کایا گربر مدل و بازیگر زن در پشت خود برای سلامتی روان و سلامتی.

[ad_1]

“کایا گربر” مدل 19 ساله و بازیگر جوان ، “در مورد زندگی قفل شده” نشان می دهد: “من یاد گرفته ام که در این لحظه در شلوار عرق خود احساس گره می کنم.”
کایا که بیشتر به یافتن “جذابیت” خود به عنوان سلطنتی مدل Bonafide و دختر فوق العاده Cindy Crawford اصلی عادت دارد ، اعتراف می کند که یکی از مزایای کار روزانه برای بهترین طراحان جهان ، داشتن باب شیک و ابروهای حسودش جوانب مثبت با این حال سال گذشته او را به کشف نوع دیگری از گلم سوق داده است. مانند بسیاری از ما ، این کار اغلب در خانه در ته اسکی انجام می شود ، اما او نشان می دهد که او همچنین در یک عطر و بوی عطر به عنوان یک مراسم روزمره “جذاب” جزئی است.

وی که در حال صحبت با GLAMOR در مورد Zoom بود ، برای اپیزود خود در “My Glamifesto For Life” ، او هک های سلامتی و مراقبت از خود را نشان می دهد که با آنها زندگی می کند. آنها شامل روزنامه نگاری برای سلامت روان مثبت ، گوش دادن به صدای موسیقی سازهای او و انجام مراسم کریستال انرژی دهنده در ماه کامل هستند. او اذعان می کند ، “احتمالاً طبیعی ترین چیز برای دیدن نیست.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

تقویت کننده فوری خلق و خوی من موسیقی خوبی است

“در حال حاضر من در حال گوش دادن به شارلوت لارنس هستم که یک دوست است ، اما فقط موسیقی عالی می سازد و او یک EP جدید دارد و این قطعاً باعث روحیه من در هفته گذشته شده است.”

من به طور فعال سلامت روان خود را مدیریت می کنم

“بله ، من فکر می کنم مدیریت سلامتی شما به خصوص با وضعیت جهان قطعاً دشوار است ، اما من قطعاً برخی از روش ها را کمک می کنم. من هر روز صبح چیزهایی می نویسم که از آنها سپاسگزارم ، کارهایی که امروز می توانم برای خوشبخت کردن خودم انجام دهم. سپس آخر شب دوباره بررسی می کنم و چیزهایی را که امروز می توانستند بهتر کنند ، دوباره می نویسم ، فقط چیزهایی که می توانم کنترلشان کنم ، و چیزهایی که امروز باعث خوشحالی من شده اند و دوباره از آنها سپاسگزارم. آگاهی از این موارد واقعاً به من کمک کرده است که سلامت روان خود را مدیریت کنم. ” و وقتی همه موارد دیگر نتوانستند مانترا او باشند “امروز یک روز جدید است”.

گلم حالت ذهنی است

“من احساس می کنم که جذاب ترین کار من در انجام برنامه های نمایشی است. من می گویم وقتی حرفه ای هستم که آرایش و آرایش خود را انجام می دهم احساس می کنم قطعاً بسیار پر زرق و برق هستم ، اما من یاد گرفته ام که در این مرحله در شلوار عرق براق باشم. بنابراین فکر می کنم این یک طرز فکر است. این یک حالت ذهنی است ، همه موارد دیگر نیست.

همه ما هنگامی که از قفل قفل خارج می شویم “باب مدرن دیانا” را دریافت خواهیم کرد

عطر برای من یک مراسم روزمره است

“بله ، عطر برای من مهم است. پوشیدن آن برای من یک رسم شده است [Marc Jacobs] دیزی از سن 14 سالگی. من مدت طولانی در خانواده دیزی بوده ام و به نظرم خانه ای برای من است. بنابراین اینکه بتوانم با نام تجاری پیشرفت کنم و در تمام زندگی من سازگار باشم واقعاً فوق العاده بوده است.

در حال حاضر من عاشق Daisy Eau So Intense هستم [£54 for 30ml, Marc Jacobs] چون احساس می کنم وارد مرحله جدیدی از زندگی ام شده ام. بنابراین برای داشتن این نسخه غنی تر و شدیدتر از [the original] دیزی که من در تمام سالهای نوجوانی خودم می پوشیدم بسیار جالب است. وقتی می پوشم احساس می کنم بیشتر بزرگ شده ام و تمام روز طول می کشد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

دوستی باید یک فضای امن باشد

من برای دوستی بیشتر وفاداری و فقط یک فضای امن را بسیار مهم می دانم ، احساس می کنم می توانید هر چیزی را به آنها بگویید و آنجا خواهد ماند. این چیزی است که من واقعاً ارزش آن را دارم. بعد از همه گیری ، من بیشتر منتظر هستم ، یکی فقط دیدن دوستانم و همچنین فکر می کنم دیدن موسیقی زنده با دوستانم. این کاری است که من دوست دارم آن را انجام دهم و مدت زیادی است که قادر به انجام آن نیستم. این یکی از اولین کارهایی است که سعی می کنم در صورت امکان انجام دهم. آلانیس موریست به تور می رفت و من از این بابت بسیار هیجان زده شدم و بعد دیگر نتوانستم به دیدن او بروم. بنابراین ، اگر این اتفاق دوباره تکرار شود ، این در بالای لیست من خواهد بود.

مراسم کریستال ماه کامل بخشی از برنامه مراقبت از خودم است

می گویم عجیب ترین کاری که انجام می دهم احتمالاً کریستالهای من است که بیرون می گذارم تا ماه کامل را شارژ کرده و دوباره به داخل برگردانم. با آنها روی خودم دراز می کشم یا آنها را در مناطق مختلف قرار می دهم. من خیلی اهل فنگ شویی و مواردی از این دست هستم. این احتمالاً طبیعی ترین چیز برای مشاهده نیست ، اما حدس می زنم اتفاق خیلی دور هم نباشد. کریستال مورد علاقه من که واقعاً دوستش دارم گل کوارتز گل رز است. من فقط فکر می کنم این یکی است که همه باید داشته باشند و فقط انرژی بسیار خوبی را به همراه دارد و این فقط یکی است که دوست دارم همه آن را داشته باشم.

برای جمع آوری هفتگی از جدیدترین اخبار سرگرمی ، در خبرنامه Celeb and Culture Scoop ما ثبت نام کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>