کدام قسمت از این موقعیت دارای شیب دار منحنی یادگیری است؟
 • چه کاری می توانم انجام دهم تا از انتظارات شما فراتر برود؟
 • فرآیند بازخورد چگونه ساختار یافته است؟
 • از کجا خواهید فهمید که فرد مناسبی را برای این نقش استخدام کرده اید؟

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت کوکی های Targeting را بدهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

هنگامی که این سوالات مصاحبه مورد بحث و بررسی قرار گرفتید ، تنها چیزی که باید روی آن تمرکز کنید این است که یک مانی قبل از مصاحبه دریافت کنید و منتظر بمانید تا پیشنهادات شغلی به شما پیشنهاد دهند.

نکات ، ترفندها و لباس هایی که باید قبل از لباس پوشیدن برای مصاحبه شغلی در Zoom درباره آنها بدانید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>