کتاب کوچک فعالیت توسط کارن ادواردز: استخراج

[ad_1]

آنچه در زیر می خوانید مقاله ای از کتاب کوچک فعالیت کارن ادواردز است که در تاریخ 10 ژوئن منتشر می شود.

پل های یاقوت

نام: Ruby Bridges (1954 تا کنون)

ملیت: آمریکایی

فعالیت: آموزش ضد نژادپرستی

در نوامبر 1960 ، روبی بریجز شش ساله اولین کودک آمریکایی آفریقایی تبار شد که در مدرسه ابتدایی در جنوب عمیق تحصیل کرد. در بدو ورود به مدرسه ابتدایی ویلیام فرانتز در نیواورلئان ، بریجز – که برای امنیت خود توسط مارشال های آمریکایی محاصره شده بود – با جمعیتی خشمگین که فریاد می کشیدند و اشیا at را به سمت او پرتاب می کردند مواجه شد.

با وجود حکم دادگاه مبنی بر اینکه همه مدارس باید ادغام شوند ، بریجز یک سال را به یادگیری به تنهایی گذراند. والدین دیگر کودکان را به دلیل حضور او برکنار کرده بودند – و فقط یک معلم ، باربارا هنری ، موافقت کرد که به او آموزش دهد. با وجود این ، بریجز هر روز با پشتیبانی والدین کاملاً مضطرب خود با شجاعت به مدرسه می رفت.

51 فعال توانمند Nu-Gen که اکنون باید در مورد آنها بدانید

امروز ، بریجز هنوز در نیواورلئان زندگی می کند ، و طرفدار برابری و تحمل است. او به طور گسترده در مورد مبارزه با نژادپرستی از طریق آموزش صحبت می کند. او می گوید: “همه ما با قلبی پاک متولد می شویم.” “ما به فرزندان خود مدیون هستیم که به آنها کمک کنیم شروع پاک خود را حفظ کنند.”

خود را آموزش دهید

نکته اصلی برای تبدیل شدن به یک فعال موثر درک واقعی موضوعی است که درباره آن تبلیغ می کنید. از این گذشته ، اگر امیدوارید به دیگران در این زمینه آموزش دهید ، بهتر است اطلاعات واقعی ، آمار و مثالهایی برای تهیه پشتیبان استدلال خود داشته باشید.

به طور گسترده مطالعه کنید – از کتاب گرفته تا منابع خبری تأیید شده – به پادکست ها گوش دهید و مستندها و فیلم هایی را با موضوع مورد حمایت خود تماشا کنید. اگر شک دارید: تحقیق ، تحقیق ، تحقیق. با افرادی که مسئله مورد نظر را تجربه کرده اند صحبت کنید – حتی اگر از قبل درک شخصی داشته باشید. گوش دادن به دیدگاه های مختلف به ایجاد ایده ای دقیق از موضوع از دیدگاه های مختلف کمک می کند و زمینه هایی را که برای اقدام به اولویت بندی نیاز دارند برجسته می کند.

اگر با اطمینان صحبت کنید ، مردم اطلاعات واقعی را که به اشتراک می گذارید گوش می دهند و برای آنها ارزش قائل می شوند. با این حال ، لازم نیست که همه چیز را در مورد موضوع بلافاصله بدانید ، به خصوص که علل با گذشت زمان تکامل می یابند. در مورد اشتیاق خود برای یادگیری ، درک و گوش دادن باز باشید – و همه این موارد را تمرین کنید.

“من می خواهم تغییرات نهادی را ببینم”: GLAMOR با دانش آموز دختر الهام بخشی دیدار می کند که * نامه * ویروسی به رئیس مدرسه پسران راجع به “فرهنگ زن ستیزی و تعصب” نوشت

کنشگری آگاهانه

فعالیت با انجام دادن – که به عنوان فعالیت آگاهانه نیز شناخته می شود – یک روش عالی برای مثال زدن است. اگر می خواهید اصلاحات اجتماعی مثبتی را در زندگی روزمره وارد کنید ، هیچ چیز قدرتمندتر از نشان دادن نحوه تغییر موفقیت آمیز به مردم نیست.
به دیگران این امکان را می دهد که تغییرات بالقوه را در یک محیط واقعی ببینند که به راحتی می تواند بخشی از زندگی روزمره یا خانواده آنها باشد. فعاليت آگاهانه به ويژه هنگام حمايت از تغييرات مبتني بر شيوه زندگي – از قبيل خوردن با دوام بيشتر ، لغو پلاستيك هاي يكبار مصرف يا اظهارنظر عليه تعصب – مفيد است.

