چگونه همه گیری راه سقط جنین در زنان را تغییر می دهد؟

[ad_1]

همه گیری چیزهای زیادی را تغییر داده است. این روش کار ما ، نحوه معاشرت ما را تغییر داده است و به طور بالقوه می تواند نحوه سقط جنین زنان در انگلیس را تغییر دهد.

حسین آبده ، مدیر کلینیک و داروساز ناظر در Medicine Direct گفت: “قبل از همه گیری ، زنان باید مشاوره حضوری با یک متخصص پزشکی داشته باشند ، در صورتی که یکی از دو قرص سقط جنین مورد نیاز را دریافت می کنند.” شکوه.

“سپس به زنان انتخاب شد که همزمان قرص دوم را در کلینیک بخورند ، آن را با خود به خانه ببرند تا در وقت خود بخورند یا قرص را به آدرس خانه خود بفرستند.”

اکنون زنان می توانند در زمان بحران ویروس کرونا ویروس سقط جنین در خانه مصرف کنند

عبده اضافه می کند ، آنچه که سال 2020 ثابت کرد این است که سفر به کلینیک برای ملاقات حضوری برای قرص های سقط جنین “کاملاً غیر ضروری” است.

پایان بارداری ناخواسته یک مسئله حساس به زمان است. سقط جنین پزشکی مبتنی بر قرص – که مستلزم مصرف میفپریستون و میزوپروستول با فاصله 48 ساعت است – می تواند قبل از 9 هفته انجام شود ، اما پس از این ، سقط جراحی تهاجمی مورد نیاز است. به همین دلیل ، برای زنانی که می خواهند بارداری خود را پایان دهند ، بسیار مهم است که در مراحل اولیه می توانند به سقط جنین پزشکی دسترسی پیدا کنند.

“در طی همه گیری ، از بین بردن نیاز به مشاوره حضوری برای دریافت قرص سقط جنین ، نگرانی را از زنانی که در معرض خطر قرار دارند ، دور کرده است. [of catching Covid]و همچنین فشار زیادی را در بیمارستانها و کلینیکهای بیش از حد کشیده برداشته است. “عبده می گوید.

“یک متخصص پزشکی هنوز هم از نظر قانونی موظف است که یک زن را از طریق مشاوره آنلاین / ویدیویی / تلفنی دقیقاً به همان روشی که در ارزیابی حضوری انجام می دهند ، ارزیابی کند. این بدان معناست که برای تجویز اخلاقی و ایمنی قرص سقط جنین برای یک زن ، نیازی به حضور یک پزشک یا داروساز در یک اتاق نیست. “

همانطور که سرانجام قوانین سقط جنین در ایرلند شمالی تغییر می کند ، یک زن فاش می کند که مجبور شده است برای فسخ به لندن برود

آنچه که این نیز انجام می دهد این است که نیازی به سفر یک زن به پزشک عمومی خود را از بین می برد ، این امر در طی همه گیری بسیار حیاتی است ، اما حتی پس از همه گیری امکان صحبت با یک پزشک از خانه خود برای زنان متقاضی سقط جنین راحتی خوبی خواهد بود.

در حقیقت ، یک مطالعه تجزیه و تحلیل 50،000 سقط جنین پزشکی که در انگلیس ، اسکاتلند و ولز بین ژانویه و ژوئن سال 2020 انجام شد ، نشان داد که اثربخشی درمان قبل و بعد از معرفی گزینه مشاوره مجازی یکسان است.

این مطالعه که توسط دانشگاه تگزاس در آستین ، BPAS ، گزینه های تولید مثل MSI و خدمات مشاوره ملی بارداری پیش بینی نشده منتشر شده است ، نشان داد که 80٪ از زنان گفتند که مشاوره مجازی گزینه مورد نظر آنها است.

با این حال ، هنگامی که دولت اعلام کرد زنان پس از یک مشاوره مجازی می توانند سقط جنین کنند ، تأکید کرد که این یک اقدام موقتی برای “جلوگیری از گسترش ویروس کرونا” است.

جامعلا جمیل گفت سقط جنین “بهترین تصمیمی است که او گرفته است”

با این حال ، ماه گذشته دولت مشورتی را آغاز کرد و از مردم در مورد اینکه آیا باید این تغییرات را دائمی کند یا خیر ، نظر می دهد. نتایج این مشاوره هنوز منتشر نشده است.

عبده می افزاید: “تعداد بی شماری از زنان كه به این دارو احتیاج دارند شغل دارند ، بدین معنی كه آنها معمولاً برای حضور در یك قرار ملاقات كوتاه كه می تواند به صورت آنلاین انجام شود ، باید كلی صبح یا حتی یك روز تعطیل كاری را رزرو كنند.”

“نه تنها این ، بلکه با فشار NHS و حتی تجویز کنندگان خصوصی بیشتر از آنچه قبلاً تحت فشار قرار گرفته اند ، حذف نیاز به مشاوره حضوری برای قرص های سقط جنین می تواند زندگی کارکنان پزشکی و مراکز درمانی را به میزان قابل توجهی آسان کند. کار برای. اگر اقدامات موقتی برای ارزیابی از راه دور در طی همه گیری کارساز بوده است ، هیچ دلیلی وجود ندارد که نباید به طور دائمی به مرحله اجرا درآیند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>