چگونه می توان یک ژورنال جنسی تهیه کرد

[ad_1]

رابطه جنسی / زندگی آخرین شوقی ما در نمایش نت فلیکس است و باعث می شود بیشتر در مورد … احمق … زندگی جنسی خود فکر کنیم. روش های زیادی برای تقویت شما وجود دارد – اعم از طریق اسباب بازی یا موقعیت های جدید – اما از کجا می دانید که در واقع برای شما بهتر کار می کند؟ اینجا جایی است که یک دفتر خاطرات جنسی می تواند به شما کمک کند. نه ، جدی – ما را بشنوید.

شاید شما در یک رابطه هستید و بعد از اینکه وزوز اولیه جنسیت قفل شد ، خاموش شد (بیا ، در قرنطینه چه کار دیگری باید انجام می دادیم؟) ، زندگی جنسی شما کمی هیجان انگیز است. یا شاید همه چیز با SO شما باشد به طور جدی طولانی تر ، و شما به دنبال راهی برای ادویه دادن چیزها هستید و حتی اگر می خواهید لذت انفرادی خود را ثبت کنید ، در اینجا یادداشت های جنسی نیز مزایایی دارد.

در نهایت ، برای لذت بردن از خود و آشنایی بهتر با احساس شما در مورد زندگی جنسی است. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

رابطه جنسی / زندگی در Netflix باعث می شود 50 Shades وانیل به عنوان جهنم به نظر برسد – جای تعجب نیست که همه وسواس داشته باشند. این چیزی است که ما در مورد فصل 2 این جشنواره پرطرفدار می دانیم

چرا باید یک ژورنال جنسی نگه دارید؟

روزنامه نگاری اغلب به عنوان راهی برای رفتن به درون ، خود بازتاب یا حتی برای رها کردن نگرانی ها و موقعیت ها توصیه می شود. بسته به احساس شما در مورد زندگی جنسی ، یک ژورنال می تواند روش خوبی برای انجام این کارها باشد.

در ابتدا ممکن است عجیب به نظر برسد ، با توجه به اینکه پنجره اصلی ما برای گفتگو در مورد رابطه جنسی مستانه با یک دوست معتمد است ، اما به این فکر کنید که چقدر آزادی می تواند باشد. هر چند وقت یکبار جزئیات ریزه کاری زندگی جنسی خود را به اشتراک می گذارید؟ بیایید واقعی باشیم ، رابطه جنسی واقعی به ندرت روی صفحه نمایش ما است (از جمله شما ، رابطه جنسی / زندگی) آسان است که احساس کنید تجربه های شما “طبیعی” نیستند ، معنای واقعی آن چیست.

کیت مویل ، متخصص روابط و روابط جنسی در برند سلامتی جنسی LELO به ما می گوید: “ژورنالینگ ابزاری است که معمولاً در درمان خارجی سازی ، ایجاد خودآگاهی و کمک به تأمل در تجربیات ، افکار و احساسات مورد استفاده قرار می گیرد.

19 مورد از بهترین برنامه ریزان و ژورنال های روزانه برای سال 2021 – برای همه چیز ، از تمرین قدردانی تا تعیین (و شکست) اهداف شما

“نوشتن برای خود به این روش همچنین می تواند برای شما برجسته کند که شما ممکن است قضاوت ها ، فرضیات یا ایده های خاصی را در نظر بگیرید ، که وقتی صحبت از رابطه جنسی می شود می تواند واقعاً تأثیر بسزایی در زندگی و تجربیات جنسی ما داشته باشد. نوشتن آنها یا در لحظه یا بازگشت به آن می تواند برخی از عوامل داخلی و خارجی را که ممکن است از نظر جنسی بر ما تأثیر بگذارد برجسته کند. “

ژورنال یک روش خصوصی برای کالبد شکافی این افکار است که حتی ممکن است صحبت در مورد آنها را بعداً با شریک زندگی یا دوستتان راحت کند. یا فقط آن را برای خود نگه دارید – به روشی سرگرم کننده ، مانند یک گزارش کوچک از ماجراهای جنسی شما خواهد بود.