مستندات سازگاری را که در یک وبلاگ شخصی یا رسانه های اجتماعی ایجاد می کنید ، در نظر بگیرید تا تأثیر کار خود را به نمایش بگذارد. تصمیمات خود را برای اطرافیان خود توضیح دهید و منابع اطلاعاتی خود را مانند کتابها ، مقالات یا فیلمهای YouTube به اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آنها بهره مند شوند. این امر مردم را به اتخاذ اقدامات مشابه تشویق می کند و آنها می فهمند که حمایت از یک هدف قابل دستیابی و ارزشمند است.

فعالیت برای افراد درونگرا

همه ما متولد نشده ایم که سخنرانانی با اعتماد به نفس داشته باشیم یا تجمعات را برگزار کنیم ، بنابراین چگونه شخصی با شخصیت ساکت تر می تواند یک فعال موثر شود؟ واقعیت این است که شما برای تأثیرگذاری لازم نیست که بلند باشید – و قطعاً برای ایجاد تغییر نیازی به هدایت حرکات ندارید. در واقع ، بسیاری از افرادی که سعی در رسیدن به آنها دارید نیز احتمالاً درون گرا هستند (حدود نیمی از ما).

سارا کوربت ، کارگری پیشه ور بریتانیایی ، در سخنرانی الهام بخش TED خود با عنوان “کنش گری به درونگراها نیاز دارد” ، نشان می دهد که چگونه افراد خجالتی در میان ما می توانند در فعالیت های صمیمی تر درخشان باشند و در انجام کارهای پشت صحنه ارزشمند هستند.

مشارکت در پروژه های صنایع دستی و آرتیویسم ، جزوه نویسی ، دادخواست ، کمک های خرد ، کلیک گرایی و تحریم (آرام) همه اینها روشهای عالی برای تعهد به هدف است بدون اینکه خود را در یک وضعیت تقابل قرار دهید. پست های شبکه های اجتماعی روشی مدبرانه برای نشان دادن پشتیبانی شما بدون نیاز به فریاد زیاد است. شما ممکن است از اینکه چگونه فعالیت ملایم موفقیت آمیز در جذب مخاطبان گسترده موفق باشد ، شگفت زده شوید.

بهترین تی شرت های سفید برای خانم ها که به قطعات فصلی شما کمک می کند تا از 6 پوند شروع کنند

ارزش اتحاد را بفهمید

متحد شدن به معنای همبستگی با کسانی است که بدون قضاوت تحت تأثیر یک مسئله خاص اجتماعی قرار گرفته اند. این ممکن است به معنای جستجوی صدای کسانی باشد که از درک تجربیات خود محروم هستند و سپس تقسیم این تجربیات برای به چالش کشیدن نگرش های نادرست اطلاعات.

اتحاد بیشتر از اظهارات کلی در برابر مسئله است – به معنای استفاده از امتیاز خود (این واقعیت است که در نتیجه مسئله رنج نمی برید) برای دیدن بی عدالتی هنگام مشاهده آن. متفقین مورد استقبال ، نیاز و ارزش قرار می گیرند

هنگامی که وارد یک نقش متحد می شوید ، اطمینان حاصل کنید که حساس باشید و گوش دهید ، در حالی که از طرح افکار شخصی خود به دیگران جلوگیری می کنید. به یاد داشته باشید که افراد دارای مزایای کمتر قرن هاست که برای حقوق خود مبارزه می کنند – این اغلب در میراث و داستان آنها نهفته است – و درک کنید که احساس بی عدالتی مداوم در طول نسل ها می تواند طاقت فرسا باشد. با قدم گذاشتن در این نقش و ایستادن در وحدت ، بدانید که می گویید ، “اشکالی ندارد ، من پشت شما را گرفته ام و می توانم مشعل شما را برای مدتی حمل کنم.”


کتاب کوچک فعالیت توسط کارن ادواردز (سامرزدیل ، 6.99 پوند) ، آن را از اینجا بخرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>