چگونه Khloe Kardashian را به درستی تلفظ کنید

[ad_1]

به نظر می رسد که ما همگام با کارداشیان نبوده ایم. ما تازه فهمیدیم که در تمام این مدت نام Khloé Kardashian را اشتباه تلفظ می کردیم.

مادر خلوع ، کریس جنر ، ظاهراً اعتراف کرده است که همه 36 سال است که نام دخترش را به اشتباه تلفظ می کنند.

این افشاگری زمانی اتفاق افتاد که اندی کوهن ، مجری برجسته آمریکایی ادعا کرد که کریس تلفظ صحیح نام سوم دختر بزرگش را برای او تأیید کرده است. وی گفت: “بله ، این Khlo-Ay است. Khlo-Ay نام است ، کمی لهجه بر روی اسم وجود دارد.” تمام زندگی ما به معنای واقعی کلمه یک دروغ بوده است.

اندی با حضور در نمایش امشب با جیمی فالون ، به مجری برنامه گفت وقتی واقعیت را از بازدید از خانه اش آموخت و آن را به درستی تلفظ کرد. کریس ظاهراً خیلی سریع از دقت خود تعریف کرد.

در اینجا چگونگی تماشای Keeping Up With The Kardashians فصل 20 (آخرین فصل همیشه – * هق هق * *) در انگلیس از امروز مشاهده می شود

اندی توضیح داد: “من وارد شدم و می روم ،” خلوع “، و زنان دیگر می روند ،” ببخشید؟ “

وی افزود كه كریس سپس گفت: “بله ، در واقع اینگونه تلفظ می شود.”

اندی مغرور به جیمی گفت: “یک چیز کوچک بالای اسم وجود دارد. چرا من تنها کسی هستم که آن را دریافت کردم؟ یادداشت را دریافت کردم.”

خوب ، شما هر روز چیز جدیدی یاد می گیرید!

این به روزرسانی کوچک باعث شده تا ما برای ادامه فصل 20 کارداشیانز هیجان بیشتری ایجاد کنیم. بله: آخرین همیشه قسمتی از Keeping Up With The Kardashians در حال حاضر برای پخش جریانی و بارگیری در هایو موجود است.

بعد از 14 سال ، معروف ترین واقعیت شو ، همیشه اپیزودهای پایانی خود را با پایان دوره عصبی تلویزیون و با اولین قسمت با عنوان آغازین و پایان ها پخش می کند.

تماس با همه طرفداران KUWTK: کارداشیان ها در حال انجام یک مجموعه تلویزیونی کاملاً جدید با واقعیت هستند!

hayu یک سرویس اشتراک تلویزیونی واقعیت درخواستی است که به بریتانیایی ها اجازه می دهد تلویزیون واقعیت آمریکا را در همان روزی که قسمت ها از حوضچه پخش می شود پخش کنند. نبوغ در حال حاضر هزینه آن فقط 4.99 پوند (!) است ، اما اگر اکنون ثبت نام کنید ، می توانید یک دوره آزمایشی رایگان دریافت کنید و تا آنجا که ممکن است از خوبی های کارداشیان استفاده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>