کاشت مو برای پیشانی های بلند

[ad_1]

شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که آیا کاشت مو در پیشانی بلند جواب می دهد یا خیر. اکثر پیشانی افراد بلند یا بزرگ هستند که دوست دارند آن را تغییر دهند. به لطف طب مدرن، این امکان وجود دارد که این مشکل حل شود.

برخی از بیماران ممکن است از پیشانی بیش از حد بزرگ شکایت داشته باشند. اینکه آیا داشتن پیشانی بلند ناشی از مشکلی در خط مو است یا به سادگی یک ویژگی ژنتیکی در خانواده است، چندان اهمیتی ندارد.

از راه حل های مشخص برای این مشکل، کاشت مو برای افراد پیشانی بلند است. با این روش پیشانی توسط موهای طبیعی پوشانده می شود. آیا تجربه کاشت مو طبیعی را داشته اید؟

کاشت مو نوعی روش جراحی مدرن است که در طول آن فولیکول های مو از یک قسمت بدن به قسمت طاس منتقل می شوند. در ادامه با کلینیک رویان سلامت همراه باشید.

کاشت موی برای زنان پیشانی بلند چگونه صورت می گیرد؟

کاشت مو برای پیشانی بزرگ محبوبیت بیشتری نسبت به سایر روش ها دارد. با استفاده از روش FUE، بدون ایجاد جای زخم، خط مو را به جلو حمل می کنیم. همچنین، برخی از بیماران می خواهند از ناهمواری موهای پیشانی خود خلاص شوند که با کاشت مو قابل حل است.

پیوند موی طبیعی در حال حاضر تنها راه درمان پیشانی شما محسوب نمی شود.، روش های دیگری نیز هستند که برای رفع این مشکل مفید واقع شده اند، اما ساده ترین و بی دردسرترین راه همین کاشت مو است. این پیوند در نواحی مختلف ازجمله سر، ابرو، ریش، سبیل و مژه قابل انجام است.

این یک فرآیند جراحی است که شامل برداشتن فولیکول های مو از هر نقطه از بدن مانند صورت یا پاها و کاشت آنها روی قسمت های بدون مو است. کوتاه کردن پیشانی با کاشت مو روی زنانی که به طور ارثی پیشانی بلندی دارند، بهترین نتیجه را خواهد داشت.

زیرا فولیکول های موی این افراد در مقابل ریزش مو مقاومت بیشتری نشان می دهد و به راحتی در جای جدید رشد خواهند کرد. کاشت مو در پیشانی زنان، زیبایی و اعتماد به نفس را برای آن ها زنده می کند.

روش fue در کاشت مو

این رویه نسبت به سایر روش ها جدیدتر و محبوب تر است. آنچه در این روش اتفاق می افتد، این است که رشته های مو از پشت و کناره های سر فرد در گروه های یک تا چهارتایی پیوند می شود. زیرا مو به این ترتیب، رشد طبیعی خواهد داشت. مزیت مهمی که این روش نسبت به سایر روش ها دارد، این است که دوران نقاهت این روش بسیار کمتر بوده و بدون ایجاد زخم های حاد است.

استخراج واحد فولیکولی به اختصار به FUE معروف است. این روش در کاشت مو که در آن فولیکول های جداگانه استخراج و در ناحیه درمان جاسازی می شود، استفاده خواهد شد. دلیل برداشتن مو این است که فولیکول ها به DHT مقاوم هستند، به این معنی که در برابر متابولیت طبیعی که بدن شما تولید می کند و هورمون های آندروژن که اغلب دلیل اصلی ریزش مو هستند، مقاومت می کنند.

اگرچه این نوع روش زمان زیادی را می برد، اما جای زخم چندان بزرگی را بر جای نمی گذارد و پس از رویش مجدد موهای طبیعی، قابل توجه خواهد بود. تعیین علت اصلی پیشانی بزرگ نیز اهمیت دارد. افرادی که به طور طبیعی دارای خط موی بالا هستند و هیچ سابقه خانوادگی در ریزش مو ندارند، این فرصت را دارند که بدون شک کاشت مو به روش fue را انتخاب کنند.

هزینه کاشت مو در پیشانی زنان

زنانی که از پیشانی بلند خود ناراضی هستند، این امکان را دارند که برای درمان چنین مسئله ای از کاشت مو به روش مدرن استفاده کنند. این روش جزو عمل زیبایی به حساب می آید که اکثر افراد آن را به سایر روش ها ترجیح می دهند.

هزینه کاشت مو برای پیشانی های بلند به عواملی بستگی دارد که در ادامه به شرح آن ها خواهیم پرداخت:

  • شهر: میزان ​​هزینه کاشت مو در ایران از شهری به شهر دیگر متفاوت است. به عنوان مثال هزینه کاشت مو در مشهد و شیراز کمتر از کاشت مو در تهران است
  • امکانات پزشکی مختلف: هزینه کاشت مو در کلینیک ممکن است متفاوت باشد. این بدان معناست که برخی از کلینیک ها به امکانات پزشکی مدرن و به روزی مجهز هستند که در قیمت تاثیر می گذارد
  • روش کاشت مو در هزینه نیز بی تاثیر نیست به طور مثال، هزینه روش FUE اغلب بیشتر از FUT است
  • هزینه کاشت مو به ازای هر پیوند و مقدار آن: تعیین متوسط ​​هزینه کاشت مو کاری دشوار است؛ زیرا به تعداد گرافت های مورد نیاز فرد بستگی دارد و از 1000 تا ۵۵،۰۰ پیوند ممکن است لازم باشد….

اینجا را کلیک کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>