چگونه کمتر احساس اضطراب کنیم توسط کلر چمبرلین

[ad_1]

در دنیایی که ما دائماً در حال مقایسه ظاهر ، سبک زندگی ، شغل و روابط خود با دیگران هستیم ، می توان به راحتی اجازه داد نگرانی ها حال ما را بهتر کنند. حقیقت این است که ، خواه اجتماعی باشید و هم تنها ، برون گرا یا درون گرا ، اضطراب در برخی از دوره های زندگی بر همه ما تأثیر می گذارد. این واقعیت که یک بیماری همه گیر ملی به وجود آمده نیز دقیقاً به موضوعات کمک نکرده است.

فقط کلمه “همه گیر” می تواند احساس اضطراب را تحریک کند و یک سال از این نمایش ** می گذرد ، حتی یک نگاه اجمالی کوتاه به اخبار با عکس هایی از بیمارستان های شلوغ ، داستان هایی که از مردم می میرند و “عادی جدید” به نظر می رسد ، ناامید کننده است. بسیار سفیدتر از آنچه که ما امیدوار بودیم. ما از سلامتی خود و عزیزانی که ممکن است آسیب پذیرتر باشند می ترسیم. ما نگران معیشت خود هستیم ، زیرا این ویروس باعث بی ثباتی اقتصادی و سقوط عظیم اقتصادی می شود و فقط به این فکر می کنیم که چطور این اتفاق افتاده است.

چطور ننگ اختلال شخصیت مرزی تقریباً من را از دریافت کمکی که به شدت نیاز داشتم متوقف کرد

ما می دانیم که ماندن در خانه برای محافظت از خود ، عزیزانمان ، اطرافیان و NHS ضروری است ، اما هیچ رازی نیست که یک قفل دیگر آسیب به سلامت روانی و رفاه کشور وارد کند و به ما یک مورد جدی از تب کابین تبدیل کند. .

لوچیندا گوردون لنوکس ، روان درمانگر و متخصص آسیب و تروما توضیح می دهد: “در حالی که تب کابین یک تشخیص واقعی نیست ، اما در حال حاضر بسیاری از افراد از مجبور شدن به مدت چندین ماه در خانه خسته ، بی حال و تحریک پذیر می شوند – و این احساس مطمئناً واقعی است.” در گروه TRC.

همه ما بیش از هر زمان دیگری مضطرب هستیم اما در اینجا چگونگی تعیین زمان اضطراب به عنوان یک مشکل بیان شده است

به همین دلیل یافتن راه های ساده برای مبارزه با اضطراب ما RN بسیار مهم است.

کلر چمبرلین ، نویسنده بهداشت ، قلم زده است مضطرب – یک راهنمای به اندازه جیب که به گفته وی به مردم کمک می کند احساسی را که دارند احساس کنند و چرا چنین احساسی دارند. این توصیه ها و نکاتی کاربردی برای مراقبت از بهزیستی ذهنی و جسمی شما به صورت روزمره ارائه می دهد تا به خوانندگان کمک کند تفکر منفی را به چالش بکشند و تغییرات مثبت در سبک زندگی ایجاد کنند و نقطه شروع یک بی دغدغه ، محتوا و اعتماد به نفس شما باشند مفید به نظر می رسد ، درست است؟ همانطور که ما از یک قفل دیگر عبور می کنیم و ناامیدانه منتظر نقشه راه و “عادی جدید” هستیم ، در اینجا 7 کار ساده Claire آورده شده است که می توانید روزانه انجام دهید تا احساس “اضطراب” بیشتری داشته باشید.

1. تناسب اندام خود را تقویت کنید

ثابت شده است که ورزش نه تنها آمادگی جسمانی بلکه سلامت روانی شما را نیز تقویت می کند. علاوه بر کاهش اضطراب (با استفاده مثبت از آن آدرنالین در هنگام پرواز یا پرواز به روش مثبت) ، ورزش احساس سلامتی را نیز افزایش می دهد و باعث افزایش اعتماد به نفس و اعتماد به نفس می شود (به دلیل اندورفین هایی که بعد از تمرین بدن شما را فرا می گیرد). علاوه بر این ، وقتی شروع به ورزش منظم می کنید ، می فهمید که بیش از آنچه باور داشته اید توانایی دارید و این احساس تاب آوری می تواند به تمام زمینه های زندگی شما سرایت کند. هر پیگیری تناسب اندام را که دوست دارید ، دویدن ، دوچرخه سواری یا HIIT دوست دارید ، زمان حرکت است!

2. مصرف کافئین خود را محدود کنید

می توانید ارزش داشته باشید که برای چند هفته یک دفترچه یادداشت غذایی نگه دارید ، تا ببینید آیا الگوی اضطراب شما وجود دارد یا خیر. گاهی اوقات ماشه به سادگی می تواند فیزیولوژیکی باشد ، مانند تأثیر کافئین در لاته صبحگاهی شما.

