چگونه کمد لباس خود را برای شروع مجدد پس از قفل تعمیرات اساسی کنیم

[ad_1]

اگر احساس می کنید که ممکن است تنها فردی در جهان باشید که پس از گذشت بیش از یک سال در مراحل مختلف انزوای اجتماعی ، نسبت به بازگشت به حالت عادی (البته تدریجی) مضطرب هستید ، بگذارید این موضوع را برای شما بازگو کنیم که کاملا نه از برونگرا ترین پروانه های اجتماعی گرفته تا کسانی که همیشه خود را برای خود نگه داشته اند ، تقریباً همه نسبت به چشم انداز ورود دوباره به جامعه احساس عصبانیت داخلی می کنند.

البته ، تهدید باقی مانده از یک بحران بهداشت جهانی بدون شک در راس همه ذهن ما است ، اما همچنین چندین مورد دیگر – البته در مقایسه با مقداری پیش پا افتاده – در مورد رفع محدودیت های قفل شدن وجود دارد.

و در حالی که بسیاری از ما نگران این هستیم که توانایی خود را برای انجام یک گفتگوی کوچک بی معنی یا وحشت در مورد اجرای احتمالی ناجور با دوستان خود از دست داده ایم که طی سال گذشته “وقت” برای FaceTime را پیدا نکردیم ، یک ترس وجود دارد این در طی چند هفته گذشته تقریبا در همه ما بوجود آمده است. چه خبر زمین آیا ما در دنیای واقعی می پوشیم؟

6 ایده لباس بهاری برای کسانی که از کمد لباس رنج می برند پس از 12 ماه صرف لباس راحتی

با اتکا به لباس های ورزشی ما و تخیل کمی که در طول دوازده ماه اخیر داشته ایم ، ایده # دقیق کردن یک # پیاده که برای اولین بار به رستوران مورد علاقه خود برگردد یا برای دیدار با دوستان و خانواده خود که چیزی بیش از شلیک شانه تا زوم می تواند کمی طاقت فرسا باشد.

اگر مایلید با ترس از کمد لباس خود مقابله کنید بدون اینکه دوباره در یک سبک شیک قرار بگیرید ، ما هفت نکته داریم که می تواند شروع مجدد مد شما را به یک تجربه نشاط آور و تقویت کننده تبدیل کند …

1. مورد جدیدی را امتحان کنید

یک مفهوم ساده که به راحتی به نظر می رسد در واقع عملی به نظر نمی رسد ، وقتی صحبت از مد می شود بیرون از منطقه راحتی خود بیرون بروید می تواند بزرگترین هدیه برای کمد لباس شما باشد.

از کوچک شروع کنید ، با لوازم جانبی کمی تندتر از آنچه که قبلاً عادت کرده اید ، کار خود را ادامه دهید. کفش ها و کیف ها یک روش عالی برای آزمایش سبک شما هستند زیرا نیازی به جلوه کامل ندارند اما اهمیت زیبایی شناسی کافی را دارند تا از آن چشم پوشی نکنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

من یک ویرایشگر مد هستم و اینها 30 بهترین چیز برای پوشیدن به محض بلند شدن قفل است

همانطور که می دانید ، در GLAMOR ما هرگز شما را تشویق نمی کنیم که کمد لباس خود را به “روندها” اختصاص دهید. به هر حال ، آنها به یک دلیل “فصلی” هستند. نه تنها یک روش گران قیمت برای خرید است ، بلکه باید هر شش ماه یکبار به روزرسانی و تعمیرات اساسی انجام شود ، اما همچنین بسیار ناپایدار است.

در عوض ، ما توصیه می کنیم مراقب روندهای فصل بهار / تابستان 2021 (فقط یک مورد!) باشید تا صرفاً به عنوان الهام بخش باشد. به محض جذابیت یک روند ، نحوه کار کردن این * روند * را برای شما * مشخص کنید. برش ها خبرهای بزرگی برای SS21 هستند ، به عنوان مثال ، اگر شما لباس های فوق العاده زنانه یا جلیقه های گاه به گاه و شلوار جین استفاده می کنید ، بررسی کنید که آیا راهی وجود دارد که بتوانید این روند را در کمد لباس شخصی خود بگنجانید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

12 روند مد بهار ، همه ما در اسرع وقت سقوط خواهیم کرد (سرانجام!) پوشیدن مانتو را متوقف کنیم

3. بیشتر از برند خود آگاه باشید

ظهور جنبش Black Lives Matter طی سال گذشته ، مارک های مختلفی را ترغیب کرده است تا به نقشی که از نظر تنوع و نمایندگی دارند بپذیرند و به آن بپردازند ، اما این نیز به ما مصرف کنندگان بستگی دارد تا اطمینان حاصل کنیم که پول خود را صرف خواهیم کرد در مکان های مناسب

از ابتکار تعهد 15 درصدی آرورا جیمز – اصرار به خرده فروشان عمده تا حداقل 15٪ از فضای قفسه خود را به مشاغل تحت مالکیت سیاهان اختصاص دهند – تا روز سیاه پوند – یک کارزار ملی با هدف تغییر عادات و افزایش آگاهی از مشاغل مشکوک در اولین شنبه هر ماه – مهمترین تغییراتی که می توانید در کمد لباس خود ایجاد کنید ، در مورد مردم و اصول اخلاقی * پشت * مارکهایی که از آنها خرید می کنید ، خود را بیاموزید.

برخی از مارک های مد مورد علاقه سیاه و سفید ، از جمله حماسه Christopher John Rogers (لباس زیر) را در اینجا کشف کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

27 مارک مد زیبا و متعلق به سیاه پوستان برای پشتیبانی در روز پوند سیاه (و هر روز!)

