کارهای جالب برای انجام در پارک با دوستان

[ad_1]

روزها درخشان تر می شوند و بالاخره آرام آرام شروع به خاموش شدن می کنیم ، ما می خواهیم پس از ماه ها کار بسیار کم ، برنامه ریزی کنیم – نیازی به گفتن نیست که می توانیم دوستان خود را ببینیم.

از آنجا که بارها و تراسهای رستوران در فضای باز در 12 آوریل برای اجتماعات حداکثر شش نفره باز می شوند و در 17 مه زمانی که مردم می توانند در گروههای حداکثر 30 نفر در خارج از کشور با یکدیگر ملاقات کنند راحت تر دنبال می شود ، زمان بهتری برای طراحی برخی فعالیتهای دیواری وجود ندارد با دوستانتان که فقط دراز کشیدن با یک پیک نیک نیست. بچه ها بیایید – وقت آن است که آدرنالین را مصرف کنید (و در این راه کمی ورزش کنید).

از جنگا غول پیکر و بازیهای ضدعفونی کننده تا مسابقات رقابتی طناب کشی و دور اندازها ، اگر می خواهید از صفحه و مبل خود جدا شوید و در خارج از خانه زانو بزنید ، در اینجا چند ایده جالب برای کارهایی که در پارک باید انجام دهید وجود دارد . فقط مطمئن شوید که برای همه شرایط آب و هوایی آماده شده اید – بالاخره این کشور انگلیس است.

دستان ثابت خود را در Giant Jenga آزمایش کنید

بله Jenga * ممکن است * یک بازی بچه ها باشد ، اما دستان خود را بر روی یک کیت غول پیکر بگذارید و امتیازات فوری را جمع کنید. این یک فعالیت در فضای باز بزرگسالان کاملاً قابل قبول است تا یک بعد از ظهر را در پارک هدر دهید. شما می توانید با نوشتن برخی جسارت ها و دستورالعمل های مربوط به آجر ، چیزهای جالب دیگری ایجاد کنید – جرات یا نوشیدن را انجام دهید! بدیهی است موارد اضافی و دست انداختن برج Jenga.

گلف آبجو پنگ بازی کنید

فعالیت پارک ترکیبی که اساساً با استفاده از چوب های گلف ، آبجو پنگ است. ما پیشنهاد می کنیم دست خود را بر روی این کیت بگذارید (اگر همه با هم متحد هستید ، آن اسپنی نیست) که سوراخ هایی برای قرار دادن فنجان های شما روی یک سطح چمن مصنوعی دارد. وظیفه شما این است که 10 حفره منفرد را قبل از رقیب خود غرق کنید. کسانی که می دانند چگونه به درستی تراشه بزنند ، در یک مزیت قرار می گیرند. هر کس دیگری ، موفق باشید.

30 فعالیت در فضای باز که با دوستانتان به عنوان سهولت قفل کردن انجام می شود (از قایق سواری در کانال تا سینماهای رانندگی)

یک مسابقه رقابتی

غیرممکن است که در مورد کارهای سرگرم کننده ای که باید در پارک با دوستان خود انجام دهید ، چیزی ننویسید و یک مسابقه مسابقه آور را شامل نشوید. کیت را بصورت آنلاین سفارش دهید و اطمینان حاصل کنید که مکانی را انتخاب می کنید که در معرض خطر ضربه زدن به کودکان کوچک نباشید (تماشای خمیرهای سنگین!)

یک روز ورزشی پرتاب کنید

بهترین روز ترم تابستان را در مدرسه تجربه کنید اما دوستان خود را جمع کنید و یک روز ورزشی پس از قفل را تنظیم کنید. مقداری مدال ، نوشیدنی و یک کیت یکپارچهسازی با سیستمعامل تهیه کنید – برای طناب کشی ، تخم مرغ و قاشق ، کیسه ، کیسه لوبیا به طناب فکر کنید. همه این خنده ها حسادت پارک خواهد بود.

شکار گنج ترتیب دهید

اگر یک گروه ماجراجو دارید ، می توانید در اطراف پارک محلی خود یک گنج یابی برنامه ریزی کنید. این می تواند شامل پنهان کردن چیزهای مختلف باشد (فقط ، می دانید ، مراقب باشید که همه آنها را پس از آن بردارید و برخی ممکن است قبل از پیدا کردن آنها به واکی بروند) یا به راحتی تیم ها را مجبور به کار در لیست “موارد لازم” کند از خود در نقاط مختلف عکاسی می کنند. تیم اول برگشت برنده است.

بولینگ را امتحان کنید

خوب ، بنابراین ممکن است در حال حاضر کوچه های بولینگ بسته باشد اما داشتن یک بازی بولس در بیرون نیز می تواند به همان اندازه سرگرم کننده باشد. می توانید این کار را ساده انجام دهید یا آن را با جوایز بهترین دست بولینگ ارتقا دهید (برنده از هر یک از شما نوشیدنی از گوشه و کنار مغازه محلی می گیرد).

در اینجا چند بازی سرگرم کننده TikTok برای بازی در پارک با همسران خود در تابستان وجود دارد ، زیرا پیک نیک ها * بسیار * 2020 هستند

بازی Bite the Bag را انجام دهید

گوساله های خود را در این بازی امتحان کنید که کیسه کاغذی را در مرکز حلقه افراد قرار می دهد. هر شخص باید روی یک پا تعادل داشته باشد ، خم شود و کیسه را با دهان بلند کند. اگر بیفتی بیرون هر دور ، شما یک اینچ کیسه را برش می دهید ، تحمل سخت کوش ترین یوگی را هم سخت می کنید. از لکه های چمن (و کبودی) لذت ببرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>