چگونه می توان پروانه ها را مستقیماً از TikTok قفل کرد

[ad_1]

لاک داون حتی اعتماد به نفس ترین افراد را در بین ما فروتن کرد. نگاه به انعکاس شما واقعاً پس از ماهها محرومیت از مراجعه به خانه پیشانی ، یا داشتن امتیاز تمیز کردن ناخن ها و مژه ها ، متفاوت است. این یک زمان آزمایش برای کسانی بود که زیبایی و ناز کردن را دوست دارند و زیبایی را به عنوان یک مراسم مراقبت از خود می دانند. از این گذشته ، اگرچه به جایی نمی رفتیم ، اما باز هم دوست داریم به دنبال خود لعنتی خود باشیم.

وقتی نوبت به مو می رسد ، بسیاری از مردم ناامید شدند و به کارهای رنگ آمیزی جعبه های تیز و اصلاح موهایی که شرکایی با همان تجربه و صلاحیت های کوتاه کردن موهای دونالد ترامپ برای ریاست جمهوری داشتند ، اعتماد می کنند (جواب اینجاست: هیچکدام). برای من شخصاً ، وقتی صحبت از یال می شود ، همیشه کمی کار می کردم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

موهای آفریقایی من بیش از حد پیچیده بود که بتوانم در سالن های موجود در مناطقی که بزرگ شده و در آنها زندگی می کردم مدل و دستکاری شود. در واقع ، تا زمانی که در سال 2016 به لندن نقل مکان کردم ، هرگز آرایشگاه مویی نداشتم که بتوانم به خودم اعتماد کنم. سیم پیچ های گرانبها

بنابراین من همیشه به دنبال روش های مختلفی برای یک ظاهر طراحی شده آن بوده ام ، اما در چند سال گذشته به آنچه می دانم پایبند بوده ام … نوارهای کلاه گیس و کلاه گیس. با این حال ، قفل کردن به من اعتماد به نفس داد تا آزمایش های بیشتری انجام دهم و چیز جدیدی را برای من امتحان کنم. از این گذشته ، چه چیزی باید از دست بدهم ، من دوست دارم موهایم را عوض کنم ، و اگر آنها را بهم بزنم ، هیچ کس نمی داند …

11 آرایشگاه لندن که می دانند چگونه Afro کار کنند

من از طریق پیمایش گاه به گاه خود در TikTok ، به چند فیلم زیبایی و جذاب تبدیل شدم که نشان می دهد افرادی که خود را به سبک “پروانه ای” صدا می زنند و بدون اینکه خیلی متکبر به نظر برسند ، واقعاً معتقد بودند که خودم می توانم این کار را انجام دهم.

من ایده انجام قفل روی موهایم را دوست داشتم ، زیرا آنها بهترین مدل محافظتی هستند. در حقیقت ، داستان سو Bob قصد باب مارلی در سال 1976 در کینگستون ، از این قرار است که همسرش ریتا ، گلوله ای را به سمت سر برد که هدف آن مارلی بود. با این حال ، علی رغم اصابت گلوله به سر او ، جان سالم به در برد. اعتقاد بر این است که dreadlocks فوق العاده متراکم ریتا گلوله را مسدود کرده و ضربه را به حداقل می رساند. اکنون این همان چیزی است که من آن را سبک محافظتی می نامم.

بهترین مدل موهای محافظ برای موهای بافت دار ، از گره های بانتو گرفته تا نوارهای مو

صادقانه می گویم فکر نمی کنم DYI من جلوی برش کاغذ پوست سر را بگیرد ، اما حداقل آنها بسیار زیبا به نظر می رسند و دستیابی به آنها نیز نسبتاً ساده به نظر می رسند. من فقط باید موی مناسب و بازوی محکم داشته باشم ، زیرا این کار مستلزم داشتن آن حرکت پیچشی قوی برای سه تا چهار ساعت جامد است. من عادت دارم که پارچه های کلاه گیس خود را انجام دهم ، بنابراین فکر کردم “هیچ مشکلی ندارد”. اگر چیزی وجود داشت ، راحت تر به نظر می رسید. منظورم فقط دو تار مو بود که می توان با آنها بازی کرد … چه مشکلی ممکن است پیش بیاید؟

راستش را بخواهید ، همه چیز اشتباه پیش رفت. چند باریکه تقریباً بلافاصله بعد از آن باز شد ، تا اینکه فهمیدم دقیقاً چقدر محکم هستم. این کار به کمی آزمایش و خطا نیاز داشت ، اما در نهایت به آنجا رسیدم. در کل ، می توانم بگویم که به طرز شگفت انگیزی آسان بود ، بنابراین در اینجا راهنمای شخصی من در مورد چگونگی انجام پروانه های پروانه خود را مستقیما از TikTok آورده شده است.

