چگونه کیسه های چای حمام را در خانه درست کنیم

[ad_1]

تنظیم ایده آل حمام شما چیست؟ آیا یک یا دو شمع معطر ، یک لیوان شراب و یک کتاب قبل از خواب است؟ یا شاید یک اسکراب تقویت کننده بدن ، یک فنجان چای داغ و پادکست در صبح آخر هفته؟ در مورد حمام جلسات آبگرم در خانه ، که شامل لایه برداری کامل بدن ، ماسک مو و ماسک صورت با برخی از موسیقی مراقبه در پس زمینه است ، چه می کنید؟ یا همه موارد بالا چطور؟

Lockdown نه تنها به ما نشان داده است که برای هر روحیه و زمانی از روز حمام وجود دارد ، بلکه روش های متنوعی نیز وجود دارد که می توانید حمام خود را فقط کامل. از بمب های حمام ، حباب های مخملی ، تا نمک های هیمالیا ، مجموعه وسیعی از محصولات زیبایی وجود دارد که زمان حمام را بالا می برد و به لحظه خاصی از مراقبت از خود تبدیل می شود. برخی از آنها آنقدر جذاب هستند که به خودی خود تبدیل به پدیده هایی در شبکه های اجتماعی شده اند و در TikTok گرایش دارند و در سراسر اینستاگرام ظاهر می شوند.

آخرین مورد انجام شده “چای حمام” است که بیش از یک میلیون برچسب در TikTok دارد و در بین طرفداران جنبش # witchtok ، که شامل به اشتراک گذاشتن رویه ها و طلسم های مراقبت از خود آیینی است ، رواج دارد. یک ویدئو توسط مشاغل کوچکMoonStreetKits ، که بیش از 117 هزار پسند دارد ، “جعبه جادوگران” عاشق خود را نشان می دهد که حاوی چای حمام ، کریستال های معالجه و بخور برای یک تجربه جامع و الزام آور است.

خوشبختانه برای لذت بردن از روند جدید نیازی به داشتن هیچ قدرت جادویی نیست. در واقع ، چای حمام در واقع یک تکامل ساده از نمک های حمام سنتی و گل های خشک است که سال ها در محصولات حمام استفاده می شود. تنها تفاوت این است که اکنون مواد تشکیل دهنده آن در یک کیسه چای ماسلین مفید است که به آنها اجازه می دهد بدون اینکه باقی مانده های نامرتب ایجاد کنند و جلوی تخلیه شما را بگیرند ، با آب حمام دم کنند.

ساختن آنها در خانه بسیار آسان است – تمام آنچه شما نیاز دارید این است که مراحل ساده و نسبتاً کم هزینه را دنبال کنید …

1. چند کیسه چای ماسلین قابل استفاده مجدد خریداری کنید

برای قرار دادن مواد انتخابی خود به چند کیسه چای ماسلین قابل استفاده و قابل استفاده مجدد احتیاج دارید. می توانید آنها را از همه جا از & Keep خریداری کنید ، متخصص در محصولات دوستدار محیط زیست و همچنین در آمازون.

2. مواد تشکیل دهنده خود را انتخاب کنید

درباره آنچه می خواهید بعد از استحمام احساس کنید فکر کنید. اگر می خواهید احساس آرامش کنید ، مواد با خاصیت آرامش بخشی مانند اسطوخودوس خشک یا بابونه را انتخاب کنید. اگر عضلات درد دارید ، بلورهای نمک دریا و آرنیکا خشک را امتحان کنید. در واقع آسمان محدودیتی است که شما می توانید در آن مخلوط کنید ، اما شما می خواهید مواد مورد نیاز خود را از یک منبع معتبر تهیه کنید. برای روغنهای اساسی ، Neal’s Yard Remedies، Boots و Holland & Barrett را امتحان کنید. برای گلهای خشک ، خرید Whole Foods Online را امتحان کنید.

3. مخلوط خود را مخلوط کرده و دم کنید

مواد انتخابی خود را درون کیسه چای قرار داده و بند را محکم بکشید. قبل از غرق شدن ، حمام خود را اجرا کنید و بگذارید چای حمام شما با آب دم بکشد.

اگر ترجیح می دهید چای حمام از قبل تهیه شده بخرید ، در اینجا بهترین لیست ما وجود دارد …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>