مطالعات متعدد نشان داده است که استفاده زیاد از رسانه های اجتماعی منجر به ضعف در سلامت روان می شود ، به طوری که کاربران بیشتر موارد افسردگی ، اضطراب ، تنهایی ، “ترس از دست دادن” (FOMO) ، احساس انزوا ، عزت نفس پایین و حتی افکار خودکشی را تجربه می کنند. هنگامی که معقولانه استفاده می شود ، برای مدت زمان کوتاهی هر روز و با ذهنیت صحیح مشاهده می شود ، رسانه های اجتماعی می توانند راهی برای ارتباط با افراد همفکر باشند و شما را در معرض ایده های مثبت ، جالب و جدید قرار دهند. متأسفانه گرفتار شدن آسان است ، و هنگامی که شروع به بررسی وسواسی می کنید ، احتمالاً بیشتر در یک چرخه مقایسه اجتماعی گیر خواهید کرد. اگر از رسانه های اجتماعی استفاده می کنید ، مهم است که به یاد داشته باشید که این زندگی واقعی نیست: این یک عکس فوری بسیار ویرایش شده (و اغلب فیلتر شده) از لحظاتی است که مردم می خواهند شما ببینید. اگر رسانه های اجتماعی به نوعی احساس ناراحتی شما را ایجاد می کنند ، در نظر داشته باشید که خود را به مدت چند هفته فقط به نیم ساعت در روز محدود کنید یا هر هفته چند روز بدون شبکه های اجتماعی داشته باشید و ببینید آیا احساس دیگری دارید.

آیا شما مقصر رد شدن هستید؟ چگونه روند ناسالم جدید رسانه های اجتماعی باعث از بین رفتن سلامت روان شما می شود

4. یک برنامه مراقبه بارگیری کنید

مطالعات نشان داده است که مدیتیشن می تواند تأثیرات مثبتی مثبت بر روی ذهن و بدن شما بگذارد ، استرس و اضطراب را کاهش می دهد ، ضربان قلب را کاهش می دهد ، گردش خون را بهبود می بخشد و باعث بهبودی می شود. اساساً ، مراقبه صرفاً توجه متمرکز و بدون قضاوت است – به عنوان مثال ، توجه به نفس. روی بدن یا روی یک شی خارجی ، مانند شعله شمع. هنگامی که برای اولین بار شروع می کنید ، ممکن است احساس ناخوشایند و ناخوشایندی از نظر ذهنی باشد ، اما مانند هر کاری ، هرچه بیشتر تمرین کنید ، طبیعی تر خواهد بود. برای راهنمایی ، می توانید یک برنامه مراقبه را بارگیری کنید.

5- روزنامه نگاری را امتحان کنید

Journalling در سال های اخیر به نوعی هنر تبدیل شده است و انواع مختلفی از ژورنال های گلوله ای گرفته تا ژورنال های تشکر وجود دارد ، بنابراین به احتمال زیاد چیزی متناسب با سبک خود پیدا خواهید کرد. وقتی نوبت به جور کردن می رسد ، هیچ قانون سخت و سریعی وجود ندارد ، اگرچه بیشتر ما عادت نداریم که احساسات درونی خود را به طور منظم بنویسیم ، بنابراین در ابتدا ممکن است ناخوشایند به نظر برسد. هرچند با آن همراه باشید – بسیاری از افراد با نوشتن روزنامه قسم می خورند که به آنها کمک می کند وضوح و دیدگاه خود را به دست آورند و به آنها کمک می کند عوامل تحریک کننده اضطراب را متوجه شوند (و متعاقباً آنها را مدیریت کنند).

“ساخت نقشه فانتزی” فعالیتی است که افراد نمی توانند به اندازه کافی از آن سیر شوند ، در اینجا نحوه مشارکت در اینجا آمده است

6. پیش قدم باشید

اگر مورد خاصی باعث اضطراب شما شده است ، سعی کنید از آن دور نشوید. پذیرفتن مسئله به جای اینکه سر خود را در ماسه فرو کنید مهم است. سعی کنید مشکلات بزرگ و طاقت فرسا را ​​به قطعات کوچکتر و قابل کنترل تقسیم کنید. به عنوان مثال ، اگر نگرانی های مالی در اضطراب شما تأثیرگذار است ، امروز از عهده حل آنها برآیید – به دنبال مشاوره مالی باشید یا پرداخت یک اسکناس را شروع کنید. به یاد داشته باشید ، برداشتن حتی یک قدم کوچک بسیار مثمر ثمرتر و مثبت تر از تلاش برای وانمود کردن هیچ اشتباهی است.

7. با حواس خود هماهنگ شوید

ذهن آگاهی صرفاً معطوف به لحظه حال است ، دقیقاً همانطور که هست ، بدون قضاوت. این نوع آگاهی آگاهانه – توجه کامل شما به لحظه حال – بدان معنی است که دیگر جایی برای نشخوار کردن گذشته یا نگرانی در مورد آینده وجود ندارد. برای شروع ، سعی کنید چند دقیقه توجه کامل خود را به محیط اطراف خود معطوف کنید و به نوبه خود بر روی هر یک از حواس خود تمرکز کنید – بینایی ، صدا ، لمس ، بو و چشایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>