GLAMOR Tries: من روند موی پروانه ای پروانه TikTok را امتحان کردم و من رسما آرایشگر خودم هستم

مرحله 1:

ابزار خود را جمع کنید:

  • مو – موج آب شهری در سایه 99J ، 3.99 پوند در هر بسته ، Spell Beauty – (6 بسته استفاده شده)
  • ژل مو – ژل مدل سازی روغن آرگان مراکشی Eco Style ، 5.99 پوند ، چکمه
  • گروههای لاستیکی ، 1.74 پوند ، آمازون
  • Afro Pick ، ​​4.90 پوند ، آمازون
  • Baby Tress Edge Styler ، 7.99 پوند ، طلسم زیبایی

گام 2:

موها را در چهار قسمت مساوی جدا کنید. سپس بر روی اولین بخش خود کار کنید ، آن را به چهار ردیف تقسیم کنید که هر کدام باید دارای سه تار باشد ، به جز ردیف نزدیک به گوش شما ، که سطح کمی دارد ، بنابراین فقط به دو مورد نیاز دارد!

مرحله 3:

برای هر یک از نوارهای بافته شده ، یک نوار لاستیکی کوچک (که برای از بین بردن تنش و جلوگیری از کشش غیر ضروری پوست سر / ریشه های شما در روغن زیتون فرو رفته است) به دور مو بپیچید تا مطمئن شوید که هر یک از بافت ها ربوده شده و ریشه آن محکم است. متناوباً ، اگر می خواهید نوارهای لاستیکی را کنار بگذارید ، می توانید حدود یک اینچ از هر قسمت را ببافید.

مرحله 4:

مرحله 2 و 3 را برای هر بخش تکرار کنید.

مرحله 5:

اکنون باید یک سر کامل برش داده شده داشته باشید. زمان شروع قفل شدن است. دو رشته از موهای مو را بگیرید ، آن را تا کنید ، به طوری که یک اندازه دو برابر طول دیگر داشته باشید. روی آنها را بکشید تا کمی کشیده و پریشان شوند. قرار است جای پروانه ها کمی نامرتب به نظر برسند.

مرحله 6:

موها را به دور یکی از تقسیم های موی طبیعی خود بپیچید و با بافتن موها به اندازه یک اینچ به پایین ، آنها را ترکیب کنید.

مرحله 7:

تقسیم موهای موج آب را با موهای کوتاهتر که با موهای طبیعی شما ترکیب شده اند جدا کنید و طرف دیگر آن طرفی است که برای بستن آنها استفاده می کنید.

مرحله 8:

محکم به دور کوتاه تری بپیچید تا تمام موهای شما پوشیده شود و تا زمانی که به طول انتخابی خود برسید. وقتی به این طول رسیدید ، یک بار مو را دور انگشت خود بپیچید و آن را ادامه دهید ، اما درعوض آن را به سمت بالا انجام دهید ، تا زمانی که همه موها بسته شود.

مرحله 9:

انگشت خود را از مو جدا کنید و قفل ها باید ثابت بمانند ، در غیر این صورت ، دوباره داخل آن بروید و آن را محکم بپیچید.

مرحله 10:

این کار را روی موها انجام دهید تا زمانی که هر نوار پارچه ای / پارتیکی انجام شود. به دلخواه سبک دهید. حتی می توانید جواهرات مو را نیز اضافه کنید تا ظاهر شما را بیشتر ادویه دهد …


خودشه! ساده درست است؟ به آن فرصت دهید و احساس راحتی کنید و خلاقیت های خود را با من در میان بگذارید. من اکنون وسواس زیادی دارم و می توانم معنی جدیدی به اصطلاح ‘BBL’ بدهم!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستیار زیبایی و ویژگی های Glamour UK Shei Mamona ، وی را در Instagramsheimamona دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>