کانیه وست ثروتمندترین مرد سیاه تاریخ آمریکا شده است

[ad_1]

کانیه وست ، شوهر سابق کیم کارداشیان ، به زودی ، رسماً ثروتمندترین سیاه پوست تاریخ آمریکا است.

تخمین زده می شود که ارزش این خواننده رپ و مد ستاره 43 ساله 6.6 میلیارد دلار (4.7 میلیارد پوند) باشد – می دانید ، فقط کمی تغییر اضافی.

جدول زمانی روابط کیم کارداشیان و کانیه وست: از درهم شکستن او هنگام کار به عنوان دستیار برندی تا طلاق تکان دهنده آنها

این بدان معناست که کانیه از بازیکن افسانه ای بسکتبال مایکل جوردن و تاجر رابرت اسمیت پیشی گرفته است – و تخمین ها فقط سه سال پس از ادعای کانی به عنوان بدهی 38 میلیون پوندی اعلام می شود.

با این حال ، برند وی Yeezy پس از امضای قرارداد 10 ساله با خرده فروشی Gap در ژوئن 2020 ، Kanye را به یک میلیاردر معتبر تبدیل کرد – و ارزش همکاری 694 میلیون پوند است.

بلومبرگ و همچنین این قرارداد ، تخمین می زند که مشارکت های وابسته به Yeezy تا 3.4 میلیارد پوند ارزش داشته باشد. به عنوان تنها صاحب Yeezy ، این جایی است که بیشتر دارایی خالص Kanye از آنجا تأمین می شود.

کانیه همچنین در برچسب Skims کیم کارداشیان سهیم است که به ثروت او کمک می کند. اگرچه با توجه به اینکه دارایی خالص خود کیم 780 میلیون دلار (560 میلیون پوند) تخمین زده شده ، قرار است طلاق این زوج یکی از گرانترین موارد در تاریخ باشد.

یک روان درمانگر در مورد Kanye West ، اختلال دو قطبی و کلاله ای که مردان سیاه پوست در مورد سلامت روان روبرو هستند

کیم ماه گذشته پس از هفت سال ازدواج درخواست طلاق کرد زیرا طبق گزارشات این زوج در ماههای اخیر وقت کمی را با هم گذرانده اند و کانی بیشتر وقت خود را در مزرعه وایومینگ خود سپری کرده و کیم در لس آنجلس اقامت داشته است.

این زوج دارای چهار فرزند با هم هستند ، نورث ، سنت ، شیکاگو و مزامیر و انتظار می رود بخش عمده ای از جدایی در فصل آخر همگام با کارداشیان.

مادر کیم کریس جنر این هفته طی مصاحبه ای با یک برنامه رادیویی استرالیا به طلاق پرداخت و گفت: “من فکر می کنم همیشه سخت خواهد بود … می دانید بچه های زیادی وجود دارد.

“خوبی خانواده ما این است که ما برای همدیگر هستیم و حمایت می کنیم و خیلی خیلی همدیگر را دوست داریم – بنابراین تمام خواسته من این است که آن بچه ها خوشبخت باشند. این هدف است.”

کریس همچنین اضافه کرد که “ممکن است” بیننده ببیند که کیم تصمیم می گیرد در مورد طلاق در فصل آخر برنامه واقعی خانواده تصمیم بگیرد ، اما تیم سازنده در حال حاضر “آخرین تماس ها را انجام می دهد”.

کانیه وست فقط یک علامت تجاری برای “Yeezy Beauty” ثبت کرده است و ما س soالات زیادی داریم

کریس افزود: “کیم می خواست در زمان خودش با خانواده خودش با این مسئله مقابله کند ، بنابراین من فکر می کنم که این کار به عهده خودش خواهد بود تا کار کند و پردازش کند.” “هنگامی که او احساس می کند ، من مطمئن هستم که او آنچه را که باید بگوید خواهد گفت.”

برای خلاصه هفتگی از جدیدترین اخبار سرگرمی ، در خبرنامه Celeb and Culture Scoop ما ثبت نام کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>