4. بلند مدت فکر کنید

واقعاً با توجه به خریدهای شما در طول ماه های اخیر یک موضوع تکراری بوده است و یک نکته مهم دیگر که باید در ذهن داشته باشید مربوط به پایداری است. نه تنها از نظر ساخت یک مورد بلکه در واقع چقدر برای کمد لباس شما مناسب خواهد بود. می توان چیزی را از ابتکاری ترین پارچه با منبع پایدار تهیه کرد ، اما اگر آن را بخرید تا فقط یکبار برای یک لباس خاص برای یک موقعیت خاص بپوشید ، آن را کاملاً ناپایدار می دانید.

در عوض ، هنگامی که آماده خرید یک مورد خاص هستید ، خودتان را به چالش بکشید تا حداقل هفت روش مختلف برای پوشیدن آن ارائه دهید. به عنوان مثال ، یک گردن رول بدون آستین کرم ، می تواند در زیر لباس ها یا جامپورها پوشیده شود ، با لباسهای جوجه کشی ، شلوار جین یا شلوار کت و شلوار ، در دامن جین یا شورت فرو رفته … می بینید؟

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

12 نفر از تأثیرگذاران مورد علاقه ما در مورد چگونگی سازگاری کمد لباس WFH برای بازگشت به دفتر (بدون از بین بردن راحتی!)

5. به UPCYCLE بیاموزید

این یکی از مواردی است که بسیاری از ما هنگام قفل کردن تلاش کردیم. “دوچرخه سواری” ممکن است به نظر یک سرگرمی مشکوک باشد که همسایه کودکی شما کمی غیر معمول در خانه خود در باغ زندگی می کند ، اما در واقع یک روش درخشان برای مهر کردن شخصیت فردی شما بر روی لباس هایی است که “دوست دارید” اما هنوز دوست ندارید ” ما می دانیم که این ضرب المثل چگونه پیش می رود ، اما گاهی اوقات لازم نیست همه چیز “خراب شود” تا شما آن را “اصلاح کنید”.

کراوات مرگ در اولین قفل ملت را اسیر کرد ، حتی خانواده بکهام به آن اجازه دادند. اما روش های دیگری نیز وجود دارد – کمتر کثیف – برای سوار شدن به چرخه. مقداری روبان به صندل های راحت پدر خود اضافه کنید ، مقداری مهره را به دور یقه یک تی شرت سفید گردن کلاسیک بچسبانید ، برش های خود را در لباس ها یا جلیقه ها ایجاد کنید … نه تنها یک فروشگاه خلاقانه سرگرم کننده است بلکه به لباسهای شما روح تازه ای می بخشد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این راهنمای 10 مرحله ای ضد انعطاف باعث می شود لباس های خود را مانند خانه کندل جنر و ویکتوریا بکهام در خانه بکشید.

6. عاقلانه سرمایه گذاری کنید

صنعت مد اغلب به ‘قطعات سرمایه گذاری’ اشاره می کند ، اما منظور ما چیست؟ در حالی که بسیاری این کار را صرفاً توجیه یک خرید ارزشمند می دانند که یک عمر به طول می انجامد ، اما اغلب به قطعات مشهور اشاره دارد که در واقع می توانید سالها آن را دوباره بفروشید و حتی شکسته یا حتی گاهی اوقات حتی ساختن پول اگر یک طراحی فوق العاده نادر باشد

دانستن اینکه روی چه قطعاتی باید سرمایه گذاری کرد و چرا اغلب می تواند مانند یک مین باشد ، اما اگر تحقیق کنید به زودی خواهید فهمید که آیا خرید یک “سرمایه گذاری” عاقلانه است. به طور کلی کیف های خرید یک خرید عاقلانه است و مارک هایی مانند Chanel ، Hermés ، Fendi و Dior برای سبک های کلاسیک پرنعمت فروش خوبی دارند ، در حالی که پیش بینی می شود که طرح های جدیدتری مانند Loewe ، Alaïa و Bottega Veneta جدی ترین مدعیان در این نزدیکی باشند آینده.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

از Bottega Veneta گرفته تا Loewe و Dior ، این بهترین کیف دستی های طراح برای سرمایه گذاری در فصل جدید هستند

7. اجاره ها را امتحان کنید

ما از ابتدای پیدایش این مفهوم با ایده اجاره مد وسواس داشتیم ، اما بدون شک ورود آن به آگاهی جریان اصلی از چند سال قبل ، با ورود بعدی همه گیر با مشکل روبرو شد. با وقفه ای که اساساً متوقف شده و مردم در خانه های خود محبوس شده اند ، هرگونه بهانه ای برای “اجاره” یک “ظاهر” مهم به سرعت با مشکل مواجه شد.

با این وجود وقتی از قفل شدن خارج می شویم ، انتظار می رود که یک تقاضای بزرگ مجدد داشته باشیم زیرا مردم به دنبال اظهارات هستند اما احساس می کنند بیش از حد ترسیده اند که هر چیز گران قیمت را خراب کنند ، وقتی که صحبت از لباسهای هیجان انگیزتر از لباس ورزشی می شود دوازده ماه گذشته مقرون به صرفه تر ، سازگار با محیط زیست و ایده آل برای کسانی که قصد آزمایش آزمایشی مد را دارند. چیزی نیست نه عشق ورزیدن.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

5 بهترین خدمات اجاره مد برای پایدارتر و ارزانتر خرید طراح * و *

برای کسب اطلاعات بیشتر از Charlie Teather ، سردبیر مد Glamour UK ، وی را در Instagramcharlieteather دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>