چگونه می توان 10 روز مرخصی سالانه را به 26 روز در سال 2022 تبدیل کرد

[ad_1]

به راحتی می توان گفت که امسال کل کل تعطیلات بوده است اما ما به امید زندگی می کنیم.

اگر مجبور شدید ماه عسل خود را به تعویق بیندازید ، سفر کوله پشتی خود را لغو کنید یا فقط اشکال سفر را داشته باشید ، 2022 سالی است که باید سفر را دوباره روی نقشه قرار دهید – و البته از صنعت نوپای سفر پشتیبانی کنید.

39 ایده هدیه سفر برای دوستی که با پایان # COVID تعطیلات بیشتری از سفرهای سوپرمارکت خواهد داشت

به علاوه ، با چند هک دفترچه یادداشت هوشمندانه ، می توانید 10 روز مرخصی سالانه را تحویل دهید 26 روز (!!) تا واقعاً وقت خود را به حداکثر برسانید.

درست است ، به لطف هماهنگی کامل تعطیلات بانکی و اخبار تعطیلات بانکی اضافی به مناسبت گرامیداشت سالاد Platinum Queen در ژوئن 2022 ، شما می توانید فقط 10 روز مرخصی سالانه را به 26 روز تعطیل عظیم تبدیل کنید (مطمئنا زندگی دوباره برمی گردد تا اون موقع به حالت عادی؟!)

و به نظر می رسد ملت مشتاق استفاده بیشتر از آن است ، با آخرین تحقیقات Skyscanner نشان می دهد که 82٪ از مسافران انگلیس در حال برنامه ریزی برای سفرهای 2022 هستند ، با اورلاندو ، بانکوک ، نیویورک ، سیدنی ، تنریف ، ژنو ، میامی ، توکیو و لاس محبوب ترین مقصد وگاس. بنابراین چگونه می توانیم تاریخ سفر خود را به حداکثر برسانیم؟ دقیقاً در اینجا نحوه …

چگونه می توان در سال 2022 از نظر تاکتیکی مرخصی سالانه را تقریباً دو برابر کرد

در سال 2022 نه تعطیلات بانکی در انگلیس وجود دارد. با داشتن استراتژیک در مورد مرخصی سالانه ای که امسال رزرو می کنید ، می توانید اساساً روزهای تعطیل خود را دو برابر کنید.

برخی از تاریخ های مهم برای برنامه ریزی قبلی:

آوریل 2022

  • تعطیلات بانکی عید پاک را به حداکثر برسانید (جمعه 18 آوریل – دوشنبه 25 آوریل)
  • از 19 تا 22 آوریل به مدت 10 روز متوالی مرخصی بگیرید

ژوئن 2022

  • حداکثر رساندن سالاد پلاتین ملکه (پنجشنبه 2 خرداد تا جمعه 3 خرداد)
  • 30 مه – 1 ژوئن تعطیل ، به مدت 7 روز متوالی

آگوست 2022

  • تعطیلات بانکی تابستان را به حداکثر برسانید
  • از 30 آگوست تا 2 سپتامبر ، به مدت 9 روز متوالی استفاده کنید

گاوین هریس ، کارشناس قیمت گذاری و معاملات اسکای اسکنر ، می گوید: “سفر به مردم این فرصت را می دهد که از زندگی روزمره دور شوند ، دنیای اطراف خود را کشف کنند ، با عزیزانشان ارتباط برقرار کنند و ارتباط خود را قطع کنند و استراحت کنند.” و این فقط عکس های اینستاگرام و شن و ماسه نیست بین انگشتان پای ما که آخر آن مانده ایم ، تعطیلات خاطرات و برداشت های ماندگاری را برای ما به ارمغان می آورد که برای همیشه در کنار ما باقی می ماند.

“جایی که در سال گذشته شاهد همه گیر شدن مردم برای رزرو سفرهای بسیار نزدیک به عزیمت به دلیل عدم اطمینان مداوم بود ، اکنون شاهد عادی شدن رزروهای سفر و حرکت به سمت الگوی فصلی هستیم. بریتانیایی ها مشتاق این تغییر مناظر (و هوا!) هستند اما به طور فزاینده ای در برنامه ریزی سفرهای 2022 در طول زندگی متمرکز هستند. شما می توانید با ساختن تعطیلات بانکی (یا دو مورد) در برنامه های خود و استفاده حداکثر از تعطیلات آخر هفته فوق العاده ، مرخصی سالانه خود را در سال آینده فراتر ببرید. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>