چگونه یک خانه را به عنوان خریدار تنها خریداری کنیم

[ad_1]

مانند بسیاری چیزها ، روند خرید خانه بسیار به زوجین بستگی دارد ، حتی اگر اکثر مردم این ایده را که ما قبل از اینکه در زندگی خود پیش برویم و رشد بالایی داشته باشیم ، باید جفت کنیم رد می کنند. تا اواخر مجالس مسکونی ، خرید وسایل نقلیه برای اولین بار به عنوان خریدار تنها امری عادی بود ، اما با افزایش ناگهانی قیمت مسکن و احتیاط بیشتر وام دهندگان ، دشوارتر می شود که بدون شخص دیگری پا به نردبان بگذارید. بیماری همه گیر covid-19 تنها با تشدید معیارهای واجد شرایط بودن ، وخیم تر شدن وام دهندگان ، باعث تشدید این مسئله شده است.

هرچقدر که این امر خشمگین باشد ، راه حل هایی وجود دارد که برای شما راحت تر می توانید به دنبال رویاهای خانه دار خود باشید بدون اینکه ابتدا لولا را کامل کنید. ممکن است کمی بیشتر طول بکشد و شما ممکن است به مشاوره تخصصی بیشتری نیاز داشته باشید ، اما این امکان وجود دارد.

ذخیره سپرده

مبلغ ودیعه مورد نیاز برای خرید خانه اول شما تقریباً ترسناک است ، حتی وقتی آن را به دو صورت تقسیم کنید ، بنابراین اگر این یک مانع بزرگ باشد کاملاً قابل درک است. سپرده و مقرون به صرفه بودن شما دو عنصر چالش برانگیز برای خرید خانه به تنهایی است و این اولین مورد نیاز به نظم و انضباط دارد.

عادت کنید که برای ایجاد سپرده خود ، تا می توانید درآمد خود را کنار بگذارید و مطمئن شوید که در صورت واجد شرایط بودن ، از طرح های دولتی مانند Lifetime ISA نیز بهره مند می شوید. اگر برنامه شما برای خرید چند سال در آینده است ، ممکن است دوست داشته باشید که سرمایه گذاری را راهی برای رشد پول خود بدانید. یک ابزار دیجیتالی مانند Nude ، که عناصر برنامه ریزی و صرفه جویی در خرید خانه را ترکیبی می کند ، واقعاً می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

بررسی گزینه های وام خود

بسیاری از راه حل های مختلف وام مسکن وجود دارد ، برخی از آنها بیشتر مناسب خریداران است. طرح جدید وام 95 درصدی وام توسط دولت می تواند به شما کمک کند تا با کاهش نیاز به سپرده خود سریعتر نردبان خود را طی کنید ، اما وام گرفتن 95٪ از ارزش خانه خود با یک حقوق و دستمزد بسته به میزان درآمد شما دشوار است. .

طرح رهن 95 درصدی دولت به خریداران اولین بار یا صاحبان خانه های فعلی کمک خواهد کرد که وام را فقط با 5 درصد ودیعه تأمین کنند

ایده خوبی است که با یک مشاور وام مسکن صحبت کنید و از ماشین حساب های آنلاین مانند Habito برای تعیین میزان امکان وام گرفتن استفاده کنید.

اطمینان از اینکه امتیاز اعتباری شما بالا است

یکی از موضوعات اصلی وام دهندگان وام با تنها برنامه ، میزان ریسک مربوط به آن است. وقتی به دو نفر وام می دهید ، اگر یکی از آنها شغل خود را از دست بدهد ، معمولاً درآمد دیگری برای جبران کردنشان وجود دارد. بنابراین ، برای تعادل بخشیدن به این خطر ، باید سعی کنید و برای ارائه دهندگان احتمالی وام مسکن روشن کنید که شما شرط محکمی هستید و بسیاری از اینها را می توانید با کار روی نمره اعتبار خود بدست آورید.

از سه آژانس مرجع اعتباری اصلی استفاده کنید: Experian ، Equifax و Transunion ، که می توانید با استفاده از اعتبار سنجی Moneysavingexpert.com به ترتیب ، اعتبار ClearScore و اعتبار کارما به آنها دسترسی داشته باشید تا مطمئن شوید که تمام اطلاعات شما صحیح و به روز است. سپس می توانید از خدماتی مانند CreditLadder برای گزارش دادن اجاره به موقع در هر ماه استفاده کنید و از ویژگی Experian’s Boost مواردی مانند اشتراک دیجیتال و پرداخت مالیات شورا را در امتیاز خود حساب کنید. همه اینها به وام دهندگان کمک می کند تا تصویر بهتری از نوع وام گیرنده شما بگیرند.

راه حلهای خلاقانه برای حمایت از خانواده

اگر خانواده شما در موقعیتی هستند که به شما کمک کنند ، اما شاید به وجه نقدی که برای جبران سپرده شما نیاز دارند دسترسی ندارند ، چند روش دیگر وجود دارد که می توانند به شما کمک کنند.

می خواهید پس انداز برای خانه اول خود را شروع کنید؟ اینها نکات کاربردی است * همه * می توانند امتحان کنند

شرکتهایی مانند تمبو در خارج از چارچوب فکر می کنند تا به افراد کمک کنند تا نردبان نردبان شوند و سود کمتری بپردازند ، با ویژگی Boost این امکان را به مردم می دهد که سپرده های خود را افزایش دهند ، نرخ بهتری بگیرند و فشار مقرون به صرفه بودن خریداران تنها با درآمد منفرد را کاهش دهند. گزینه های دیگری که می توانید بررسی کنید شامل وام های ضامن و مالک مشاغل مشترک ، قراردادهای مستاجر منفرد است ، اما اگر هر کدام از این گزینه ها را پیش ببرید ، خواندن همه چاپهای ریز و توافق نامه های محکم لازم است.

بنابراین ، ما آن را داریم. پیچیده تر ، اما به هیچ وجه غیرممکن نیست.

برای داشتن بینشی کاملا صادقانه در مورد روند خرید خانه به عنوان یک خریدار زن ، ممکن است بخواهید خاطرات Otegha Uwagba را بررسی کنید ، ما باید در مورد پول صحبت کنیم (4 املاک 2021) ، که در 8 ژوئیه منتشر می شود.

ستون Money Matters را دوست دارید؟ آیا نگران امور مالی خود هستید؟ یا فقط می خواهید در زمینه دستیابی به اهداف مالی خود به کمک متخصص کمک کنید؟ با ما در تماس باشید [email protected] دفترچه یادداشت پول خود را ارائه دهید و به مشاوره متخصص ما که متناسب با امور مالی شماست دسترسی پیدا کنید! این ارسال ها می توانند ناشناس باشند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>