چگونه می توان یک حیوان خانگی خانگی را تهیه کرد

[ad_1]

در طول قفل کردن ، بسیاری از زوجین جهشی به مرحله بعدی روابط خود داشتند. درگیری های فراگیر ، حاملگی و بسیاری از کسانی که اکثریت همه گیری ها را در قرنطینه با هم می گذراندند ، تصمیم گرفتند با کنار هم قرار دادن دائمی امور را رسمی کنند. روند غیرمعمول دیگری که شاهد افزایش آن در میان زوجین بود ، نوزادان پیش از تولد بودند.

با تمام مدت زمانی که در خانه حبس شده بود ، زوجینی که تا 18 سال از پدر و مادر بودن برای امضای زندگی خود کاملاً آماده نبودند تصمیم گرفتند به جای آن حیوان خانگی تهیه کنند. نه تنها هزینه آنها کمتر است بلکه یک کودک خشمگین تعهد کمی نسبت به یک نوزاد واقعی دارد. با این حال ، این بدان معنا نیست که حقوق والدین باید کمتر جدی گرفته شود.

همانطور که می دانیم ، قطع رابطه برای همه عادی همه گیر بود. بنابراین برای اطمینان از اینکه حیوانات خانگی شما در آتش جدائی تلخ قرار نمی گیرند (زیرا ، بیایید قبول کنیم ، حتی بهترین شکستگی ها نیز ممکن است ترش شوند) ، بچه های پیش از حیوان خانگی در حال افزایش هستند.

میلیاردها نفر در یک روند ویروسی عجیب و غریب ، شکست های خود را در TikTok ثبت می کنند … و ما نمی توانیم تماشا کنیم

چرا قبل از تولد حیوانات خانگی در حال افزایش است؟

شرکت حقوقی Langley Solicitors به ​​Tyla گفت که طی سال گذشته تعداد بیشتری از طلاق ها را با مسائل مربوط به مالکیت سگ مشاهده کرده اند. این واقعیت برجسته کرده است که گنجاندن حیوانات خانگی در توافق نامه های قبل از ازدواج یک ضرورت اساسی است زیرا بدون آن ، شما می توانید دردسر طلاق را بسیار بزرگتر و گران تر کنید زیرا تصمیم گیری در مورد اینکه چه کسی می تواند حیوان خانگی را نگه دارد طولانی مدت حل و فصل شود مذاکرات و میانجیگری.

تئو هاپن ، شریک حقوق خانواده در وکلای دادگستری لانگلی ، تئو هوپن ، برای این نشریه توضیح داد: “جدا از هماهنگی برای کودکان ، تصمیم گیری در مورد اینکه حیوان خانگی خانواده را می گیرد می تواند یکی از دشوارترین نبردهایی باشد که باید هنگام تقسیم دارایی های جدایی انجام شود. “اگر طرفین نتوانند توافقاتی راجع به فیدو به توافق برسانند ، دادگاه فقط به کسانی که هزینه حیوان خانگی را پرداخت کرده اند و مسئولیت مالی حیوان خانگی را دارد ، علاقه مند خواهد بود.”

چه باید بکنید که اولین باری که به شما فکر می کند ممکن است ازدواج شما به پایان رسیده باشد ، به طوری که از امور مالی (و آینده شما) محافظت شود

قبل از تولد حیوانات خانگی چیست؟

برای جلوگیری از این وضعیت چسبناک دادگاه ، بسیاری از شرکت ها حیوانات خانگی را پیش از تولد پیشنهاد می دهند. مانند قبل از تولد عادی ، این توافق نامه ها در ایالات متحده کاملاً محبوب هستند اما به آرامی در انگلیس نیز علاقه مند می شوند. تئو گفت: “به همین ترتیب ، طبق توافق قبل از ازدواج ، نوزادان می توانند مقدمات جدایی را تعیین كنند و تأیید كنند كه حیوان خانگی با چه كسایی زندگی می كند ، چه كسی هزینه دامپزشكی را پرداخت می كند و چه كسی در نهایت از حیوان خانگی مراقبت خواهد كرد.” “هنگام تهیه صحیح ،” petnup “می تواند قراردادی بین شما و شریک زندگی شما تشکیل دهد که احتمالاً توسط دادگاه تأیید می شود.”

چگونه می توانم حیوان خانگی قبل از تولد تهیه کنم؟

موسسه خیریه حمایت از حیوانات Blue Cross برای تسهیل کار برای هر کسی که علاقه مند به تهیه آن است و تأمین امنیت حیوانات خانگی است ، یک سند الگوی رایگان حیوان خانگی را در وب سایت خود قرار داده است. در وب سایت آنها آمده است: “ما دارندگان حیوانات خانگی را تشویق می کنیم که در مورد حیوانات خانگی محبوبشان فکر کنند.” “ما می خواهیم استرس و درد دل برای صاحبان و حیوانات خانگی را کاهش دهیم.”

کل مراحل کار بسیار ساده تر و مقرون به صرفه تر از یک دادگاه خسته کننده است ، بنابراین همه ما طرفدار آن هستیم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>