چگونه می توان هزینه ها را در طول تورم کوویید کاهش داد

[ad_1]

نه اینکه هرکدام از ما به یک پرتمانتو مبتنی بر همه گیری دیگر احتیاج داشته باشیم ، اما در اینجا بدون توجه به این مسئله وجود دارد – Covidflation. شاید در هنگام خرید هفتگی ، در رستوران مورد علاقه خود و یا حتی هنگام گشت و گذار برای لباس به صورت آنلاین ، این موضوع را مشاهده کرده باشید – همه چیز گران می شود ، و این باعث می شود هزینه های زندگی بالا برود ، در حالی که حقوق و سبک زندگی ما ثابت است.

در حالی که شرکت ها تلاش می کنند برخی از ضررهای همه گیر را جبران کنند و Brexit واردات و صادرات کالا را پیچیده می کند ، ممکن است متوجه شویم که بودجه های ما بیش از پیش کشیده شده است بدون اینکه احساس کنیم در ازای پول نقد اضافی خود چیزی با ارزش دریافت می کنیم. ایده آل نیست اگر می خواهید به هر طریقی صرفه جویی کنید یا پیشرفت اقتصادی داشته باشید. در اینجا چند نکته برای پایین آوردن هزینه ها ، حتی زمانی که مصمم به خزش هستند ، آورده شده است:

این دقیقاً نحوه ذخیره پس انداز مدتها پس از قفل کردن است (و این بسیار راحت تر از آن است که فکر می کنید)

حسابرسی در شیوه زندگی انجام دهید

حتی اگر در حین قفل های پی در پی وقت و مکان لازم را داشتید تا به سبک زندگی خود فکر کنید – آیا شما آماده بودید تا وابستگی خود را به خرده فروشی درمان کنید ، یا اینکه در مورد اینکه چگونه یک پیک نیک در پارک می تواند به اندازه یک وعده غذای سیلی خوب باشد ، دارای یک حسن ختام باشید – وسوسه هایی که با باز شدن کشور دوباره بر سر زبان ها افتادند ممکن است کافی باشد تا شما را دوباره به دام سبک زندگی گران بیاورید. گرچه ماه اول آزادی نسبی و لذت بردن از آن فوق العاده بوده و ارزش هیچ گونه گناهی از این بابت ندارد ، اما اکنون که وزوز اولیه به پایان رسیده است ، ممکن است زمان کمی برای حسابرسی باشد.

کمی وقت بگذارید و فکر کنید چه چیزهایی را از دست داده اید و چه چیزهایی را از دست نداده اید و چه چیزی از زمان بازگشت به آنجا ارزش پول را داشته است. اگر می توانید مقداری از هزینه های خود را برای چیزهایی مانند غذا خوردن در خارج از منزل کم کنید و شاید برخی از این عادت های قفل صرفه جو را مجدداً در پیش بگیرید ، باید بتوانید برخی از هزینه های فزاینده را به راحتی تعادل دهید – حتی ممکن است لذت ببرید با یک قهوه خانگی که فقط فعالیت اوقات فراغت شما نیست قدم بزنید!

هزاره چگونه می توانند در مدت 10 سال به آزادی مالی دست یابند (از شخصی که از 25000 پوند بدهی به پس انداز 500k پوند رسیده است)

رابطه خود را با مصرف گرایی بررسی کنید

امکان بازدید مجدد از مغازه ها بسیار دوست داشتنی است و خیابان فوق العاده به حمایت ما احتیاج دارد ، اما این بدان معنا نیست که مسئولیت تولید مشاغل خرده فروشی مستقیماً بر دوش ما قرار گیرد. طبق تحقیقات جدید F&C Investment Trust و BMO ، Millennials و Gen Zs نسبت به اقتصاد بیشتر احساس اضطراب می کنند و بیشتر از هر نسل دیگری تحت فشار هستند که بخواهند هزینه کنند ، اما محافظت از رفاه مالی خود و ایجاد مشکل برای آنها بسیار مهم است. بخاطر سوخت رسانی به اقتصاد.

وقتی می خواهید برای چیز جدیدی هزینه کنید ، سعی کنید بیشتر خریدها از قبل در نظر گرفته شود و به این فکر کنید که پول خود را در چه چیزهایی قرار می دهید نه اینکه فقط از چه صندوقی بیرون بیاید – مشاغل دارای ماموریتی که از آن پشتیبانی می کنید ، و سر و صدایی خواهید داشت که بسیار طولانی تر از آنهایی است که معمولاً اندورفین پس از خرید انجام می دهند. مصرف مداوم تنها راهی نیست که می توانید از مارک های کوچک ، مستقل و اخلاقی حمایت کنید – گسترش این خبر و توصیه ها نیز بسیار ارزشمند است.

چرا به صندوق af off نیاز دارید: چگونه می توان یک پول درست کرد که به شما استقلال مالی از شریک زندگی خود و توانایی ترک شغل را بدهد

به این فکر کنید که چه مبلغی پرداخت می کنید و چه وقت ارزش آن را دارد

برای مواقعی که نمی توانید کمی بیشتر از آنچه می خواهید هزینه کنید ، باید ارزش آنچه را که می خواهید خریداری کنید ، خواه یک وعده غذایی با دوستان باشد یا یک لباس جدید. هنگام خرید یک وعده غذایی در رستوران ، این فقط غذا و خدماتی نیست که برای آن هزینه می کنید ، بلکه شرکت و تجربه گذراندن وقت با افرادی که به آنها اهمیت می دهید مدت طولانی است. هنگام خرید یک کالای زیبایی یا لباس جدید ، در حال خرید چیزی هستید که بتوانید از آن لذت ببرید و باعث می شود احساس مراقبت کنید. تفکر عمیق تر در این مورد نه تنها به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که بودجه خود را به کجا هدایت کنید – یعنی دیگر هیچ نوشیدنی با عصبانیت که باعث می شود احساس بدتری نسبت به آنچه پیدا کرده اید داشته باشید – بلکه به شما کمک می کند تا در مورد زمان انتخاب ، احساس مثبت تری داشته باشید از پول نقد خود جدا شوید.

ستون Money Matters را دوست دارید؟ آیا نگران امور مالی خود هستید؟ یا فقط می خواهید در زمینه دستیابی به اهداف مالی خود به کمک متخصص کمک کنید؟ با ما در تماس باشید [email protected] دفترچه یادداشت پول خود را ارائه دهید و به مشاوره متخصص ما که متناسب با امور مالی شماست دسترسی پیدا کنید! این ارسال ها می توانند ناشناس باشند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>