کاخ باکینگهام به مصاحبه مگان مارکل و پرنس هری اپرا پاسخ می دهد

[ad_1]

همه دنیا در مورد مصاحبه بمب اپرا شاهزاده هری و مگان مارکل با RN صحبت می کنند.

مصاحبه مگان مارکل و پرنس هری اپرا: 9 لحظه مهمترین فک که می توانید هفته ها درباره آن صحبت کنید

این زن و شوهر را دوست داشته باشید یا از آن متنفر باشید ، نمی توان انکار کرد که مصاحبه صریح بسیاری از مسائل حیاتی را مطرح کرده است: نژادپرستی ریشه دار. امتیاز سفید که سلطنت ما بر آن بنا شده و پایدار است. و خطرات واقعی نادیده گرفتن سلامت روانی شکسته.

و اکنون ، پس از تماس های مردم ، کاخ باکینگهام بیانیه ای را به نمایندگی از ملکه در واکنش به موضوعات مطرح شده در مصاحبه منتشر کرده است.

در آن آمده است: “تمام خانواده از اینكه كاملاً چالش برانگیز بودن چند سال گذشته هری و مگان را غمگین كرده اند ، ناراحت هستند.

“موضوعات مطرح شده ، به ویژه در مورد نژاد ، نگران کننده است. اگرچه برخی از خاطرات ممکن است متفاوت باشد ، اما آنها بسیار جدی گرفته می شوند و توسط خانواده به طور خصوصی برطرف خواهد شد.

انسانیت مگان مارکل در مصاحبه خود با اپرا حتی شدیدترین منتقدان را از بین می برد و دلیل آن این است

“هری ، مگان و آرچی همیشه اعضای خانواده بسیار دوست داشتنی خواهند بود.”

یک منبع ارشد کاخ افزود: “در قلب همه اینها یک خانواده وجود دارد.

“باید به آنها فرصت داده شود تا به عنوان یک خانواده ، در مورد مسائل مطرح شده خصوصی صحبت کنند.

“برای ما مهم بوده است که قبل از صدور هر گونه پاسخ ، با دقت در نظر بگیریم ؛ و البته انتشار چیزی امروز به این معنی است که بینندگان در انگلیس در صورت تمایل ، ابتدا می توانند مصاحبه را تماشا کنند.

“تنوع ، برابری ، گنجاندن و بهداشت روان از موضوعات مهم و برجسته ای است که بخشی از کار اعضای خانواده سلطنتی را برای سالهای طولانی تشکیل داده است.”

مگان مارکل در مصاحبه با اپرا قدرتمندانه در مورد سلامت روان صحبت کرد و گفت که “دیگر نمی خواست زنده بماند”

همانطور که هر کسی که مصاحبه گیرنده را تماشا کرده است ، می داند ، مگان ، 39 ساله ، به اپرا گفت که هنگام زندگی در داخل شرکت با فکر خودکشی روبرو بوده است ، و همچنین توضیح داد که چگونه یک عضو خانواده سلطنتی پوست فرزندش Archie را “چقدر تیره” می پرسد . این زوج تأیید کردند که این ملکه و شاهزاده فیلیپ نبوده است اما حاضر نیستند که چه کسی آن را گفته است.

در همین حال ، پرنس هری گفت که پدرش ، پرنس چارلز ، احساس کمرنگی کرده و افزود که اختلاف بین او و برادرش ، پرنس ویلیام ، متأسفانه هنوز هم وجود دارد. او گفت که چگونه او و مگان انگلیس را به دلیل “عدم حمایت و عدم درک کافی” از خانواده اش ترک کردند.

گفتگوهای خانواده سلطنتی درباره اینکه “چگونه پوست کودک آرچی تیره است” ثابت می کند که رنگ آمیزی هنوز زنده است – و ما باید آن را شکست دهیم

هری گفت در مصاحبه ای که همه دنیا درباره آن صحبت کرده اند “مانند سیستم بقیه خانواده ام” در سیستم گیر افتاده است.

بیانیه خانواده سلطنتی در حالی است که Ofcom تحقیق درباره قسمت دوشنبه را آغاز کرد صبح بخیر انگلیس، که به دنبال اظهار نظرهای پیرس مورگان بیش از 40،000 شکایت جمع کرد.

در مصاحبه این زوج با اپرا ، مگان گفت که احساس می کند “دیگر نمی خواهد زنده بماند” و به دنبال مسائل روحی و روانی است که در طول مدت حضور در خانواده سلطنتی تجربه کرده است.

روز دوشنبه صبح بخیر انگلیس ، پیرس گفت که “حتی یک کلمه را باور نکرده است” – و 40،000 شکایت در این باره وارد شد.

م charسسه خیریه بهداشت روان اظهار داشت که از اظهار نظرهای وی “ناامید” شده و اکنون هزاران بیننده از این طریق شکایت رسمی کرده اند.

و سپس امروز ، پیرس مورگان پس از درگیری با مجری برنامه الکس برزفورد ، درباره مصاحبه با اپرا ، صحنه برنامه صبح بخیر انگلیس را هجوم برد.

سخنگوی Ofcom گفت: “ما در مورد قسمت دوشنبه صبح بخیر انگلیس تحت قوانین آسیب و جرم تحقیقاتی را آغاز کرده ایم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>