ژاکت های ژاکت: هفته مد نیویورک اعلام می کند که چندلر یک نماد سبک است

[ad_1]

آیا فقط ما هستیم ، یا اینکه شما هر بار که می بینید شخصی جلیقه ژاکت پوشیده است تصویری از چندلر بینگ دهه 90 نشسته در Central Perk به دست می آورید؟

ما ممکن است در آن زمان از آن آگاهی نداشته باشیم – و مطمئن نیستیم که او هم چنین باشد – اما او به طور رسمی یک نماد سبک معتبر است ، با هفته های جهانی مد فعلی بیش از یک اشاره به ظاهر یک بار بحث انگیز است.

خانه در طول دوازده ماه گذشته محل کار اکثریت ما بوده است ، اما خواه آینده طولانی مدت شما کار در خانه باشد یا در یک دفتر کار ، طراحان هفته مد نیویورک بازگشت شما را جلب کرده اند.


هفته مد نیویورک به لطف افرادی مانند PH5 ، Negris LeBrum ، Adam Lippes و 3.1 فیلیپ لیم ، به شکل برخی از جلیقه های ژاکت حماسی ، یک دکوراسیون کاملاً مناسب دکوراسیون اداری را برای پاییز / زمستان 2021 ارائه داد. در حال حاضر Chandler Bing وحشیانه عمل خواهد کرد.

گرایش مورد علاقه شما به لطف هفته مد لندن ، برای فصل آینده به روزرسانی فوق العاده شیک و بزرگ شده ای دارد

راه حل مناسب برای لایه بندی ، جلیقه های ژاکت برای گرم نگه داشتن شما در طول روز وجود دارد در حالی که – به لطف آستین کوتاه – فرصتی برای مدل دادن به آستین بلند مورد علاقه خود فراهم می کند.


جلیقه ژاکت سازگار با محیط زیست PH5 در سایه صورتی هندوانه و لایه ای از آن در بالای مخلوطی از سایه آبی کودک و سبز آهک ، نسل جدیدی از کلاسیک پرنعمت را ایجاد کرد و هدف تجاری را از “تعریف مجدد لباس بافتنی و آنچه لباس بافتنی می تواند برای نسل های مختلف باشد” ایجاد کرد. بیا’.


Negris LeBrum ، مارکی غنی از فرهنگ و میراث ، تصورات آنها را بی انتها نگه داشت. بدون شک رنگ سیاه و سفید سایه غالب در کل مجموعه است ، جلیقه های ژاکت LeBrum به یک سمت ساده سفر می کنند با چیزی بیش از یک آرم ظریف و شیک ‘N’ در راه تزئینات زیبایی.

فروخته شده؟ ویرایش ما از بهترین جلیقه های ژاکت را بخرید تا هم اکنون دست به دست شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Fashion Week AW21 ، glamour.com را زیر نظر داشته باشید و اگر به دنبال الهام سبک فوری تر هستید ، به گزارش روند بهار / تابستان 2021 ما بروید …

12 روند مد بهار ، همه ما در اسرع وقت سقوط خواهیم کرد (سرانجام!) پوشیدن مانتو را متوقف کنیم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>