کتاب های برنامه ریز عروسی: 17 بهترین سازمان دهنده مجلات و مجالس عروسی

[ad_1]

در صورت وجود ، نامزدی بهانه خوبی برای خرید لوازم التحریر جدید است. خرید بهترین کتاب برنامه ریز عروسی شاید مهمترین چیز در مورد فکر کردن در مورد روز بزرگ باشد (البته دوم پوشیدن لباس مهمانی نامزدی و نشان دادن آن حلقه نامزدی درخشان) ، زیرا شما خواهان یکی از مواردی هستید که بتواند استرس را تا حد ممکن کاهش دهد .

جستجوی کتاب مناسب برنامه ریز عروسی می تواند به اندازه فکر کردن در مورد سایر موارد مربوط به عروسی که شما نیاز دارید استرس آور باشد. بخوانید: ماسک صورت عروسی ، انتخاب کفش عروسی طراح ، لباس عروس خود را از کجا بخرید و جواهرات روز عروسی که لباس عروس خیابانی شما را تکمیل می کند. اما ، نترسید ، همین که غوطه ور شدید و ژورنال برنامه ریز عروسی خود را انتخاب کردید ، بقیه سر جای خود قرار می گیرند.

“معطر کردن عروسی” آخرین روندی است که یک روز بزرگ را حتی بهتر می کند – در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است

ممکن است شما از آن دسته افرادی باشید که فکر می کنید یک دفتر برنامه ریز عروسی یک خرید غیرضروری است … اما از مقدار چیزهایی که حتی ممکن است نداشته باشید تعجب خواهید کرد فکر در مورد ، مواردی که این کتاب ها می توانند با شما درگیر شوند.

نوت بوک عروس شما مکان مفیدی برای یادداشت کردن ایده ها و ایده های موجود است. نام آن طراح لباس عروس که برای مثال در اینستاگرام تبلیغاتی مشاهده کردید یا پیشنهادی هوشمندانه که یکی از دوستانتان هنگام ناهار ارائه می دهد. علاوه بر این ، دفترچه خود چیزی برای نگه داشتن و نگاه کردن به آن در سالهای آینده خواهد بود – به همان اندازه احساساتی خواهد بود که مادر متفکر هدیه عروس که شما برنامه ریزی کرده اید.

لباس های عروس کوتاه در حال ترند هستند بنابراین در اینجا 21 مورد از بهترین انتخاب ها برای عروسی تابستانی شما آورده شده است

بنابراین در حالی که برنامه قابل اعتماد «یادداشت ها» بر روی تلفن شما هدیه ای خیرخواهانه برای لیست خرید مواد غذایی شماست ، مخصوصاً برای آن گلوله های قابل لمس ، شما شایسته این هستید که برای روز خاص خود از یک کتاب برنامه ریز عروسی مناسب پذیرایی کنید. از این گذشته ، قلم و کاغذ خوب از نظر سازمانی کارآمدترین و مطمئن ترین روش است.

این کتاب سفید کوچک از Etsy شامل صفحاتی برای برنامه ریزی مواردی مانند مهمانی نامزدی و کارهای مرسوم شما است ، که شامل تمام جشن هایی است که شما باید قبل از روز بزرگ برگزار کنید. همچنین شامل چک لیست کارهایی است که باید انجام دهید اما ممکن است به آنها فکر نکرده باشید ، مانند بیمه حلقه نامزدی و طراحی صرفه جویی در تاریخ ها / دعوت نامه ها.

تمام الهام بخشیدن به موهای عروسی برای یافتن سبکی که برای عروسی های پس از قفل دوست دارید ، لازم است

این کتاب برنامه ریز عروسی جان لوئیس با داشتن محفظه های مفید برای نگه داشتن چیزهایی از قبیل رسیدها و بیت های دیگر شل و باهم ، دارای زبانه های صفحه ای بسیار عالی است ، بنابراین شما می توانید به راحتی به هر بخشی که تمرکز کرده اید بروید. با این حال ، با داشتن یک چک لیست شمارش معکوس ، هنگامی که به گفتن “من” نزدیک می شوید ، از نظر جسمی علامت گذاری می شود ، سازماندهی آن از کتاب The Ultimate Wedding Planner از آمازون بیشتر نمی شود.

با شنیدن زنگ های عروسی؟ به جمع آوری کامل لباس های ساقدوش عروس ، لوازم جانبی موی عروس و لباس عروس زیر 1000 پوند نگاه کنید. از این طریق به دنبال بهترین لباس زیر عروس ، تزیینات عروسی که بانک را نمی شکند و هدایای پیشنهاد ساقدوش عروس باشید. یا برای یافتن بهترین مقصد ماه عسل در انگلیس این پیوند را دنبال کنید. بله ، ما عملا خودمان یک کتاب برنامه ریز عروسی هستیم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جورجیا تردد ، نویسنده تجارت همکار GLAMOR انگلستان ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

در اینجا 17 انتخاب برتر از بهترین کتاب های برنامه ریز عروسی که پول می تواند خریداری کند وجود دارد.

کری سیموندز به تازگی ثابت کرده است که لباس های عروس boho * سبک * لباس عروسی تابستان است – در اینجا 17 مورد از بهترین ها را مشاهده می کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>