آیا مزایای آنها برای افراد مجرد نیز هست؟

ما سال گذشته را در انزوا گذرانده ایم و برای برخی از افراد مجرد ، فکر بازگشت جنسی به آنجا ترسناک خواهد بود. کیت می گوید روزنامه نگاری می تواند به شما کمک کند تا افکار خود را در مورد رابطه جنسی و همچنین خود عمل پردازش کنید.

“پردازش ، برون سازی و کاوش در افکار و احساسات ما ، به ویژه هنگامی که صحبت از رابطه جنسی است که ممکن است احساس کنیم بحث کردن با دیگران چالش برانگیزتر است ، می تواند به ما فرصتی بدهد تا درمورد اینکه در کجا هستیم و چگونه کار کنیم ، کار کنیم. لحظه ای راجع به رابطه جنسی آنقدر گیرتان بیفتد که ممکن است برای انجام صحیح این کار که جنسیت می تواند ، به فضای کمی نیاز داشته باشیم.

“نحوه استفاده از ژورنال جنسیت برای شما منحصر به فرد است – این نسخه تجویزی نیست. برای دیگران همچنین می تواند نوعی آموزش خود جنسی ، یادگیری درباره خود و آنچه را که دوست دارند و دوست ندارند به نوعی ارائه دهد که لزوماً شامل آن نشود. او یک شریک زندگی می کند. “

آیا زندگی جنسی شما در یک قفل قفل است؟ متخصصان نحوه ادویه و احساس قدرت دوباره در اتاق خواب (چه تنها باشید و چه در رابطه)

خوب ، چگونه شروع می کنید؟

کیت می گوید: “هر زمان که بخواهید” ، اما هشدار می دهد که “بلافاصله بعد از رابطه جنسی وارد نشوید زیرا شما همچنین شریک زندگی خود و افکار و احساسات آنها را دارید که باید به آنها پاسخ دهید”. انجام این کار می تواند اضطراب هایی را درباره آنچه می نویسید در آنها ایجاد کند – ایده آل نیست.

هنگام نوشتن چه نکاتی را باید در ذهن داشته باشید؟

عمل ژورنالیسم به جای این که ابزاری دیگر برای انتقاد از خود باشد ، اساساً مفید است.

کیت می گوید: “هدف این نوع مجله نویسی قضاوت در مورد عملکرد یا روشی برای ارزیابی خود نیست ، بلکه ابزاری برای انعکاس و توانایی یادگیری و پردازش خود است. رابطه جنسی یک تجربه ذهنی است اما برای مدت طولانی ما به دنبال روش های عینی برای آزمایش و اندازه گیری آن برای دیدن وضعیت ما هستید – و این همان چیزی است که روزنامه نگاری نباید انجام دهد.

“ممکن است مفید باشد که متوجه شوید چه احساسی در نوشتن دارید ، و چه چیزی برای شما به وجود می آید و یاد بگیرید چه چیزهایی از نظر جنسی برای شما مفید هستند. این فقط از نظر فیزیکی کاری نیست که انجام می دهید بلکه از نظر روحی و روانی کجاست تو هستی

آیا باید به آن نگاه کنید؟

این کاملا به شما بستگی دارد و بسته به نحوه استفاده از ژورنال متفاوت خواهد بود. بعضی از افراد نمی خواهند به گذشته نگاه کنند ، دیگران حتی ممکن است از انجام این کار لذت ببرند.

تا زمانی که شما از ژورنال به روش غیررقابتی و به عنوان “ابزاری برای یادگیری” استفاده می کنید ، کیت می گوید این احتمالاً به سلامت جنسی شما کمک می کند. کیت می گوید: “وقتی احساس کنیم که بیشتر می دانیم ، می تواند به اعتماد به نفس بیشتر کمک کند و وقتی صحبت از زندگی جنسی می شود ، این می تواند واقعاً مثبت باشد.”

اینها مناطقی از ولووی شما هستند که باید برای ارگاسم های مغزآلود بدانید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>